Projekt- nowa linia kolejowa w powiecie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: MMK » 24 lut 2020, o 15:35

Rok temu czytałem, że rząd ma plany rozbudowy linii kolejowych- szczególnie w rejonach po byłym zaborze rosyjskim ( czyli my). Wtedy myślałem, że to pobożne życzenia , pijar pod publikę przed wyborcami czyli propaganda. Dzisiaj jednak kolega mi pokazał w internecie mapę z planami nowej trasy kolejowej z Lublina- przez Krasnystaw- centrum Zamościa- Sabaudie - wpięcie się do obecnej koleji w Bełżcu. Jest to na stronie CPK PL.
https://cpk.pl/pl/inwestycja/kolej/regi ... -lubelskie.
Jednak tak ta strona zrobiona,że trudno znaleźć mapę. Ponoć umieszczona jest dokładna mapa tej koleji z naszej okolicy na stronie Urzędu Gminy TL.
W okolicy Tomaszowa ma przechodzić przez centrum Sabaudii i przebiegać wzdłuż planowanej obwodnicy drogowej do Bełżca. Toż to będzie skok cywilizacyjny dla Zamojszczyzny. Dojazd z TL koleją do Lwowa czy Wawy prawie ekspresem. Trwają już konsultacje społeczne z właścicielami gruntów.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 16:28

To może od razu zamiast obwodnicy, która ma służyć wyłącznie tranzytowi położyć tory.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lut 2020, o 16:45

Faktycznie przed wyborami do UE była pokazana w gazetach sieć linii kolejowych tzw. "Szprycha" przebiegająca przez Tomaszów Chyba była to wypowiedź posłanki PiS z Chełma.Teraz prze tymi wyborami też coś pokażą/ :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 21:35

Rok temu czytałem, że rząd ma plany rozbudowy linii kolejowych- szczególnie w rejonach po byłym zaborze rosyjskim ( czyli my). Wtedy myślałem, że to pobożne życzenia , pijar pod publikę przed wyborcami czyli propaganda. Dzisiaj jednak kolega mi pokazał w internecie mapę z planami nowej trasy kolejowej z Lublina- przez Krasnystaw- centrum Zamościa- Sabaudie - wpięcie się do obecnej koleji w Bełżcu. Jest to na stronie CPK PL.
https://cpk.pl/pl/inwestycja/kolej/regi ... -lubelskie.
Jednak tak ta strona zrobiona,że trudno znaleźć mapę. Ponoć umieszczona jest dokładna mapa tej koleji z naszej okolicy na stronie Urzędu Gminy TL.
W okolicy Tomaszowa ma przechodzić przez centrum Sabaudii i przebiegać wzdłuż planowanej obwodnicy drogowej do Bełżca. Toż to będzie skok cywilizacyjny dla Zamojszczyzny. Dojazd z TL koleją do Lwowa czy Wawy prawie ekspresem. Trwają już konsultacje społeczne z właścicielami gruntów.
:?:
Na górę

Postautor: Gość » 1 mar 2020, o 00:12

Brawo pis! Tylko tak dalej.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 13:03

Stacja w Bełżcu świeci pustkami a ci się cieszą jak małe dzieci. Pewnie tłumy będą walić na pociągi. Litości.
Na górę

Postautor: Jeremiah » 21 maja 2020, o 17:49

Może szerokie tory na Ukraine by jeszcze coś dały
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2020, o 18:02

Może szerokie tory na Ukraine by jeszcze coś dały
Brachu dobrze myślisz puścić cały ruch na Ukrainę na szyny. Będzie znacznie taniej i eko. Może to pobudzi miasta transgraniczne do szybszego rozwoju i za 25 lat będziemy jak Wawa.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2020, o 10:50

Kiedy odjeżdża pierwszy pociąg?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2020, o 14:27

Już po wyborach i marzenia już jakby nie te..
Na górę

Postautor: Gość » 2 lis 2020, o 15:37

Kiedy odjeżdża pierwszy pociąg?
1 kwietnia
Na górę

Postautor: tomiolu » 16 lis 2020, o 02:13

1 kwietnia
roku??
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2020, o 06:25

roku??
Każdego roku w dniu 1 kwietnia odjeżdża pociąg.
Na górę

Postautor: ohoho » 16 lis 2020, o 12:56

PRIMA APRILIS KUWA HAHAHAH:D NIE SKUMAŁ TYP
Na górę

Postautor: Gość » 16 lis 2020, o 18:07

Gdzie przyjmuja na kolejarza moge byc slipingowym,
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”