Mercedes odnalazł się w Hrebennem

Samochód osobowy poszukiwany jako utracony w Chorwacji, został odzyskany podczas kontroli granicznej prowadzonej przez funkcjonariuszy z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

28 czerwca br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Hrebennem, na kierunku wyjazdowym z Polski, funkcjonariusze NOSG przerwali podróż 46-letniemu obywatelowi Ukrainy. Mężczyzna próbował wyjechać z Polski na Ukrainę samochodem osobowym marki Mercedes Viano. Podczas prowadzonych czynności kontrolnych, funkcjonariusze Straży Granicznej ustalili, iż pojazd o szacunkowej wartości 50 tys. zł, jest poszukiwany jako utracony na terytorium Chorwacji. Kierujący pojazdem został zatrzymany, pojazd zabezpieczono, zaś w samej sprawie wszczęto postepowanie przygotowawcze. Dalsze czynności prowadzą już funkcjonariusze Policji z Tomaszowa Lubelskiego.

W bieżącym roku Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej podczas prowadzonych odpraw granicznych ujawnili i zabezpieczyli różnego rodzaju pojazdy o łącznej wartości ponad 8 mln zł.

 

źr. Straż Graniczna