II Turniej Siatkówki Plażowej o puchar Resto&Pizza Valentino

       125plaa
W dniu 16 lipca 2016 roku w Tomaszowie Lubelskim na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji „Tomasovia” odbył się II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Resto&Pizza Valentino, zorganizowany przez Tomaszowskie Stowarzyszenie Sportowe „KUDŁATY”. W turnieju udział wzięło 8 par, Tomaszów Lubelski reprezentowała para Tomasz Zięzio – Patryk Nowak, pozostałe pary przyjechały z Zamościa, Dołhobyczowa oraz Lubaczowa.

123plaza
W turnieju rozegrano 14 meczy, każdy z nich był rozgrywany do 2 wygranych setów, każdy set do 21 punktów. Uczestnicy turnieju jednogłośnie stwierdzili, iż poziom turnieju z roku na rok jest coraz wyższy. W meczach półfinałowych spotkały się pary Robert Buczyński – Karol Tytoń z Zamościa – Grzegorz Kurek – Grzegorz Pelc z Lubaczowa oraz Jakub Demski – Krystian Gałan z Zamościa – Michał Steciuk – Wojciech Kawka z Dołhobyczowa.
W pierwszym meczu 2:0 wygrała para reprezentująca Zamość, natomiast w drugim meczu, który jednocześnie był najlepszym meczem turnieju. Po zaciętym boju lepsza okazała się para reprezentująca Dołhobyczów. W meczu o trzecie miejsce po urazie jednego z zawodników z Lubaczowa i ich skreczu, 2:1 wygrała para Jakub Demski – Krystian Gałan.
W meczu finałowym para Michał Steciuk – Wojciech Kawka wygrała 2:0 z parą Robert Buczyński – Karol Tytoń.
Zwycięzcy turnieju otrzymali puchar ufundowany przez Resto&Pizza Valentino.

1234plaza
Organizatorzy turnieju chcieli serdecznie podziękować sponsorom oraz sędziom turnieju bez których turniej nie mógłby się odbyć. Sponsorami byli: Resto&Pizza Valentino, Mieszalnia Tynków i Farb MDC Mariusza Jarosza oraz β ”Beta” biuro rachunkowe Beaty Nastałek.
Tomaszowskie Stowarzyszenie Sportowe „Kudłaty” zapowiada, że pod koniec wakacji odbędzie się w Tomaszowie Lubelskim kolejny turniej siatkówki plażowej na, który już teraz serdecznie zapraszają.

materiał nadesłany

I.H.