Gimnazjada w pływaniu

zdjecie-nr-1W środę 16 XI 2016 r. na krytej pływalni Ośrodka Sportu i Rekreacji  w Zamościu odbyła się Gimnazjada Rejonowa w Pływaniu Drużynowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Zawodnicy  startowali w  sztafetach  10 x 25 m stylem dowolnym. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy reprezentujący Gi9mnazjum nr 2 w Tomaszowie Lubelskim uplasowali się na 4. miejscu.

Dziewczęta wystartowały w składzie: Paulina Beba, Katarzyna Teterycz, Jagoda Cymbała, Małgorzata Atalska, Patrycja Czajka, Monika Skinder, Anna Berezecka, Marta Rechul, Natalia Jagieła, Zuzanna Kudyba, Zuzanna Beba, Maja Jasińska, Gabriela Miszczyszyn.

W skład reprezentacji chłopców weszli: Szymon Olenkiewicz, Daniel Skóra, Bartosz Pleskacz, Piotr Kowalczuk, Kamil Frąc, Przemysław Krawczyk, Rafał Putkowski, Kamil Szymański, Kacper Chmiel, Jakub Ferenc, Michał Budzaj, Karol Bondyra. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skład reprezentacji szkoły co roku ustalany jest przez eliminacje wewnątrzszkolne odbywające się podczas wyjazdów na krytą pływalnię. Wyjazdy te organizowane są przez nauczycieli wychowania fizycznego. Jeśli potrafisz pływać i widzisz się w reprezentacji szkoły w pływaniu, chcesz się czegoś nauczyć lub tylko miło spędzić czas ze znajomymi, to zapraszamy. O terminy wyjazdów  prosimy zapytać swojego nauczyciela wychowania fizycznego.

źr. gim2tomaszow.pl