Najlepsze, bo nasze!

Rozpoczął się cykl bezpłatnych szkoleń dla właścicieli i pracowników sklepów spożywczych na temat promocji produktów lokalnych. Szkolenia odbywają się w ramach akcji promocyjnej województwa lubelskiego „Lubelskie. Najlepsze, bo nasze”.

W trakcie bezpłatnych szkoleń uczestnicy mogą zapoznać się ze sposobami wpływania na zachowania klientów poprzez wystrój pomieszczenia, prezentację towarów oraz wykorzystanie kampanii promocyjnych, aby zwiększyć sprzedaż. Zajęcia mają na celu zdobycie wiedzy z tematyki eksponowania lokalnego asortymentu. Kampania ma zachęcać do kupowania produktów wytwarzanych w województwie lubelskim oraz podkreślać i utożsamiać region z kulturą smaku poprzez promowanie Lubelszczyzny jako zagłębia ekologicznej żywności. – Jeśli każdy z nas będzie kupował to, co wyprodukują lubelscy sadownicy i rolnicy, wytworzą nasze zakłady i będzie korzystał z usług świadczonych przez lubelskie firmy, przyczyni się bezpośrednio do zwiększenia liczby miejsc pracy. A więcej miejsc pracy, to więcej pieniędzy na drogi, chodniki, żłobki, przedszkola, szkoły, szpitale i instytucje kultury – mówi Sławomir Sosnowski, marszałek województwa lubelskiego.

Szkolenia w województwie lubelskim będą odbywały się przez cały listopad.

6 listopada uczestnicy spotkają się w hotelu Carskie Koszary w Zamościu,

9 listopada w hotelu Resort&Marina w Nieliszu,

14 listopada w hotelu DO DO w Biłgoraju,

14 listopada w Zajeździe Dworek w Mirczu.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w szkoleniu proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres internetowy: szkolenia@slowopodlasia.pl, przesyłając imię i nazwisko, nazwę sklepu, telefon kontaktowy oraz wybrany termin i miejsce szkolenia. Ilość miejsc jest ograniczona. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

http://kronikatygodnia.pl