Gabriel Sobkowiak i Janek Rabiega najlepsi w „Pokazie Skillsów”

foto: LakaVinyl

W minioną sobotę w Parku Miejskim, gdzie usytuowany został Skatepark, odbyły się „Pokazy Skillsy”. Punktualnie w samo południe zawodnicy przystąpili do zawodów w dwóch kategoriach na rowerach BMX oraz Skateboard (w skrócie mówiąc na deskach).

 W obu kategoriach wystartowało w sumie 24 zawodników 14 w BMX i 10 Skateboard, a same zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy uczestniczący zawodnicy (bez względu na zajęte końcowe miejsce)  pokazali się z jak najlepszej strony, a co nie mniej ważne bardzo duże umiejętności. W kategorii BMX pierwsze miejsce zajął Gabriel Sobkowiak z Lublina, natomiast w Skateboard Janek Rabiega z Zamościa.

Podkreślić trzeba znakomitą organizację zawodów. Sobotnie zmagania pokazały dobitnie, że warto organizować tego typu imprezy w Tomaszowie Lubelskim, a i uczestników z każdymi kolejnymi zawodami w przyszłości, o czym jesteśmy przekonani zapewne, będzie jeszcze więcej. Tymczasem prezentujemy końcowe klasyfikacje pierwsze piątki, ponieważ po tylu zawodników z obu kategorii otrzymało nagrody od organizatorów.

Wyniki BMX:


1 Gabriel Sobkowiak – Lublin
2 Bartłomiej Stelmach -Biłgoraj
3 Bartek Janek Nieścior – Tomaszów Lubelski
4 Filip Sobkowiak – Lublin
5 Dawid Ciołko – Tomaszów Lubelski

Wyniki DESKA:


1 Janek Rabiega – Zamość
2 Szymon Jurkowski – Tomaszów Lubelski
3 Sylwester Jurkowski – Tomaszów Lubelski
4 Krzysiek Saganowski – Zamość
5 Mateusz Macioszek – Zamość