Mało konkretów w ofensywie. Tomasovia – Gryf Gmina Zamość 0:0 (Fotorelacja)

W niedzielne popołudnie pojedynek ligowy rozegrali piłkarze Tomasovii w ramach 4 kolejki spotkań o mistrzostwo IV ligi lubelskiej gr.II. Tomaszowianie na własnym boisku podejmowali Gryf Gmina Zamość, czyli sąsiada z ligowej tabeli, który przed sezonem wzmocnił się m.in. dwoma piłkarzami, występującymi w poprzednim sezonie w „niebiesko-białych” barwach Rafałem Kycko i Michałem Wolaninem, choć tego drugiego nie było nawet w kadrze na ten mecz. Po stronie naszej drużyny zabrakło Oskara Lasoty i Arkadiusza Drapsy. Mimo to sympatycy naszego zespołu spodziewali się ciekawego i zaciętego widowiska co za tym idzie zwycięstwa, tym bardziej że ostatnie dwie potyczki ligowe z Gryfem kończyły się wysokimi wygranymi po 6:0. Niestety wczorajsze spotkanie zdecydowanie rozczarowało liczną tomaszowską publiczność, która obejrzała dużo walki z obu stron, ale mało konkretów, jeśli chodzi o grę ofensywną stwarzane sytuacje bramkowe i pojedynek zakończył się sprawiedliwym remisem 0:0.

 

Po 4 rozegranych kolejkach Tomasovia zajmuje 3 miejsce w ligowej tabeli. Najbliższy mecz ligowy nasz zespół rozegra w sobotę 10 września o godz. 13:00 z liderem grupy II, czyli ze Stalą w Kraśniku. Natomiast wcześniej bo w najbliższą środę o godz. 16:00 mecz pucharowy w Biłgoraju z miejscową Ładą 1945. 

 

Fotorelacja

 

Tomasovia – Gryf Gmina Zamość 0:0

 

Tomasovia: 99. Krawczyk – 16. Pleskacz (13. Wawrzusiszyn 85′), 2. Popko, 8. Błajda, 5. Avdieiev – 4. Wojtowicz (9. Orzechowski 59′), 14. Ostrovskiy, 13. Krosman (7. Towbin 75′), 6. Słotwiński, 10. Smoła – 18. Szuta

 

Żółte kartki: Szuta, Adieiev, Błajda, Słotwiński – Wołoch,  P.Dobromilski

 

Sędzia: Bernard Kostrubiec (główny), Robert Kędziora, Bartłomiej Górski (asystenci) – OKS Zamość

 

Widzów: 400