Najpierw zderzył się z renaultem, a potem ze słupem energetycznym

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło wczoraj przed południem na trasie Tomaszów Lubelski – Biłgoraj. Wstępną przyczyną wypadku był nieprawidłowy manewr wyprzedzania przez 63-letniego kierującego bmw, który uderzył w bok skręcającego w lewo pojazdu renault. Siła uderzenia spowodowała wypadnięcie bmw z drogi i uderzenie w słup energetyczny. 29-letni kierujący renaultem został przewieziony do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

Wczorajj po godzinie 10:00 w miejscowości Łasochy (gmina Susiec) doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem marki BMW 63-letni mieszkaniec gminy Susiec podczas wyprzedzania, uderzył w lewy bok skręcającego przed nim pojazdu marki Renault. Siła uderzenia spowodował wypadnięcie bmw z drogi oraz uderzenie w słup energetyczny, w związku z czym potrzebna była interwencja pogotowia energetycznego.

29-letni mieszkaniec Krakowa kierujący renaultem, został przewieziony do szpitala, natomiast kierującemu bmw nic się nie stało.

Uczestnicy tego zdarzenia podróżowali bez pasażerów i byli trzeźwi.

Policjanci będą wyjaśniać szczegółowy przebieg i przyczyny wypadku.

Apelujemy o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i ostrożność na drodze, zwłaszcza w okresie „Wszystkich Świętych” podczas których więcej się przemieszczamy, a ruch na drogach jest wzmożony.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski