ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 6 mar 2021, o 08:11

Czytam i zauważam, że jednaliście się jadem do 23:40. 😵

Postautor: Gość » 6 mar 2021, o 11:50

Obsesję masz na punkcie bicia tej piany. Po co mam iść i pytac jak widać jak wszystko przebiega opieszale . Wiemy jak kiedyś się odbywały takie rzeczy , a jak teraz. Wystarczy przypomnieć sobie jak wyglądały przetargi ad GOK. A w ramach tej jakże sławionej ,, jawności i przejrzystości" to powinna osoba sładająca takie postulaty sama informować. Na prawdę nikt nie potrzebuje twojego zaproszenia do urzędu, bo bez twojej obietnicy i przyrzeczenia załatwienia sprawy i czynnosci ( to jest właśnie promesa)każdy ma tam prawo się udać. Urząd i gmina nie są jeszcze jak na razie wbrew bólom co niektórych własnością wiadomych osób.
Przetłumaczono trudne wyrazy lalu. Teraz pasuje?
Jak wiesz jak kiedyś odbywały się takie rzeczy, to pewnie jesteś zły, że teraz odbywają się bez Twojego udziału.

Postautor: Lwowska » 6 mar 2021, o 12:02

Dzieci wrócą zdrowe, tylko czy panie dostosuja sie do reżimu sanitarnego i będą nosić madeczki? ??

Postautor: Gość » 6 mar 2021, o 12:47

I te GRUBE NOCHALE chować pod maseczki !!! Nie ma czym się chwalić!!!

Postautor: Gość » 6 mar 2021, o 15:32

Jaką arogancką świnią i idealnie pięknym trzeba być by komentować czyjś wygląd? Musisz być strasznie zakompleksioną osobą jak obrażanie ludzi jest twoją domeną.

Postautor: Gość » 6 mar 2021, o 16:23

Jaką arogancką świnią i idealnie pięknym trzeba być by komentować czyjś wygląd? Musisz być strasznie zakompleksioną osobą jak obrażanie ludzi jest twoją domeną.
I zdrową... chcę zostać ! Chować nosy!

Postautor: Gość » 7 mar 2021, o 15:03

Mam pytanie dla kogo otwarta jest biblioteka w godzinach 8-12, bo na pewno nie dla tych którzy pracują. Czy nie można zrobić jednego dnia od 12-16, aby pracujący też mogli wypożyczyć książki.Chyba chodzi o to, aby nikt z biblioteki nie korzystał. Może Wójtowa coś w tej sprawie zrobiłaby.

Postautor: Gość » 7 mar 2021, o 16:11

Mam pytanie dla kogo otwarta jest biblioteka w godzinach 8-12, bo na pewno nie dla tych którzy pracują. Czy nie można zrobić jednego dnia od 12-16, aby pracujący też mogli wypożyczyć książki.Chyba chodzi o to, aby nikt z biblioteki nie korzystał. Może Wójtowa coś w tej sprawie zrobiłaby.
[/quote
A czy tutaj jest cokolwiek robione dla mieszkańców?? Aby godziny zgadzały się i na liście płac była odpowiednia kwota. Pokazała pierwszego dnia pracy jak przyszła z „ psiapsią” i następnie na sesji stwierdziła, że to jej sprawa kogo zatrudnia. I wszystko jasne. Chodziło o „zemstę seniorki za synia” i powrót pewnej pani z Z-CIA. A to że mieszkańcy żyją jak za „króla ćwieczka” to nie ma znaczenia. Wyborcy niech sobie podziękują za „ Mongolię”

Postautor: Jaja » 7 mar 2021, o 19:23

I zdrową... chcę zostać ! Chować nosy!
To jest na powaznie ? Ktoś kto myśli że maska ochroni go od choroby to chyba jest kretynem. Miałem nadzieję że po tak długim czasie ludzie przejrzą na oczy...
Ta cała mistyfikacja to bzdura. Ehh... Biedny ten kraj

Postautor: Gość » 8 mar 2021, o 10:28

Wszystkim Kobietom Wszystkiego Najlepsze go z okazji 8 marca. Sto lat.

Postautor: int » 8 mar 2021, o 16:29

To jest na powaznie ? Ktoś kto myśli że maska ochroni go od choroby to chyba jest kretynem. Miałem nadzieję że po tak długim czasie ludzie przejrzą na oczy...
Ta cała mistyfikacja to bzdura. Ehh... Biedny ten kraj
No tak, ty dzięki anonimowym memom na FB przejrzałaś. Nie wiesz że maskę nosi się nie aby chronić siebie tylko innych. Spróbuj splunąć w masce i bez to może dotrze do ciebie. Coraz mniej wierzących w bzdury z sieci bo coraz więcej miało styczność z tym wirusem, jedni ciężej drudzy gorzej.

Postautor: Knew » 9 mar 2021, o 20:25

Tak zupełnie nic dobrego nie dzieje się w tym waszym Łaszczowie? Nic a nic?

Postautor: Int » 9 mar 2021, o 22:14

Jest super, jest super
Więc o co Ci chodzi?
Jest super
Mamy tolerancję wobec innych upodobań
Kościół zaciekle broni najbiedniejszych
Bogaci są fajni i w miarę uczciwi
Policja surowo karze złych przestępców

Postautor: Gość » 9 mar 2021, o 23:12

Wiosna! Władza się pewnie obudzi do działania, śnieg się podział, śmieci kupa wszędzie leży ...

Postautor: Gość » 10 mar 2021, o 08:11

Co tak co dnia ta burmistrz osiem godzin dziennie robi??

Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”