Kawiarenka Charytatywna w Przedszkolu Król Maciuś Pierwszy

Drodzy Rodzice

W dniach 28–29 maja w naszym przedszkolu organizujemy kawiarenkę charytatywną dla Adasia, który choruje na dystrofię mięśniową . Cały dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie chłopca

A już od dziś rozpoczynamy akcję “Kup Jaśka dla Adaśka”- zachęcamy do zakupu małych poduszeczek , z których całkowity dochód rowznież zostanie przekazany na leczenie Adasia 

Każde, nawet najmniejsze wsparcie, ma ogromne znaczenie. Do ukończenia zbiórki brakuje ponad 10 mln zł Razem możemy zrobić coś pięknego i realnie pomóc Adasiowi

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i okazane serce!  

https://www.siepomaga.pl/adas-iwanejko

 

Źr. Przedszkole Król Maciuś Pierwszy