Lider okręgówki bez szans. Tomasovia – Huczwa Tyszowce 5:0

Drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do rundy wiosennej mają za sobą piłkarze Tomasovii. Dzisiaj na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu ich przeciwnikiem był aktualny lider zamojskiej klasy okręgowej Huczwa Tyszowce. Tomaszowianie nie dali najmniejszych szans swoim rywalom, których rozgromili 5:0.

Podczas dzisiejszego spotkania szkoleniowiec Tomasovii przyglądał się grze trójce testowanych zawodników, którzy w dzisiejszym meczu strzelili w sumie trzy gole. O ich przyszłości trener Marek Sadowski zadecyduje po kolejnych meczach kontrolnych.

Następne spotkanie kontrolne piłkarze Tomasovii rozegrają w najbliższą sobotę, kiedy to w Lubyczy Królewskiej ich rywalem będzie wicelider IV ligi podkarpackiej Polonia Przemyśl. Mecz ten, na który serdecznie zapraszamy zostanie rozegrany o godz. 12:00

Tomasovia – Huczwa Tyszowce 5:0
bramki: zawodnik testowany I, zawodnik testowany III x2, Iwanicki, Dudziński

Tomasovia: Waśkiewicz – Piatnoczka, Karwan, Smoła, Kłos – Staszczak, Karólak, Towbin, Orzechowski – zawodnik testowany I, zawodnik II. Na zmiany wchodzili: Krawczyk, Krosman, Żerucha, Iwanicki, Dudziński, zawodnik testowany III.

Wykorzystywanie fotografii na innych portalach internetowych i w prasie bez pisemnej zgody naszego serwisu jest  zabronione!