Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: wacek » 17 maja 2020, o 05:32

W błędzie jesteś Kościół mówi. "Błądzących napominac" .
Na górę

Postautor: Wesoly » 17 maja 2020, o 07:36

I tu się grubo mylisz bo ja w Rachaniach nie zostanę bo nie jestem z Rachań ( dzięki Bogu ) a z Proboszczem nawet się dobrze nie znam chyba mnie z kimś pomyliłeś z kimś kogo mocno nie lubisz🙁🙁🙁 a co chodzi o informację o Rachaniach i co się dzieje to jest tajemnica poliszynela . Właśnie od takich komentarzy jak Twoje można się dużo dowiedzieć.
Na górę

Postautor: Rymcym » 20 maja 2020, o 00:30

Dzieje się w tej parafii
Na górę

Postautor: Mario989 » 20 maja 2020, o 08:09

A dzieje się dzieje 😂
Na górę

Postautor: Xxx234 » 21 maja 2020, o 23:20

Takie rzeczy sie tu wypisuje na tym forum ze az mdli....nic normalnego dotyczacego zycia ... tylko ksiadz i ksiadz co normalnego czlowieka obchodza jego smieci ??? Jsk sobie zakopal to jego kiedys robaki zjedza. W dzisiejszej dobie ludzie naprawde maja co robic i o czym rozmyslac. Kazdy niech sie soba zajmie i ok nie marnuje czasu na takie konwersacje.. bog wszystko widzi i kazdego rozliczy z osobna i nikt nikomu jego grzechow nie musi wypominac
Na górę

Postautor: Rymcym » 23 maja 2020, o 09:52

Takie rzeczy sie tu wypisuje na tym forum ze az mdli....nic normalnego dotyczacego zycia ... tylko ksiadz i ksiadz co normalnego czlowieka obchodza jego smieci ??? Jsk sobie zakopal to jego kiedys robaki zjedza. W dzisiejszej dobie ludzie naprawde maja co robic i o czym rozmyslac. Kazdy niech sie soba zajmie i ok nie marnuje czasu na takie konwersacje.. bog wszystko widzi i kazdego rozliczy z osobna i nikt nikomu jego grzechow nie musi wypominac
Ludzie po prostu interesują się tym, co dzieje się w parafii. Jedni mają rację inni nie. A mentalność wiejska jest taka, że człowiek siłą rzeczy interesuje się tym, co dzieje się u "somsiada".
Na górę

Postautor: Minimini » 23 maja 2020, o 19:20

Skoro się interesują życiem parafii, niech publicznie załatwią takie sprawy. Pisać w internecie to można tylko dla sensacji, a nie z troski. 😅
Na górę

Postautor: Trumb » 27 maja 2020, o 09:05

coś się dzieje w Rachaniach bo nie wiem czy wracać w rodzinne strony
Na górę

Postautor: wacek » 28 maja 2020, o 16:42

Skoro się interesują życiem parafii, niech publicznie załatwią takie sprawy. Pisać w internecie to można tylko dla sensacji, a nie z troski. 😅
z troski trzeba dawać na tacę .....czy normalny człowiek zakopie sobie śmieci w ogródku. ! ?.
Czy zakopanie śmieci nie jest w pewnym sensie profanacja Kościoła ?
Na górę

Postautor: wacek » 28 maja 2020, o 17:39

Skoro się interesują życiem parafii, niech publicznie załatwią takie sprawy. Pisać w internecie to można tylko dla sensacji, a nie z troski. 😅
... . .z troski daje się na tacę...
Na górę

Postautor: Zabawny » 29 maja 2020, o 11:50

Człowieku jaka profanacja jakie śmiecie lepiej idź się leczyć na nogi bo na głowę chyba już za późno. Nie masz zajęcia i wypisujesz na tym forum takie głupoty, że się 🤮 chce. Zajmij się czymś pożytecznym .
Na górę

Postautor: Piotr 11 » 29 maja 2020, o 13:48

Człowieku jaka profanacja jakie śmiecie lepiej idź się leczyć na nogi bo na głowę chyba już za późno. Nie masz zajęcia i wypisujesz na tym forum takie głupoty, że się 🤮 chce. Zajmij się czymś pożytecznym .
Czy wcześniej czy później wszystko wyjdzie .Wiadomo jak jest w tej Parafii.Totalny syfff i tyle... Do puki działa Obecny Kś Proboszcz to nic się nie zmieni.Nic nie będzie.No może po za jednym.Jak oskubać do reszty parafian pod przekrywką Kościoła.To najlepiej mu wychodziło przez ostatnie 5 lat Posługi...Ale już nie długo...Może Biskup Rojek to zmieni...To się wszystko wyprostuje...A jest co.... Pozdrawiam... ;)
Na górę

Postautor: Uwazny » 29 maja 2020, o 20:48

I już wiadomo kto pisze takie komentarze radzę tylko korzystać ze słownika ortograficznego bo jakby nie było wszyscy to czytają . Może jeszcze napiszesz który ksiądz w Rachaniach najbardziej Ci odpowiadał (pomijam oczywiście wikarych) . No i ciekawi mnie ile osobiście zainwestowałeś w Kościół w Rachaniach i na ile oskubał Cię obecny proboszcz. Czyżbyś był w układach z biskupem Rojkiem. Człowieku zapamiętaj jedno ,,kto w kogoś rzuca błotem sam nie może mieć czystych rąk "
Na górę

Postautor: Ubawiony » 29 maja 2020, o 20:57

Ty się sam wyprostuj bo tak Cię pogięło, że wstyd czytać co za bzdety wypisujesz. Myślę, że to przez te maseczki
Na górę

Postautor: wacek » 30 maja 2020, o 09:25

I już wiadomo kto pisze takie komentarze radzę tylko korzystać ze słownika ortograficzn. ego bo jakby nie było wszyscy to czytają . Może jeszcze napiszesz który ksiądz w Rachaniach najbardziej Ci odpowiadał (pomijam oczywiście wikarych) . No i ciekawi mnie ile osobiście zainwestowałeś w Kościół w Rachaniach i na ile oskubał Cię obecny proboszcz. Czyżbyś był w układach z biskupem Rojkiem. Człowieku zapamiętaj jedno ,,kto w kogoś rzuca błotem sam nie może mieć czystych rąk "
.....po co układy jak może sam biskup przejrzy na oczy ?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”