ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Leon » 12 maja 2021, o 08:27

Nieoficjalnie się mówi o kandydacie z PSLu, taki człowiek z dorobkiem na arenie powiatowej, rolnicy wiedzą kto był dobrym gospodarzem, Łaszczów potrzebuje gospodarza!!
Od myszy po Cesarza - wszyscy żyją z gospodarza. Pani Burmistrz pracuje bardzo dobrze. Stara się robić wszystko aby rozwijała się oświata, kultura I gospodarka gminy. Pandemia koronawirusa uniemożliwia realizację wielu zadań. Ale jak to wszystko się skończy, to znowu będzie coraz lepiej.. Pani Burmistrz ma 80% poparcia. A ta reszta jeszcze się przekona, że warto ja popierać.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 08:47

Od myszy po Cesarza - wszyscy żyją z gospodarza. Pani Burmistrz pracuje bardzo dobrze. Stara się robić wszystko aby rozwijała się oświata, kultura I gospodarka gminy. Pandemia koronawirusa uniemożliwia realizację wielu zadań. Ale jak to wszystko się skończy, to znowu będzie coraz lepiej.. Pani Burmistrz ma 80% poparcia. A ta reszta jeszcze się przekona, że warto ja popierać.
Tak, tak oczywiście. To się nazywa samokrytyka. 80% i jeszcze ta reszta, ha ha ha. No cóż pomarzyć zawsze można!
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 09:02

Niech żyje pani burmistrz, hura!!!
Na górę

Postautor: Las » 12 maja 2021, o 10:28

Od myszy po Cesarza - wszyscy żyją z gospodarza. Pani Burmistrz pracuje bardzo dobrze. Stara się robić wszystko aby rozwijała się oświata, kultura I gospodarka gminy. Pandemia koronawirusa uniemożliwia realizację wielu zadań. Ale jak to wszystko się skończy, to znowu będzie coraz lepiej.. Pani Burmistrz ma 80% poparcia. A ta reszta jeszcze się przekona, że warto ja popierać.
No o oświatę dba szczególnie :) już powoli nie ma o co dbać :)
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 14:13

w jakim obszarze gospodarka gminy rozwija się? kpina z ludzi
kultura również ?????????
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 15:19

Kultura na przyszłą kadencję..
Na górę

Postautor: Kmin » 12 maja 2021, o 20:27

Nieoficjalnie się mówi o kandydacie z PSLu, taki człowiek z dorobkiem na arenie powiatowej, rolnicy wiedzą kto był dobrym gospodarzem, Łaszczów potrzebuje gospodarza!!
Na górę
Proszę nie zapominać,że Łaszczów to miasto i my poszukujemy burmistrza co by nadał wysoką rangę temu miastu poprzez nowoczesność,inowacyjnosć i nadanie temu miejscu klimatu ,który by zapewniał że "jestem z miasta" nie byłoby wstydliwe.Z całym szacunkiem do człowieka co był dobrym gospodarzem ale co on teraz robi czym się zajmuje i czy sprosta wymaganiom społeczności miejskiej.Dorobek na arenie powiatowej ma wielu gospodarzy ale to już 60+.Burmistrz musi być młody,dynamiczny innowacyjny,nieskażonych żadnymi partiami.Ja bym dał szansę na kolejną kadencję aktualnej Pani Burmistrz widać, że radzi sobie z powodzeniem.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 21:03

Nieoficjalnie się mówi o kandydacie z PSLu, taki człowiek z dorobkiem na arenie powiatowej, rolnicy wiedzą kto był dobrym gospodarzem, Łaszczów potrzebuje gospodarza!!
Na górę
Proszę nie zapominać,że Łaszczów to miasto i my poszukujemy burmistrza co by nadał wysoką rangę temu miastu poprzez nowoczesność,inowacyjnosć i nadanie temu miejscu klimatu ,który by zapewniał że "jestem z miasta" nie byłoby wstydliwe.Z całym szacunkiem do człowieka co był dobrym gospodarzem ale co on teraz robi czym się zajmuje i czy sprosta wymaganiom społeczności miejskiej.Dorobek na arenie powiatowej ma wielu gospodarzy ale to już 60+.Burmistrz musi być młody,dynamiczny innowacyjny,nieskażonych żadnymi partiami.Ja bym dał szansę na kolejną kadencję aktualnej Pani Burmistrz widać, że radzi sobie z powodzeniem.

Wymień te powodzenia, co to za osiągnięcia w oświacie, kulturze i rozwoju gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 21:18

Nieoficjalnie się mówi o kandydacie z PSLu, taki człowiek z dorobkiem na arenie powiatowej, rolnicy wiedzą kto był dobrym gospodarzem, Łaszczów potrzebuje gospodarza!!
Na górę
Proszę nie zapominać,że Łaszczów to miasto i my poszukujemy burmistrza co by nadał wysoką rangę temu miastu poprzez nowoczesność,inowacyjnosć i nadanie temu miejscu klimatu ,który by zapewniał że "jestem z miasta" nie byłoby wstydliwe.Z całym szacunkiem do człowieka co był dobrym gospodarzem ale co on teraz robi czym się zajmuje i czy sprosta wymaganiom społeczności miejskiej.Dorobek na arenie powiatowej ma wielu gospodarzy ale to już 60+.Burmistrz musi być młody,dynamiczny innowacyjny,nieskażonych żadnymi partiami.Ja bym dał szansę na kolejną kadencję aktualnej Pani Burmistrz widać, że radzi sobie z powodzeniem.
Jestem tego samego zdania. Kto chce zobaczyć ten widzi że mimo spłacania długu jeszcze są inwestycje i realizują projekty a komu to nie na rękę ten krzyczy że nic się nie dzieje... Taka taktyka
Na górę

Postautor: Salomon » 12 maja 2021, o 21:37

Tak to prawda Pani Burmistrz to gospodarzem z krwi i kości. Prężnie działa,zjednała sobie elektorat,który nawet na nią nie głosował i to poparcie ciągle wzrasta..Jeszcze kilka takich akcji i sukces murowany.Starxy działacze 60+ to już koniec kropka .Jak to w młodzież owym slangu brzmi "wapniaki".
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 21:46

A wam co się porobiło kogo tak zjednujecie przez to forum?
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 21:46

Oni myślą, że jak będą pisać te dyrdymały bez końca to ludzie w końcu uwierzą. Tylko tutaj nie ma idiotów za jakich uważacie mieszkańców i nawet dziecko wie, że ciągle w kilka osób, które czerpią zyski z obecnej sytuacji wypisujecie te pobożne życzenia, które nijak się mają do obecnej sytuacji. Żebyście jak mantrę wypisywali to każdy wie, że nigdy nie było takiej stagnacji i nijakości z punktu widzenia mieszkańca, a nie koleżanek i ludzi, którzy na tym korzystają. Nauczyli się kilka słów, projekt i innowacyjność- szkoda , że to takie wirtualne, a nie realne.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 21:55

Tak to prawda Pani Burmistrz to gospodarzem z krwi i kości. Prężnie działa,zjednała sobie elektorat,który nawet na nią nie głosował i to poparcie ciągle wzrasta..Jeszcze kilka takich akcji i sukces murowany.Starxy działacze 60+ to już koniec kropka .Jak to w młodzież owym slangu brzmi "wapniaki".
Twój wpis uratował Łaszczów.
Głosy ,, wapniaków" nie będą wam potrzebne
Twoi rodzice pewnie są ,, dumni", że cię hodowali zamiast wychować
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2021, o 06:48

Jestem tego samego zdania. Kto chce zobaczyć ten widzi że mimo spłacania długu jeszcze są inwestycje i realizują projekty a komu to nie na rękę ten krzyczy że nic się nie dzieje... Taka taktyka
ale tak konkretnie, twierdzisz, że zasiadająca nie jet politykiem, to nie odpowiadaj jak polityk o niczym - konkretnie
Na górę

Postautor: Laur » 13 maja 2021, o 09:24

Nie wszystko.można ujawnić. Część projektów jest na takim etapie realizacji,że finał będzie na wybory.Pomysły są własnością intelektualną i nie należy ich ujawnić bo ktoś może poprostu ukraść. Uzbruj się w cierpliwość i czekaj na efekty a satysfakcja będzie po każdej stronie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”