Co władze miasta i powiatu robią w sprawie pandemii?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 paź 2020, o 21:49

Moderator to typowy działacz lub zwolennik pisu. Wszystko co nie przychylne pisowskiej władzy powiatu nie jest udostępniane!! To jest ta pisowska wolność wypowiedzi. Jak za komuny!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2020, o 14:38

"w izolacji domowej zmarła 40-letnia kobieta z infekcją COVID-19. Zmarła pochodziła z powiatu tomaszowskiego, brak chorób współistniejących;"
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 25 paź 2020, o 22:48

Napisz skargę do NFZ - tu a nie zaśmiecasz forum bzdurami.
To dla ciebie jest bzdurą? Sytuacja w naszym szpitalu? To co dla ciebie jest ważne? Maszt na rondzie i żeby Mateuszek przyjechał?
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 13:03

Czy tomaszowiacy organizują protesty przeciwko ? 26.10.2020
Proszę podać informacje.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 14:26

Ha Ha tomaszowskie panny są bojaźliwe i siedzą w chałupach.
Na górę

Postautor: COV_FAKE » 27 paź 2020, o 16:12

Duże miasto daje anonimowość. W naszym grajdole jeden drugiego zna, zależni poprzez pracę itd.
Na górę

Postautor: Gość » 1 lis 2020, o 11:15

Przejdą na pracę zdalną. A nauczycielki wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej do dzieci roznoszących wirusa
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2020, o 06:19

Przejdą na pracę zdalną. A nauczycielki wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej do dzieci roznoszących wirusa
genialne. zdalni urzędnicy wyślą swoje dzieci które i tak im przyniosą zarazę przed którą uciekli z urzędu
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2020, o 22:03

Władze miasta i powiatu dla pandemii się zamknęły. Dokumenty wyjmują że skrzynek po kilku dniach i tak sobie pożyją.
Na górę

Postautor: Wszystko » 3 lis 2020, o 22:37

No i chryzantemy kupują
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2020, o 08:21

No i chryzantemy kupują
za swoje? z diet radnych może?
Na górę

Postautor: Gość » 4 lis 2020, o 13:46

Apel! Burmistrz i radni powinni co najmniej o połowę obniżyć swoje pobory z uwagi na pandemię. Jak mają wolne nie powinni brać pieniędzy. Myślę że to prawe i sprawiedliwe. Ciekawe czy zgodne z ideałami Prawa i Sprawiedliwości?
Na górę

Postautor: Wszystko » 4 lis 2020, o 17:01

Wszyscy powinni te paniusie urzędniczki też
Na górę

Postautor: Gość » 14 lis 2020, o 04:52

genialne. zdalni urzędnicy wyślą swoje dzieci które i tak im przyniosą zarazę przed którą uciekli z urzędu
Chol.ra ludzie! Tak trudno zrozumieć nowe ograniczenia? To proste i logiczne. Np. strefa żółta. Nie wolno ćwiczyć na siłowni, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Dlatego zamiast ćwiczeń warto iść coś zjeść. Bo jeść w każdej knajpie można, na spokojnie i bez maseczki. No chyba, że ktoś chciałby zjeść na ulicy, to mu nie wolno, bo jedzenie na ulicy jest skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. W knajpie wolno, na ulicy nie. Proste i logiczne. Ale pamiętajmy, że i w knajpie robi się niebezpiecznie, lecz tylko po godz. 21:00. Wtedy wyłącznie na wynos. Byle NIE na ulicy. Za to na ulicy w zgromadzeniu (bez jedzenia!) może uczestniczyć max 25 osób. No chyba, że pójdą do kościoła, to wtedy ile dusza zapragnie, bo jak kościół duży to może być nawet 50 lub 100, trzeba sobie policzyć. W kościele na mszy 1 osoba na 4 m2. No chyba, że to nie jest msza tylko mecz. To wtedy nawet na stadionie, na powietrzu - ZERO. Absolutne zero, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. No chyba, że to nie jest mecz na stadionie, tylko przedstawienie w teatrze. To wtedy można przyjść, ale na 25% miejsc. Co innego dzieciaki z podstawówki. One to wszystkie mogą przychodzić, siedzieć w klasach i ganiać się po korytarzach na przerwach. Ile chcą, każdego dnia. No chyba, że to nie jest podstawówka, tylko liceum lub studia. Uuu, to wtedy się nie zaleca, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Kilkadziesiąt dzieci w klasie w podstawówce - tak. Kilkudziesięciu licealistów klasie w liceum - nie. Kilkudziesięciu studentów w auli na uczelni - nie. Proste i logiczne. No i jak wesele to tylko 20 osób, na dodatek bez wywijania do Zenka na parkiecie, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Chyba, że wesele zrobicie sobie w Biedrze czy Lidlu, to wtedy można. Tam to można wszystko, włazi tyle ludu ile chce. Byle nie ćwiczyli w trakcie robienia zakupów. Więc bez przysiadów z arbuzami czy takich tam cwaniactw. Proste i logiczne.
Czego tu nie rozumiećć?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2020, o 17:59

Pracują rotacyjnie po 4 godziny. A to jest męczące. Uszanujmy to.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”