Jutro odbędą się policyjne działania „MOTOCYKLE” na drogach powiatu tomaszowskiego

„MOTOCYKLE” – to nazwa działań, jakie będą prowadzone w sobotę przez tomaszowską drogówkę na terenie całego powiatu. Akcja ukierunkowana jest na poprawę bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym poprzez zmniejszenie ilości kierujących motocyklami naruszających przepisy ruchu drogowego.

W sobotę w godzinach 06:00 – 22:00 na terenie powiatu tomaszowskiego będą prowadzone wzmożone działania policyjne pod nazwą „MOTOCYKLE”.

Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa i porządku w ruchu drogowym poprzez zmniejszenie ilości kierujących motocyklami, którzy naruszają przepisy ruchu drogowego.

            Wykroczenia popełnianie przez kierujących motocyklami są bardzo często przyczyną zdarzeń drogowych, dlatego też ta grupa kierujących powinna być objęta szczególnym nadzorem. Motocykliści swoimi brawurowymi zachowaniami stwarzają duże zagrożenie bezpieczeństwa na drogach powiatu tomaszowskiego.

Policjanci podczas tych działań będą szczególnie zwracać uwagę na zachowanie kierujących jednośladami, celem przeciwdziałania agresywnych zachowań na drodze. Funkcjonariusze będą weryfikować stan trzeźwości i posiadane uprawnień do kierowania.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski / fot: własne