Juniorzy starsi Tomasovii gościli na sesji RM

W miniony piątek w sali konferencyjnej Urzędu Miasta podczas sesji RM miała miejsce miła uroczystość, której bohaterami byli juniorzy starsi Tomasovii. Oczywiście, ma to związek z sukcesem zespołu prowadzonego przez Pawła Babiarza, jakim bez wątpienia jest wygranie I Ligi Wojewódzkiej Juniorów Starszych.We wspomnianym spotkaniu oprócz piłkarzy Tomasovii udział wzięli burmistrz miasta Wojciech Żukowski, członek zarządu PZPN i zarazem prezes Lubelskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Bartnik, prezes Zamojskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Stanisław Pryciuk oraz prezes zarządu TKS Tomasovia Dionizy Hałasa.

Jak to bywa przy tego typu spotkaniach, nie zabrakło przemówień w tym przypadku burmistrza oraz prezesa LZPN. Obaj panowie pogratulowali naszym piłkarzom oraz sztabowi szkoleniowemu osiągniętych wyników w minionym sezonie. Nie obeszło się oczywiście od tematu meczów barażowych o Centralną Ligę Juniorów, gdzie naprawdę niewiele zabrakło, by się w niej znaleźć, jednak jak słusznie zauważył burmistrz, jest to tylko sport, gdzie rezultaty nie zawsze są takie, jakie chcielibyśmy. Po wspomnianych przemowach wszyscy nasi piłkarze otrzymali okolicznościowe upominki w postaci toreb sportowych i dyplomów, a prezes klubu wraz ze szkoleniowcem Pawłem Babiarzem otrzymali dodatkowo z rąk prezesa LZPN puchary. Natomiast od naszego zespołu wszystkie wspomniane na wstępie osoby otrzymały z rąk kierownika drużyny Piotra Towbina pamiątkowe proporczyki.

Na koniec głos zabrał również prezes klubu Dionizy Hałasa, który w krótkiej wypowiedzi pogratulował juniorom wyników i podkreślił, że czekają dla nich miejsca w pierwszym zespole Tomasovii.

Fotorelacja – www.tomaszów.pl

063