Kiepski nauczyciel, bo pijany

pijany-kierowcaNietrzeźwy 25-latek spowodował kolizje na ul. Piłsudskiego w Tomaszowie Lub. Przyuczał swojego kolegę do pracy. Na szczęście nikomu nic się nie stało, są tylko straty materialne w postaci uszkodzonych samochodów. Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy za jazdę w stanie nietrzeźwości, jednakże i tak straciłby dokument, ponieważ w systemie widniał już wniosek o zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej liczby punktów karnych.

Wczoraj po godzinie 16 doszło do kolizji w Tomaszowie Lub. na ul. Piłsudskiego. Kierowca Mercedesa wycofując z posesji nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu Audi. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zbadali stan trzeźwości kierujących. Kierująca Audi 36-letnia mieszkanka gm. Tomaszów była trzeźwa. Kierowca busa, 25-letni mieszkaniec gm. Lubartów wydmuchał ponad promil. Tłumaczył policjantom, że chciał wyjechać z posesji i wypił tylko jedno piwo około godziny 15. Wyjaśnił, że przyucza kolegę do pracy i wcześniej jechał on. Kolega nie wiedział, że wypił piwo.

Mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy za jazdę w stanie nietrzeźwości, jednakże i tak straciłby dokument, ponieważ w systemie widniał już wniosek o zatrzymanie prawa jazdy za przekroczenie punktów. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

źr. KPP Tomaszów Lubelski