Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: rrrr » 2 maja 2020, o 08:50

Hahah niezla odpowiedz .. a czym to sie jest martwic. Jest gospodarz w parafi i jest inwestycja w parafi wiec ???? Jak przecietny Kowalski robi remont to sam musi zadbac o wszystko o srodki o materialy czy wtedy prosi o pomoc parafie jak mu zabraknie?? Czy musi radzic sobie sa?? W dzisiejszej dobie sa inne problemy i kazdy pilnuje swojego podworka
MAM PYTANIE CZY OSOBY KTÓRE POWRÓCIŁY Z ZAGARANICY - NIE OBOWIĄZUJE DWUTYGODNIOWA KEARANTANNA - A SA TACY W NASZEJ MIEJSCOWOŚCI
Na górę

Postautor: 474 » 3 maja 2020, o 12:13

Ustawa z dnia 13.marz 2020 wydana przez Ministra zdrowia.mowi jasno kogo nie obejmuje 14 dniowa kwarantna to są między innymi kierowcy tirów
Na górę

Postautor: rrrrrrrr » 4 maja 2020, o 17:31

Ale hi hi hi a kto tu mówi o kierowcy tirów - pytanie było ogólne, nie dotyczyło tirów haha, ale skoro tirów, hm to również chyba oni sami powinni wiedzieć jak się zachować wychodząc poza swoje miejsce zamieszkania - na to chyba Są przepisy ogólne. dbajmy o siebie.




Ustawa z dnia 13.marz 2020 wydana przez Ministra zdrowia.mowi jasno kogo nie obejmuje 14 dniowa kwarantna to są między innymi kierowcy tirów
Na górę

Postautor: wacek » 10 maja 2020, o 23:36

Hahah niezla odpowiedz .. a czym to sie jest martwic. Jest gospodarz w parafi i jest inwestycja w parafi wiec ????
Jest czym się martwić do czego doprowadzą prace ziemne przy PARKANIE Czy parkan będzie wyglądał jak ORGANISTOWKA po remoncie w wydaniu Proboszcza Kłosa ?..
Na górę

Postautor: Xxx234 » 11 maja 2020, o 10:28

Czlowieku marwisz sie parkanem ?? Czy ty nie masz innych zajec ??? Ksiadz Klos to specjalista w dziedzinie remontow i budowy .. w kazdej parafi cos po sobie zostawia wiec czemu u nas nie moze. Ludzie chcieli zmiany wiec jest zmiana na lepsze
Na górę

Postautor: gog » 11 maja 2020, o 11:20

Co chcecie od organistowki .Jest wizytówką Parafii, Gminy, Powiatu a może nawet Województwa. Drugiego tak PIĘKNIE odremontowanego budynku nie spotkasz nigdzie.. Chwała za to Proboszczowi, Radzie i majstrom którzy tak się postarali . .Niczym"" Nasz Nowy Dom"".......
Na górę

Postautor: Gość » 11 maja 2020, o 21:13

Tuż obok zadbanej pięknie szkoły, terenu wokół i wykoszonego boiska.
Na górę

Postautor: lapa » 13 maja 2020, o 10:34

Parkan parkanem a co pogrzebane za parkanem. A tak na poważnie co Proboszcz mógł schować pod zwałami ziemi ?? Może ktoś wie ????
Na górę

Postautor: Wesoly » 15 maja 2020, o 06:36

Najlepiej będzie jak weźmiesz szpadel i przekopiesz to zobaczysz co jest pod tymi zwalami ziemi . A jeszcze lepiej jak stado kretow przeryje to się okaże co tam jest.
Na górę

Postautor: Nowotny » 15 maja 2020, o 15:31

No to bierz i kop. Trochę się zrelaksujesz bo spięty jesteś a może wiesz. Jak wiesz to się pochwal Wesoły.
Na górę

Postautor: Wesoly » 16 maja 2020, o 07:22

Ja wiem dlatego jestem taki wesoły a Ty chciałbyś wiedzieć a wiesz , że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. 👹
Na górę

Postautor: Wesoly » 16 maja 2020, o 07:33

Zapomniałem dodać, że chętnie bym się z Tobą podzielił ale ja z,, podpier...mi " się nie zadaję.
Na górę

Postautor: Nowotny » 16 maja 2020, o 14:10

Wesoły widzę że już nie jesteś taki wesoły i nie obrażaj tych którzy nie są z Tobą i Proboszczem , bo On kiedyś pójdzie z Rachań a Ty zostaniesz. A jak wiesz jakie skarby są za kościołem to je sobie przekop do ogródka lub za stodołę może dostaniesz za to rozpust zupełny od Proboszcza bo warunki odpustu są ustalone przez Kościół Powszechny a rozpust zupełny dostaniesz za schlebianie księdzu. Pozdrawiam
Na górę

Postautor: wacek » 17 maja 2020, o 00:44

Wesoły ciekawość nie jest stopniem do piekła.Ciekawość jest motorem odkryć.. Mięjscowke w piekle będziesz miał za spółkę z tym Proboszczem ..
..
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2020, o 00:45

Wesoły ciekawość nie jest stopniem do piekła.Ciekawość jest motorem odkryć.. Mięjscowke w piekle będziesz miał za spółkę z tym Proboszczem ..
..
Niech każdy martwi się o siebie i swoje czyny.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”