ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Laur » 21 kwie 2021, o 14:30

A czy otoczenie byłego burmistrza to lojalni ludzie dla Pani Burmistrz.?
Na górę

Postautor: Salomon » 21 kwie 2021, o 14:37

Jak się nie skundlił to się skundliła.Ta z opcji fałszywych ludzi.
Na górę

Postautor: Salomon » 21 kwie 2021, o 14:45

Jak się nie skundlił to się skundliła.Ta z opcji fałszywych ludzi.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 14:46

Ja bym nie nazwał tego rozdawnictwem etatów bo to chyba celowo szulacie by dokuczyć. Nowa władza mimowolnie popadła na czas kiedy bardzo wielu pracowników nabywa prawa emerytalne i może sobie pozwolić na częściową wymianę załogi. Piszecie często uszczypliwie że zatrudnia "koleżanki" czy ich tatusiów co nie do końca jest prawdą bo pewnych osób nie znała a jakoś dostali pracę. Najważniejsze że sumarycznie etatów jest mniej niż było i dzięki temu gzuk jest teraz dofinansowany. Na mieście mówią że teraz kupili mniejszy traktor do odśnieżania chodników z pługiem, zamiatarką i kosiarką. Dziewczyna bardzo dobrze gospodarzy, bez nowych kredytów a stare jeszcze musi spłacać.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 16:22

Choć ty jeden gloryfikujesz tę swoją dziewczynę.

A jakie twoja dziewczyna ma zdanie na temat tego, że radny przejął szkołę i brał udział w głosowaniu, bądź co pani burmistrz myśli o przewodniczącym rady jako o prezesie kllubu Korona? Co pani zdaniem należy do zakresu obowiązków sekretarza gminy? Jakie dodatkowe zadania ma zastępca przewodniczącego rady gminy, że ma pensję, a nie dietę radnego? Jak nazwać takie nadużycia?
Na górę

Postautor: Ja no » 21 kwie 2021, o 16:57

Dobrze wiesz że gdyby to faktycznie nie było zgodne z prawem i jak to piszesz nadużycie to dawno byście na nich donieśli! Pozostaje wam tylko wmawiać ludziom że białe jest czarne.
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 20:40

A gdzie baner posła? Porwali!
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 21:14

A gdzie baner posła? Porwali!
Za mało płacił za ściankę, ta władza jest bardziej pisowska niż poseł na banerze, więc się zwinął..
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 21:37

A gdzie można zobaczyć bądź sprawdzić kto jest w szeregach PIS Łaszczów? Czy to może jakaś tajemnica? I od razu dodam nie chcę się zapisać, nie szukam sensacji szukam lisków żagielków. Razi mnie fakt, że 90 procent mieszkańców naszej gminy to zwolennicy PiSu, a nikt nie toleruje i nie przyznaje się do tych z delegacji pomnikowych, to jest fenomen dowodzenia partii! Każdy za ale nie za nimi akurat..
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 22:00

A gdzie można zobaczyć bądź sprawdzić kto jest w szeregach PIS Łaszczów? Czy to może jakaś tajemnica? I od razu dodam nie chcę się zapisać, nie szukam sensacji szukam lisków żagielków. Razi mnie fakt, że 90 procent mieszkańców naszej gminy to zwolennicy PiSu, a nikt nie toleruje i nie przyznaje się do tych z delegacji pomnikowych, to jest fenomen dowodzenia partii! Każdy za ale nie za nimi akurat..
A piesek też do PO należy? Czy tylko szczeka szczurek? Ćwicz chłopie bo Tele już długo nie potrwa, a widok przeraża.
Na górę

Postautor: Mleczny » 21 kwie 2021, o 22:30

Co za gnojek dziś wściekał się czarną BMW combi, trzeba być idiotą żeby tak jezdzić, to nie te czasy, by takie fanaberie mogły mieć miejsce i przyzwolenie publiczne, jak cie spotkam rozjebie ci ryj i przednią szybę, w dupie mam jakiego masz ojca ważnego. Młodość ma swoje prawa, ale debili trzeba tłuc w ryj.
Kim jesteś jego ojciec?
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 22:31

To można to sprawdzić gdzieś?
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 22:36

A gdzie można zobaczyć bądź sprawdzić kto jest w szeregach PIS Łaszczów? Czy to może jakaś tajemnica? I od razu dodam nie chcę się zapisać, nie szukam sensacji szukam lisków żagielków. Razi mnie fakt, że 90 procent mieszkańców naszej gminy to zwolennicy PiSu, a nikt nie toleruje i nie przyznaje się do tych z delegacji pomnikowych, to jest fenomen dowodzenia partii! Każdy za ale nie za nimi akurat..
To mozna czy nie można 😁
Na górę

Postautor: Gość » 21 kwie 2021, o 22:46

No odpisz gdzie lub do kogo sie zgłosić w tej sprawie
Na górę

Postautor: Gość » 22 kwie 2021, o 07:32

To pierwsza burmistrz która powiedziała STOP rodzinom oświaty. To już jest powód do zadowolenia. Uprawiajcie polityke w prywatnych firmach i w czasie wolnym, bo latami polityka Łaszczowa rozwijała się w szkołach, kosztem dzieci i rodziców. Przykładem było przekazanie LO, jak nie pamiętacie, obejrzyjcie sesję z początku kadencji.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”