Sasin w Big Busie i brak przemysłu stoczniowego w Tomaszowie...

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Haker » 15 lip 2020, o 17:04

"Już wiem i mogę ci powiedzieć. Był Sasin, franc i dziekan z Józefa."

https://www.tomaszow.lub.pl/forum/viewt ... 5&t=136691


:lol: :lol:
Na górę

Postautor: Haker » 15 lip 2020, o 17:27

Lokalni działacze PIS powinni zabiegać o rozwój przemysłu stoczniowego w Tomaszowie. Mozna na początku do tego wykorzystać przecież nowy basen
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2020, o 21:23

Jestem zwolennikiem PiSu, mieszkam w powiecie tomaszowskim, uważam że poseł tej ziemi Tomasz Z nie będzie posłem za trzy lata, bo te rozgrywki personalne, te układziki z szemranymi działaczami w terenie powiatu i to nic nie robienie to ludzi razi....
Na górę

Postautor: Haker » 15 lip 2020, o 22:10

Tak. Tak forumowy. A kim ty juz na tym na forum nie byłeś po powrocie po 10 latach z Londynu:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2020, o 11:49

Tak. Tak forumowy. A kim ty juz na tym na forum nie byłeś po powrocie po 10 latach z Londynu:):):)
Forumowy to Monia żona Węgra :).
Na górę

Postautor: Haker » 20 lip 2020, o 12:51

Z Węgrem to koniec . Dlatego wróciła. Nie wiem tylko czy na dywanie Zelnika
Na górę

Postautor: Gość » 20 lip 2020, o 14:39

wariat po cenzurze wpisów nie znajduje pożywki, szuka odzewu na swoje urojenia, bidny starzec z rozwalonymi klepkami
Na górę

Postautor: Haker » 20 lip 2020, o 16:31

I co zrobisz wariatowi? Nawet po cenzurze nadal twierdzi, że widział Sasina i dziekana w Big Busie i zakłada głupie tematy z których wynika, że Tomaszów nie ma przemysłu stoczniowego:):):)
Na górę

Postautor: Haker » 24 lip 2020, o 14:09

Całe szczęście , że wprowadzono cenzurę bo po narodowcach w turbanach, pisowcach w czapkach niewidkach, Zelniku na latającym dywanie , chodzeniu do obory i sikaniu na ręce, wizytach w Radecznicy i Abramowicach , spotkaniach z ambasador USA nie wiadomo jakie by jeszcze opowieści forumowy wymyślił:):):)
Na górę

Postautor: Jeremiah » 2 sie 2020, o 21:08

Sasin jechał Big Busem do Warszawy z francowatym i dziekanem,

https://www.tomaszow.lub.pl/forum/viewt ... 0&start=90

A nad nimi Zelnik na latającym dywanie
Na górę

Postautor: Jeremiah » 10 sie 2020, o 21:52

Sasin jechał Big Busem do Warszawy z francowatym i dziekanem,

https://www.tomaszow.lub.pl/forum/viewt ... 0&start=90

A nad nimi Zelnik na latającym dywanie
Zelnik miał turban
Na górę

Postautor: Jeremiah » 13 sie 2020, o 18:49

Jak tam Sasin w Big Busie? To kto z nim jechał?:):):)
Na górę

Postautor: Jeremiah » 14 sie 2020, o 11:38

Teraz forumowy wymyślił jako zwyciezców etapu wyścigu Ukrainców w sytuacji gdy w wyścigu nie brali udziału obcokrajowcy. Za każdym razem forumowy w durnocie sam siebie
Na górę

Postautor: Gość » 14 sie 2020, o 22:29

Teraz forumowy wymyślił jako zwyciezców etapu wyścigu Ukrainców w sytuacji gdy w wyścigu nie brali udziału obcokrajowcy. Za każdym razem forumowy w durnocie sam siebie
Jak to nie brali? A Węgier, mąż Moni? Co prawda nie dojechał do mety przez te ukraińskie fajki, ale przynajmniej się starał. :)
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2020, o 12:28

Jak to nie brali? A Węgier, mąż Moni? Co prawda nie dojechał do mety przez te ukraińskie fajki, ale przynajmniej się starał. :)
Jechał z Monią na plecach i dlatego nie dojechał.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”