ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 11 maja 2021, o 21:41

już nie wie co ma pisać, by źona myślała jak jest mądra

Postautor: Gość » 11 maja 2021, o 21:53

Im bliżej wyborów będzie większy pisk i ataki. Czas leci i trzeba będzie wrócić do poprzedniego życia, koleżaneczki też, bo każdy pamięta w jaki sposób co niektóre się znalazły gdzie nie powinny być. Także piszących głupoty będzie co najmniej kilku. Każdy następca będzie musiał teren oczyścić, bo już jeden hodował koło siebie wroga i jak wylądował?

Postautor: Leon » 11 maja 2021, o 22:05

Im bliżej wyborów będzie większy pisk i ataki. Czas leci i trzeba będzie wrócić do poprzedniego życia, koleżaneczki też, bo każdy pamięta w jaki sposób co niektóre się znalazły gdzie nie powinny być. Także piszących głupoty będzie co najmniej kilku. Każdy następca będzie musiał teren oczyścić, bo już jeden hodował koło siebie wroga i jak wylądował?
Każdy przyzwoity człowiek wie, że potrzeba dwóch kadencji żeby zrealizować cały program. Na to liczymy. Taka jest wola wyborców I tak z pewnością będzie. Popieramy Naszą Panią Burmistrz.

Postautor: Gość » 11 maja 2021, o 22:29

Nie przyzwoity człowiek tylko mający ludzi za idiotów. Program i wybory dotyczyły obecnej 5 letniej kadencji, a nie przyszłych wyborów. Przynajmniej nikt ludzi o takich zamiarach nie informował. Przyzwoity człowiek być może wie, że czegoś tam nie da się z różnych powodów spełnić, ale nie żeby kompletnie nic!

Postautor: Karol1 » 12 maja 2021, o 00:15

Elo dziadki, zapytałbym co tam słychać ale widze po staremu. Chociaż w sumie czego ja się spodziewałem po was. Powiem wam to jest fenomen, ponad 1,5k stron najebane z których absolutnie nic nie wynika, a te ostatnie 100 stron należy do moich ulubionych. Jedni piszą, że nic się nie dzieje - bo się nie dzieje tak swoją drogą - a drudzy, że jeszcze chwila bo gmina wstaje z kolan po poprzednich rządach które niemal doprowadziły gminę do rozbiorów XD, a no i zapomniałbym o tym żeście obalili szajkę nauczycieli, którzy jako jedyni potrafią czytać bez dukania XD Mój ulubiony fragment to jest chyba o tym że obecna władza absolutnie nie może nic robić bo spłaca kredyty poprzednika. To nic, że przecież zawsze przed sporządza się harmonogram spłat i te pieniądze są na ten cel rezerwowane/wyliczane. Przecież to wy z własnych "piniendzy " dajecie teraz XD Po paru ostatnich stronach widzę, żeście nawet ochrzcili człowieka pedofilem bo śmiał się zapytać czemu plac zabaw od nowości nieczynny XD Powiem wam, dobrze że się nie podpisujecie jakoś racjonalnie tak żeby was rozpoznać na ulicy bo chyba zbrakłoby mi chodnika żeby przechodzić na drugą stronę - niezależnie czy to poplecznicy czy przeciwnicy. Od razu może powiem bo wy tak lubicie mówić że też byście przechodzili na drugą stronę - Proszę bardzo, mnie tam nie zależy, a będę mieć mniej roboty. Średnio mnie interesuje zdanie tudzież opinia mało gramotnej społeczności niezdolnej do czegokolwiek oprócz szczekania na forum. Wszyscyście siebie warci ale nie powiem śmiesznie się to ogląda. Także dziadki wymyślajcie se te nicki i jedźcie dalej z tym koksem.

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 06:47

Każdy przyzwoity człowiek wie, że potrzeba dwóch kadencji żeby zrealizować cały program. Na to liczymy. Taka jest wola wyborców I tak z pewnością będzie. Popieramy Naszą Panią Burmistrz.
A żebyś ty zdrowy był, już się tego wychwalania tej bezmyślności nie da czytać, druga kadencja na wykonanie programu z pierwszej kadencji? Tobie co ??

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 07:25

Nieoficjalnie się mówi o kandydacie z PSLu, taki człowiek z dorobkiem na arenie powiatowej, rolnicy wiedzą kto był dobrym gospodarzem, Łaszczów potrzebuje gospodarza!!

Postautor: Leon » 12 maja 2021, o 08:27

Nieoficjalnie się mówi o kandydacie z PSLu, taki człowiek z dorobkiem na arenie powiatowej, rolnicy wiedzą kto był dobrym gospodarzem, Łaszczów potrzebuje gospodarza!!
Od myszy po Cesarza - wszyscy żyją z gospodarza. Pani Burmistrz pracuje bardzo dobrze. Stara się robić wszystko aby rozwijała się oświata, kultura I gospodarka gminy. Pandemia koronawirusa uniemożliwia realizację wielu zadań. Ale jak to wszystko się skończy, to znowu będzie coraz lepiej.. Pani Burmistrz ma 80% poparcia. A ta reszta jeszcze się przekona, że warto ja popierać.

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 08:47

Od myszy po Cesarza - wszyscy żyją z gospodarza. Pani Burmistrz pracuje bardzo dobrze. Stara się robić wszystko aby rozwijała się oświata, kultura I gospodarka gminy. Pandemia koronawirusa uniemożliwia realizację wielu zadań. Ale jak to wszystko się skończy, to znowu będzie coraz lepiej.. Pani Burmistrz ma 80% poparcia. A ta reszta jeszcze się przekona, że warto ja popierać.
Tak, tak oczywiście. To się nazywa samokrytyka. 80% i jeszcze ta reszta, ha ha ha. No cóż pomarzyć zawsze można!

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 09:02

Niech żyje pani burmistrz, hura!!!

Postautor: Las » 12 maja 2021, o 10:28

No o oświatę dba szczególnie :) już powoli nie ma o co dbać :)

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 14:13

w jakim obszarze gospodarka gminy rozwija się? kpina z ludzi
kultura również ?????????

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 15:19

Kultura na przyszłą kadencję..

Postautor: Kmin » 12 maja 2021, o 20:27

Proszę nie zapominać,że Łaszczów to miasto i my poszukujemy burmistrza co by nadał wysoką rangę temu miastu poprzez nowoczesność,inowacyjnosć i nadanie temu miejscu klimatu ,który by zapewniał że "jestem z miasta" nie byłoby wstydliwe.Z całym szacunkiem do człowieka co był dobrym gospodarzem ale co on teraz robi czym się zajmuje i czy sprosta wymaganiom społeczności miejskiej.Dorobek na arenie powiatowej ma wielu gospodarzy ale to już 60+.Burmistrz musi być młody,dynamiczny innowacyjny,nieskażonych żadnymi partiami.Ja bym dał szansę na kolejną kadencję aktualnej Pani Burmistrz widać, że radzi sobie z powodzeniem.

Postautor: Gość » 12 maja 2021, o 21:03

Proszę nie zapominać,że Łaszczów to miasto i my poszukujemy burmistrza co by nadał wysoką rangę temu miastu poprzez nowoczesność,inowacyjnosć i nadanie temu miejscu klimatu ,który by zapewniał że "jestem z miasta" nie byłoby wstydliwe.Z całym szacunkiem do człowieka co był dobrym gospodarzem ale co on teraz robi czym się zajmuje i czy sprosta wymaganiom społeczności miejskiej.Dorobek na arenie powiatowej ma wielu gospodarzy ale to już 60+.Burmistrz musi być młody,dynamiczny innowacyjny,nieskażonych żadnymi partiami.Ja bym dał szansę na kolejną kadencję aktualnej Pani Burmistrz widać, że radzi sobie z powodzeniem.

Wymień te powodzenia, co to za osiągnięcia w oświacie, kulturze i rozwoju gminy.

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”