Apel,Szczepmy się

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 05:31

Gwałtowny wzrost liczby hospitalizacji osób chorych na Covid-19 w Francji to w większości pacjenci, którzy nie zostali zaszczepieni.
osoby niezaszczepione stanowią ok. 85 proc. pacjentów z Covid-19 hospitalizowanych, w tym także na oddziałach intensywnej opieki medycznej. 78 proc. zgonów z powodu wirusa nastąpiło u osób, które nie przyjęły szczepionki.
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/85-proc-hospitalizowanych-to-niezaszczepieni/ar-AAMLhtX?li=BBr5RWL
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 06:56

W ramach akcji promocyjnej w najbliższą niedzielę, 1 sierpnia, w całej Polsce prowadzona będzie ogólnopolska akcja szczepień przy parafiach.
Szczepmy się.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 08:02

Do dzisiaj historycy,militaryści a także pasjonaci rozwiązywania wszelkich zagadek spierają sie czy
Powstanie w Warszawie 1 sierpnia 1944 roku było potrzebne,zasadne i czy dowódcy brali pod uwagę taki pogrom ludności cywilnej.
Wielka Ofiara Polaków ,wielki dramat,wielka trauma pokoleniowa.
Naród wykrwawiony jest słaby fizycznie ale mocny duchowo i tego nie da sie w nim zabić.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 08:17

Ale pitolisz. W temacie o szczepieniach. Silny duchowo. Trzeba było spytać tych którzy przeżyli rzeź na Woli czy na Ochocie.

„Wypędzono nas z piwnic i pognano pod park na Ulrychowie, do przechodzących strzelano, żonę zabito na miejscu, dziecko nasze ranne wołało matkę, wkrótce podszedł Ukrainiec i zabił moje dwuletnie dziecko jak psa. Następnie razem z Niemcami zbliżył się do mnie, stanął mi na piersiach, patrząc, czy żyję. Udawałem trupa". Niemcy przyprowadzają kolejne grupy mieszkańców Woli i na miejscu rozstrzeliwują. „Tworzył się zwał niezliczonych trupów. Tych, co jeszcze dawali oznaki życia, dobijano. Zostałem przywalony jakimiś ciałami, tak że się prawie dusiłem. Egzekucje trwały do piątej po południu"

https://www.rp.pl/Powstanie-Warszawskie/304209878-Rzez-Woli-Rozstrzelane-miasto.html

To była RZEŻ a nie powstanie. 200 tys. polskich ofiar i ...1600 zabitych Niemców i w służbie niemieckiej.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 08:27

Taa...błędna ocena sytuacji dowodzących czy rozłam i wrogie podszepty lub naciski?
Ale racja to była rzeż.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 08:31

Mozna normalnie. Apelowac bez wzywania do segregacji ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 08:40

Z całym szacunkiem ale,
Ośrodek Zdrowia jest od szczepienia
Szpital od leczenia.
Kościół do modlenia.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 08:42

Gość pisze:
> Z całym szacunkiem ale,
> Ośrodek Zdrowia jest od szczepienia
> Szpital od leczenia.
> Kościół do modlenia.


wszystko jest ok. będą się ludzie modlić żeby szczepionka zadziałała a przede wszystkim nie spowodowała skutków ubocznych. dopuszczenie warunkowe to ciągle III faza badan klinicznych.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 08:52

Kasę za to dają czy co?
O co chodzi z tymi kościołami?
Jezusowe podejscie do wszelkich zbędnych poczynań w świątyni jest chyba wszystkim znane a księzom w szczególności.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 09:04

Apele są w porządku. Wszelka segregacja i obowiązek już nie. Seniorzy mają zwykle wiele chorób współistniejących więc jak się zaszczepią to może przynajmniej lżej zniosą zakażenie.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 09:05

Gość pisze:
> Apele są w porządku. Wszelka segregacja i obowiązek już nie. Seniorzy mają
> zwykle wiele chorób współistniejących więc jak się zaszczepią to może
> przynajmniej lżej zniosą zakażenie.

Lub istnieje ryzyko, że po szczepieniu umrą.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 09:18

Szcepienka to nie zakup kiełbasy w promocji.
Nadal uważam,ze tylko obiekty przystosowane do swiadczeń zdrowotnych mogą szcepić bezpiecznie.Są w końcu do tego powołane!

Ciekawe kto sie pod tym apelem podpisał i kto sie zgodził na taką formę.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 09:25

Gość pisze:
> Szcepienka to nie zakup kiełbasy w promocji.
> Nadal uważam,ze tylko obiekty przystosowane do swiadczeń zdrowotnych mogą
> szcepić bezpiecznie.Są w końcu do tego powołane!
>
> Ciekawe kto sie pod tym apelem podpisał i kto sie zgodził na taką formę.

Czyli sami widzicie, można szczepić wszystkim i wszędzie. Czyli co to jest, jakieś świństwo chemiczne, doświadczenie medyczne na ludziach.
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 09:42

Szczep się jeśli chcesz. Innym daj spokój. Nikt rozsądny nie podda się eksperymentowi medycznemu. Tym bardziej, że nikt za skutki uboczne nie bierze odpowiedzialności. Dotarło?
Na górę

Postautor: Gość » 31 lip 2021, o 10:41

A kto jest, że tak powiem organizatorem?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”