Bandyci w Bmw

Z notatnika strażaka, policjanta.

Postautor: Olo » 29 lis 2020, o 21:34

https://motoryzacja.interia.pl/raporty/raport-polskie-drogi/wiadomosci/news-dziwna-jazda-kierowcy-policyjnego-radiowozu,nId,4879508
Na górę

Postautor: Koloo » 30 lis 2020, o 12:19

eeeee, to nie pierwszy taki wypadek naszych "orłów", oni wszyscy myślą, że są nie wiadomo kim i im wszystko wolno. Już kilku szeryfów dostało po uszach za bezprawne czynności i nękanie obywateli.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2020, o 12:51

Ciekawe co zrobi z nimi komendant ? Będzie nagroda ? Nagana za ośmieszenie jednostki ? Czy może zamiecie sprawę pod dywan ??? Wszystko pewnie zależy od wyroku sądu ! Miejmy nadzieje że sędzia dobrze obejrzy ten film. Zawracanie na podwójnej ciągłej, jazda 160km/h. przez przejście la pieszych w miejscu gdzie ograniczenie jest do 70km/h. i Czarny Punkt,oraz jazda 100km/h. w miejscy ograniczenia do 30km/h. !!! I ten licznik prędkości gdzie samochód się zatrzymał a prędkość Radiowozu to 1.5 km/h. !!!!!!!!!!!! Taka mała MANIPULACJA .
Na górę

Postautor: Jtahta » 3 gru 2020, o 21:52

Prawda jest taka ze chcąc złapać bandyte-idiote za za kierownicą to trzeba działać tak jak on czyli poza prawem. Bo jak można złapać takiego kretyna jadąc z prędkością 50 km/h w terenie zabudowanym gdy ten wali100 km/h?! Gdyby nie głupota i chamstwo pseudo-kierowców to nie trzebaby było drogówki i omijania prawa. Proste? Każdy bandzior będzie interpretował prawo na swoją korzyść ale nie każdy ma rację popartą prawdą. Jestem za karaniem przestępców drogowych świadomie łamiących prawo!
Na górę


Wróć do „Zdarzenia”