ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 17:12

Ale Pani burmistrz sobie pogrywa, grunt pod nogami się pali. Już w jej wsi ludzie głowę odwracaja a co będzie za kilka miesięcy. Już 2 przypadkowe osoby które ze mną rozmawiały nadały jej tylul ,,likwidatorka,,. 🙂
Wiesz co paniusiu, przestań wymyślać bzdury a tym bardziej wypisywać na forum. Od razu do ciebie się zgłosiły 2 osoby by się poskarżyć, śmiechu warte. A nie pisz z telefonu bo nie wygodnie ;)
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 18:48

Poniżej krytyki zachowanie tych atakujących i tego pięściarza obrońcy! Wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 21:37

To po co wchodzisz? Po co czytasz? Nie zagladaj tu nie pisz nie komentuj śpij spokojniej. Ale nie mi można, nawalać na burmistrz i jej psiapsiołki. Ale w drugą stronę już nie. Oj głupia ty.
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 22:23

Są pewne granicy krytyki i obrony, ale patologia niestety nie ma hamulców. Jak można nazywać podatników domagających się oczywistych i przyziemnych spraw pedofilami? Tego debilzmu nie można nazwać cenzuralnymi słowami. To wstyd tacy obrońcy. Nikt normalny by nie chciał takiego poparcia ani obrony
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 22:47

Nerwy....
Na górę

Postautor: Gość » 7 maja 2021, o 23:20

Szok i oburzenie spaczeniem...
Na górę

Postautor: Zla » 8 maja 2021, o 07:00

Wiesz co paniusiu, przestań wymyślać bzdury a tym bardziej wypisywać na forum. Od razu do ciebie się zgłosiły 2 osoby by się poskarżyć, śmiechu warte. A nie pisz z telefonu bo nie wygodnie ;)
Ale wam jest trudno uwierzyć w to, że ludzie mają was za nic. Za wasze durne decyzje i za wąsa pychę. Na każdym kroku pokazujecie że macie ludzi gdzies. Na szczęście z kim by nie pogadać to nikt na was nie zagłosuje.
Każda niewygodna krytyka jest kontrowana słowami ,, nie pisz bzdur, durnote gadasz,, itp. Wyobraźcie sobie, że świat kręci się też poza gmina, wasza świątynia wzajemnej adoracji. Tutaj ludzie maj o was swoje zdanie i uwierzcie, że nie najlepsze.

PS. Kiedy nadworny śmieciarz Laszczowiecki będzie zbierał śmieci ? Mam trochę butelek, walają mi się niepotrzebnie w garażu.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2021, o 08:15

Od pedofila nie zabieram.
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2021, o 08:55

Narrator forum chyba poleciał po bandzie, ktoś pisze tu celowo by poróźniać ludzi i wzbudzać niepokój, jak to jest źle, ktoś celowo pisze najpierw na męża burmistrz, potem na nauczycieli, potem na hrabiowe stadko i wszyscy się odpalają, wy tego nie widzicie? Jak byście zajeli się po prostu tym z czego chleb jecie to wszystkim żyłoby się lepiej!
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2021, o 09:55

Jak zwykle, najpierw narozrabiają, a potem, że to nie oni to ktoś celowo się podszywa, haha
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2021, o 11:55

Ojojoj ale mi dowaliłeś aż mi ciśnienie się podniosło tak się zdenerwowałem. A co nieprawda pedofilska świnko, przyznaj się do swoich skłonności. Już łowcy pedofili zajmą się tobą jak będziesz się kręcił koło placu zabaw. Ludzie zwróćcie uwagę na gościa co obserwuje plac zabaw i bawiące się tam dzieci.
Niestety twój strzał to pudło, głupcze, jestem kobietą.
Na górę

Postautor: Kmin » 8 maja 2021, o 12:38

Proponuję zamieszanie broni w walce o stołek burmistrza.Czasu jest dużo do następnych wyborów aby opracować strategię rozwoju gminy na kolejne 5 lat.Dobrze wtyczona wizja sama się obroni i nie ma potrzeby już się podniecać .Te wszystkie krytyczne wpisy obnażają słabość pragnących władzy.Zeby nie wyszło tak jak w bajce A.Mickiewicza "Lis i kozioł".
Na górę

Postautor: Gość » 8 maja 2021, o 14:33

Jak zwykle, najpierw narozrabiają, a potem, że to nie oni to ktoś celowo się podszywa, haha
Kto narozraabiał? Chyba ty. A wam wolno a nam nie. Zezwierzecenie totalne.
Na górę

Postautor: Gość » 9 maja 2021, o 07:16

Proponuję zamieszanie broni w walce o stołek burmistrza.Czasu jest dużo do następnych wyborów aby opracować strategię rozwoju gminy na kolejne 5 lat.Dobrze wtyczona wizja sama się obroni i nie ma potrzeby już się podniecać .Te wszystkie krytyczne wpisy obnażają słabość pragnących władzy.Zeby nie wyszło tak jak w bajce A.Mickiewicza "Lis i kozioł".
Bardzo agresywny styl kampanii obrał sobie sołtys z Zimna. Jego strategia ma wielu zwolenników, ale tych którzy już byli u władzy.
Na górę

Postautor: Kmin » 9 maja 2021, o 09:00

Teraz stawiamy na ludzi młodych nieskażonych partynym chamstwem i walką o kasę po trupach.Fałszywcom też dziękujemy a takimi prawami rządzą się lokalni pseudo działacze partyjni i ich wielbiciele co szukają miejsca przy korycie.Za mamonę są w stanie niszczyć na wszelkie sposoby ludzi uczciwych,prawych inteligentnych.Ciemnoty na wsi już nie ma nie ma na co liczyć że pusci się posłańca co będzie ludzi ogłupiał jak to było imineło bezpowrotnie.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”