Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej w Rachaniach (Zdjęcia)

Dnia 17 marca 2018 r. w hali sportowej w Rachaniach odbył się Międzygminny Turniej Piłki Siatkowej. Turniej rozegrano o Puchar Kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Tomaszowie Lub. Stanisława Bondyry. Organizatorem był Wójt Gminy i Gminny Ośrodek Kultury w Rachaniach, a sędzią zawodów był Bogusław Piłat i Radosław Miedziak.

W zawodach udział wzięło 6 drużyn z terenu powiatu tomaszowskiego. Przed Turniejem rozegrano mecz towarzyski pomiędzy uczniami Gimnazjum w Rachaniach i drużyną Oldboys z Rachań. Pozostałe drużyny z Telatyna, Tyszowiec, Tomaszowa Lub. oraz Rachań rozegrały wyrównany i zacięty turniej, po którym wyniki przedstawiają się następująco: 1 miejsce zajęła – drużyna z Tyszowiec 2 miejsce – drużyna z Rachań 3 miejsce – drużyna z Telatyna 4 miejsce – drużyna z Tomaszowa Lub.

Zwycięskim drużynom puchary wręczyli: Wójt Gminy Rachanie Pan Roman Miedziak i Kierownik ARiMR w Tomaszowie Lub. Pan Stanisław Bondyra. Po zakończonych zmaganiach sportowych organizatorzy zaprosili zawodników na poczęstunek.

Autor artykułu: Stanisław Seńko

 

źr. GOK Rachanie