27-letni kierujący Volkswagenem jadąc przez Telatyn, w organizmie miał ponad 2,5 promila. Nie posiadał również uprawnień do kierowania pojazdami. Samochód którym jechał nie posiadał aktualnych badań technicznych.
27-latek za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.
Apelujemy o rozsądek i nie wsiadanie za kierownicę pod wpływem alkoholu. Natomiast osoby postronne zachęcamy do reagowanie na takie przypadki, co pozwoli wyeliminować z dróg pijanych kierowców.
Źr.KPP Tomaszów Lubelski