Co władze miasta i powiatu robią w sprawie pandemii?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 10:50

bo to prawda. co zasiejesz to zbierzesz. siej i zbieraj.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 11:09

Sprawa jest na tyle ważna i istotna,że trzeba decyzję podjąć natychmiast.
Umiesz liczyc, licz na siebie.
Zagranica juz tak ochoczo nam nie pomoże.I to trzeba zrozumieć.Darów raczej nie będzie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 kwie 2020, o 11:51

Niech tylko nikomu nie przyjdzie do głowy podwyżka podatków.Tego ludzie nie zapomną.Niech będzie spokój.
Na górę

Postautor: Gość » 28 kwie 2020, o 11:33

Konieczne są rezerwy żywnościowe bo jeszcze w miare tanio.
Na górę

Postautor: Gość » 30 kwie 2020, o 12:26

KONIECZNIE!!! czekanie będzie dużo kosztowało.
Na górę

Postautor: Gość » 4 maja 2020, o 12:27

Ładna pogoda,w tamtym roku padał deszcz.
Na górę

Postautor: Gość » 5 maja 2020, o 19:03

Sesja 8 maja to i się dowiemy.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 05:08

oprócz pandemii wirusa mamy pandemię socjalizmu jakieś 500+ i inne a w Tomaszowie mieszkania na socjal niech żyje socjalizm niech się święci 1 maja niech żyją nieroby - żeby głosować na socjalizm
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 06:19

oprócz pandemii wirusa mamy pandemię socjalizmu jakieś 500+ i inne a w Tomaszowie mieszkania na socjal niech żyje socjalizm niech się święci 1 maja niech żyją nieroby - żeby głosować na socjalizm
W dupie mam socjale w dupie mam 500+, ale będe glosował na PiS. Właśnie dla tego żeby tacy palańci jak ty nie dorwali się do władzy!!
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 09:59

W dupie mam socjale w dupie mam 500+, ale będe glosował na PiS. Właśnie dla tego żeby tacy palańci jak ty nie dorwali się do władzy!!
a ja nie mam w dupie że nierobom fundują darmochę
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 10:00

a ja nie mam w dupie że nierobom fundują darmochę
to weź się do roboty
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 10:03

W dupie mam socjale w dupie mam 500+, ale będe glosował na PiS. Właśnie dla tego żeby tacy palańci jak ty nie dorwali się do władzy!!
Nie przesadzaj. Młode pracujące małżeństwo marzy o kredycie na zakup mieszkania w 40 letnim poprlowskim bloku a tu za friko mieszkania z XXI wieku
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 10:21

to weź się do roboty
dzięki za pouczenie ale właśnie dlatego że haruję od świtu do nocy szlag mnie trafia że nieroby dostają darmochę zamiast zapracować
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 14:38

Ktoś pomylił socjalizm z komunizmem. W Polsce mamy żywą komunę:

1.Dyktatura jednej partii a w niej jednego człowieka
2.Żadnych szans kariery dla obcych, vide Tomaszów, sami pisowcy na eksponowanych stanowiskach, często bez doświadczenia i umiejętności.
3.Duszenie prywatnej inicjatywy przez wysokie i zawiłe podatki, kosztowne kredyty i rozbudzenie postaw żądaniowych u pracowników nieadekwatne do możliwości pracodawców.
4.Kiełbasa wyborcza w stosunku do emerytów i rencistów.
5.Demoralizujące wsparcie i gloryfikacja obiboków.
6.Prymat polityki nad gospodarką.
7.Kumoterstwo, nepotyzm partyjny, wszechobecna hipokryzja, bezczelne łgarstwa i urabianie opinii publicznej.
8.Fałszywa powierzchowność i moralność katolicka jako zasłona rzeczywistego draństwa i skur.....stwa funkcjonariuszy partyjnych.
9.Rzeczywisty brak ideałów, a krytyka uznawana za hejt.
10.Realizacja nadrzędnego celu wszystkich celów: utrzymanie władzy bez względu na skutki.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 22:24

Proszę nie patrzmy na Warszawkę.Samorzad i powiatowi musza zacząć mysleć.Pierwsze to rezerwy zywnościowe.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”