Jesienne Targowisko Różności w Telatynie

phoca_thumb_l_dsc03419Niezwykle barwnie i kolorowo zrobiło się 30 września w Telatynie. A wszystko za sprawą jesiennego Targowiska Różności, które miało miejsce w ten dzień przed Urzędem Gminy. Na Targowisku oprócz kwiatów można było nabyć różnego rodzaju rzeczy – książki, pamiątki, ubrania i torebki. Można się pokusić o stwierdzenie, że był to taki Mini ,,Pchli Targ”. Podobnie jak pogoda dopisali również kupujący – każdy bowiem mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Na odwiedzających w jednym miejscu czekało sporo atrakcji, można było nie tylko poznać bogatą ofertę różnorodnych stoisk ale też wymienić zdobyte doświadczenia ogrodnicze .

W bogatej ofercie roślinnej poszczególnych wystawców znalazły się: różnorodne kwiaty – byliny, skalniaki, roślinki jesienne, krzewy i drzewa ozdobne oraz owocowe, wielobarwne chryzantemy a także cudnie pachnące zioła ogrodowe i lecznicze. W targowisku uczestniczyli: państwo Grażyna i Grzegorz Woźnica, pan Krzysztof Pękala, pani Teresa Kosidło, pan Andrzej Buczek i pan Stanisław Żańczak.

Na ręce wszystkich wystawców słowo podziękowania za udział i przybycie do Telatyna złożyła oraz pamiątkowe dyplomy wręczyła Wójt Gminy Telatyn – pani  Elżbieta Stąsiek – Witkowska.

 

źr. Gmina Telatyn