TL Strefa Wolna od LGBT - jak PiS i radni z PiS zrobili z nas homofobów w oczach świata

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 11:22

Dlaczego Tomaszów Lubelski jest na mapie słynnych pisowskich homofobicznych Stref Wolnych od LGBT ? Czy zastanawialiście się kiedyś kto i po co takie strefy wprowadził ? Czy jako mieszkańcy w opini pisowskich prawicowych oszołomów naprawdę na tym skorzystaliśmy czy też staliśmy się w oczach świata miastem niedouczonych pisowskich idiotów i homofobów którymi pisowski pan może łatwo nami manipulować ?

Przeciwko komu i czemu tak zapiekle pisowskie kanalie burzą ludzi ? Czy aby rozumieją czym jest ta wymyślona przez nich idealogia LGBT ?


Czy nie lepiej zamiast słuchać polityków zapytać ludzi, którzy tym na codzień się zajmują. Niech wyjaśnią nam skąd się biorą geje i lesbijki i jak to wszystko jest skonstruowane. Czy to naprawdę jest dla nas zagrożenie ? Dr Maciej Klimarczyk wyjasnie to wszystko w kilku krótkich filmach. Wiedza nie boli, ale jak już macie obrzucać gejów i lesbijki epitetami na ulicach to rozumiejcie chociaż ich sytuacje życiową. Na niepełnosprawne dziecko na wózku nikt słowa nie powie, na osobę chorą od urodzenia, która nie ma wpływu na swoje zdrowie też nic nie powiemy - staramy się być powściągliwi w swoich wypowiedziach, więc dlaczego gnębimy gejów i lesbijki i jesteśmy do tego zachęcani przez pisowskich homofobów z urzędu miasta ?


Dr Maciej Klimarczyk wyjaśnia w tym filmiku, czym jest transpłciowość. Odnosi się także do LGBT
https://www.youtube.com/watch?v=5Dc4s06OjXc

W tym opowiada o ewentualnym leczeniu transpłciowości
https://www.youtube.com/watch?v=kpSfonNyUtk

Tutaj odnosi się do tego tematu inny specjalista
https://www.youtube.com/watch?v=9Ptawtpua38


A teraz zastanówmy się kto i po co wpisał nasze miasto do Stref Wolnych od LGBT ?


Po obejrzeniu całej dokumentacji doktora Klimarczyka stawiam twierdzenie, że Krystyna Pawławicz to poprostu Krystian Pawłowicz w ciele kobiety. Sami widzicie po jej zachowaniu jak wiele cech meżczyzny pierwotnego mężczyzny Krystian Pawłowicz przejawia. To, że nosi spudnice o niczym nie świadczy - jest poprostu transem, meskim mózgiem w ciele kobiety(chociaż tego drugiego do końca nie sprawdzałem). Można tak myśleć o tej osobie... ale po co ?


A teraz popatrzmy na naszego prezydenta jak dyskutuje o ideologi LGBT z aktywista

https://www.youtube.com/watch?v=9GwJdim_SKE


A tutaj Andrzej Duda rzekomo chroni polska rodzinę przed jakimś wydumanym przez niego i Kaczyńskiego wpływem LGBT na życie rodziny.

https://www.youtube.com/watch?v=ivfCEYEYZM8

Obrońca rodziny... Jak Twoje dziecko przyjdzie i CI powie, "tato jestem gejem" - to co zrobisz ? Wyrzucisz go z domu ? Zamkniesz w piwnicy ? Każesz mu się przestać odzywać i uczestniczyć w życiu publicznym ? Bo co... bo pisowski pan tak chce, bo Andrzej Duda tak mówi ?


Skoro już wiecie czym jest transpłciowość i kim są geje i lesbijki - czy nie czujecie się manipulowani przez Andrzeja Dudę ? Czy na ludzkiej krzywdzie powinno się budować swój sukces ?


Czy nasze miasto naprawdę jest homofobicznym centrum i czy naprawdę w imię pisowskich zasad będziemy gnębić i wykluczać z naszego życia ludzi o innej tożsamości seksualnej ? Gdzie jest różnica pomiędzy tożsamościa seksualną a polityczną ?

Jedna godzinę z moich zajęć czy to się moim mocodowacom podoba czy nie będę przeznaczał na wyjaśnienie moim wychowankom, kto dokładnie był za takimi strefami, po co zostały wprowadzone i dlaczego na dręczeniu innych łatwiej buduje się polityczny elektorat niż na wprowadzaniu dla przykładu zrównoważonego rozwoju. Tego możecie być pewni. Będziecie znani.

Uczę Wasze dzieci, uczę Was - bądźcie dociekliwi, dochodźcie do własnych przekonań sami i nie dawajcie się manipulować pisowskim zakłamańcom, którzy na tym budują politykę i podziały wśród nas. Żyjmy razem obok siebie w zgodzie i symbiozie.


(Pierwszy który napisze komentarz o forumowym - to własnie forumowy)
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 12:08

Skoro uczysz dzieci - naucz się jeszcze pisać "na co dzień". A poza tym, jeśli trafisz z takim przekazem na moje dzieci, będziesz miał problemy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 16:21

Jak Unia odmówi Tomaszowowi pieniędzy na dofinansowanie inwestycji to może wówczas klerykalna pisobolszewia otrzeźwieje. I będziemy pamiętać o tym przy następnych wyborach.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 16:31

Gość pisze:
> Jak Unia odmówi Tomaszowowi pieniędzy na dofinansowanie inwestycji to może
> wówczas klerykalna pisobolszewia otrzeźwieje. I będziemy pamiętać o tym
> przy następnych wyborach.

O czym, pamiętać, przy następnych wyborach? O tym aby był normalnie u Nas, bez tej całej popapranej tęczowej ideologii. Widzisz, cały ten eutokołoz straszy, że nie da nam Naszych pieniędzy, nałożyć na zagraniczne sklepy i koncerny, horrendalne podatki i rura im zmięknie. I nie głosowałem za pisem tylko za KONFEDERACJĄ.
Na górę

Postautor: Gość » 6 lis 2021, o 17:33

Gość pisze:
> Jak Unia odmówi Tomaszowowi pieniędzy na dofinansowanie inwestycji to może
> wówczas klerykalna pisobolszewia otrzeźwieje. I będziemy pamiętać o tym
> przy następnych wyborach.

Będzie inaczej. Nie "myśl" jak lewak. Coraz więcej ludzi staje się przeciwniami Unii. Popieranie dewiacji, zboczeń, multikulti, wtrącanie się w sprawy narodowe. Pieniądze to nie wszystko.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2021, o 20:25

Treść uchwały:

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=257&id_dokumentu=1400996&akcja=szczegoly&p2=1400996

Protokół głosowania. Strona 20

https://sptomaszowlubelski.bip.lubelskie.pl/upload/pliki//protokol_glosowania_05-06-2019_-_szczegolowy.pdf

Transmisja z głosowania. 02:04:00

https://powiat-tomaszowski.sesja.pl/portal/videos/f5ee2b50-1e6c-11eb-9de0-071b194c0b3e
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2021, o 22:18

Podziękujemy radnym przy następnych wyborach. Nie głosować na starych wyjadaczy i niemowy ślepo podnoszące ręce. Wystarczy kompromitowania nas w Polsce i świecie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 gru 2021, o 22:33

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Jak Unia odmówi Tomaszowowi pieniędzy na dofinansowanie inwestycji to może
> > wówczas klerykalna pisobolszewia otrzeźwieje. I będziemy pamiętać o tym
> > przy następnych wyborach.
>
> Będzie inaczej. Nie "myśl" jak lewak. Coraz więcej ludzi staje się
> przeciwniami Unii. Popieranie dewiacji, zboczeń, multikulti, wtrącanie się w sprawy
> narodowe. Pieniądze to nie wszystko.

Opuścić eurokołchoz. Więcej tracimy niż zyskujemy. I to ciągłe użeranie się z lewackim zbokami.
Na górę

Postautor: LGBTWON » 4 gru 2021, o 17:27

Powinny być wybudowane ośrodki przez rząd,dla tych dewiantów LGB-towców czy inaczej pedałów różnej maśći i odseparowani powinni być od zdrowego społeczeństwa takim murem jak ma powstać na granicy z białorusią. Niech se tam robią co chcą! i nikt im nie będzie przeszkadzał w gejowskich zabawach i innych chorych zajęciach. Czy ja muszę oglądać razem z rodziną moimi dziećmi te ich: MARSZE NIENAWIŚCI, CZARNE MARSZE, MARSZE ŚMIERCI, MARSZE ZEPSUCIA. A na księżyc ich!
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2021, o 17:58

czarne napisy wygrały lbgt ojeołjejeeeeołjeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2021, o 19:42

Nasi radni uchwalili to stanowisko na potwierdzenie stanowiska sejmiku województwa. We wrześniu sejmik zrezygnował we wrześniu z części dotyczącej LGBT. Co na to nasi radni?
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2021, o 20:21

LGBTWON pisze:
> Powinny być wybudowane ośrodki przez rząd,dla tych dewiantów LGB-towców czy
> inaczej pedałów różnej maśći i odseparowani powinni być od zdrowego
> społeczeństwa takim murem jak ma powstać na granicy z białorusią. Niech se
> tam robią co chcą! i nikt im nie będzie przeszkadzał w gejowskich zabawach
> i innych chorych zajęciach. Czy ja muszę oglądać razem z rodziną moimi
> dziećmi te ich: MARSZE NIENAWIŚCI, CZARNE MARSZE, MARSZE ŚMIERCI, MARSZE
> ZEPSUCIA. A na księżyc ich!

Zboki zawsze promują swoje zboczenia.
Na górę

Postautor: Gość » 4 gru 2021, o 21:26

~LEMPART- 44 min temu
Nie wiem co się dzieje. Dosłownie nie ogarniam. Zalewa mnie złość - tyle trudnej do przełknięcia papki "nowoczesnej" myśli, którą serwują mi TVN i Wyborcza. Dosłownie mam wzdęcia, wzdyma szalenie. Chętnie bym poszła na protesty uliczne. Jak śnieg spadnie, to może będę lepić bałwany. Najlepszym jednak pomysłem będzie mój projekt LOVE KROVVVE. Będą to warsztaty agroturystyczne powiązane z dojeniem krów. Dojenie krów bardzo mnie uspokaja. Jak tylko mogę zachęcam do tego wszystkich moich sympatyków. Jestem przeszczęśliwa, bo do tej inicjatywy chętnie przystał mój mentor Donek . Któregoś weekendu wspólnie wydoiliśmy kilka muciek. Było przyjemnie i tak cudownie odprężająco. Warsztaty rozpoczną się 6 grudnia od inauguracyjnego wydojenia renifera. Zajęcia teoretyczne i praktyczne będą odbywać się codziennie. Zapraszam wszystkich chętnych na POSTĘPOWE SPOTKANIA AGROTURYSTYCZNE LOVE KROVVVE! Ps. W programie m.in. wieczornice postępowych myśli, cykl czytanek nt. nowoczesnej rozwiązłości, recytacja wierszy rozjuszonej gawiedzi i inne.


Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-rosyjska-inwazja-na-ukraine-niemiecki-dziennik-twierdzi-ze-z,nId,5686934#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 07:18

Gość pisze:
> ~LEMPART- 44 min temu
> Nie wiem co się dzieje. Dosłownie nie ogarniam. Zalewa mnie złość - tyle
> trudnej do przełknięcia papki "nowoczesnej" myśli, którą serwują
> mi TVN i Wyborcza. Dosłownie mam wzdęcia, wzdyma szalenie. Chętnie bym
> poszła na protesty uliczne. Jak śnieg spadnie, to może będę lepić bałwany.
> Najlepszym jednak pomysłem będzie mój projekt LOVE KROVVVE. Będą to
> warsztaty agroturystyczne powiązane z dojeniem krów. Dojenie krów bardzo
> mnie uspokaja. Jak tylko mogę zachęcam do tego wszystkich moich sympatyków.
> Jestem przeszczęśliwa, bo do tej inicjatywy chętnie przystał mój mentor
> Donek . Któregoś weekendu wspólnie wydoiliśmy kilka muciek. Było przyjemnie
> i tak cudownie odprężająco. Warsztaty rozpoczną się 6 grudnia od
> inauguracyjnego wydojenia renifera. Zajęcia teoretyczne i praktyczne będą
> odbywać się codziennie. Zapraszam wszystkich chętnych na POSTĘPOWE
> SPOTKANIA AGROTURYSTYCZNE LOVE KROVVVE! Ps. W programie m.in. wieczornice
> postępowych myśli, cykl czytanek nt. nowoczesnej rozwiązłości, recytacja
> wierszy rozjuszonej gawiedzi i inne.
>
>
> Czytaj więcej na
> https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-rosyjska-inwazja-na-ukraine-niemiecki-dziennik-twierdzi-ze-z,nId,5686934#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Donek, to mógł wydoić kasę, albo lamparcicę.
Na górę

Postautor: Gość » 5 gru 2021, o 07:29

W temacie „inwazji FR na Ukrainę” którą straszy Zachód. Tym razem do nowy szef ukraińskiego resortu obrony Reznikowa postanowił postraszyć Zachód w artykule opublikowanym na portalu amerykańskiego think-thanku ‚Atlantic Council”, opowiadając że jak zacznie się „rosyjska inwazja” to nawet „5 milionów Ukrainców może postanowić zbiec na Zachód”.

https://strana.today/news/365442-reznikov-predrek-5-mln-ukrainskikh-bezhentsev-v-evrope-v-sluchae-vtorzhenija-rf.html

I będziemy mieli niezły bajzel w Tomaszowie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”