Handel bez kontaktu

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 mar 2020, o 13:04

Do Gamy( RATUJCIE SWOJE SKLEPY!)ten na Lipowej w szczególności :panzielony:
Zamówienie na kartce-PŁATNOŚĆ KARTA LUB GOTÓWKĄ W WYDZIELONEJ BUDCE :panzielony: -realizacja w sklepie,pakowane przez pracowników-odbiór przez okno samochodu.
Dziękujemy,zapraszamy!
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2020, o 20:36

za bardzo fantastyczne :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 16:20

Nie ma tego a to wielka szkoda.To może otwrzyć chociaż drzwi i wietrzyć.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 10:09

Dajcie tym sprzedającym maseczki!
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 14:38

APEL DO MOJEGO ULUBIONEGO SKLEPU!Gama na Lipowej.
Czy sklep mnie słyszy i zrozumie?

ja chce tu przyjśc TERAZ -ale kupić chleb,mleko w reklamówce przed sklepem za 5 zł i nie zawracać głowy pracownikom.
Czy to jest mozliwe?
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 15:15

APEL DO MOJEGO ULUBIONEGO SKLEPU!Gama na Lipowej.
Czy sklep mnie słyszy i zrozumie?

ja chce tu przyjśc TERAZ -ale kupić chleb,mleko w reklamówce przed sklepem za 5 zł i nie zawracać głowy pracownikom.
Czy to jest mozliwe?
Tak sklep ciebie słyszy na forum, ty chyba już jesteś z pół roku na kwarantannie bo strasznie bredzisz. Chleb i mleko kosztuje około 6 zł.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 15:37

Chleb- 2,20
mleko chude?
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 21:43

APEL DO MOJEGO ULUBIONEGO SKLEPU!Gama na Lipowej.
Czy sklep mnie słyszy i zrozumie?

ja chce tu przyjśc TERAZ -ale kupić chleb,mleko w reklamówce przed sklepem za 5 zł i nie zawracać głowy pracownikom.
Czy to jest mozliwe?
No ale jak? Mają wystawic reklamówki czy ktoś przed sklepem ma na ciebie czekać? Musza wydac paragon. Czyli z kasą fiskalną mają czekać? Może jeszcze kanapke zrobić?
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 23:14

:roll: nic mnie tak nie mobilizuje jak fakt czyjejś rezygnacji i powiedzenie,że nic sie nie da zrobić.
Przemyśle to i jutro dam znać :panzielony:

a co sprzedawców w moim ulubionym sklepie Gama,to musza miec maseczki chocby własnej roboty.
Pss ma sklep pasmanteryjny tam gumki od metra i prześcieradel w sklepie jedzcze pare zostało.Może panie z pasmanterii uszyja koleżankom jednakowe maseczki.Solidarność w nowej odsłonie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 12:36

Teraz musi byc wdrożony.Bez łażenia po sklepie.Sprzedawcy muszą mieć komfort pracy.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 14:16

namawialem na to Kierowniczkę Stokrotki na Okulickiego ale odpowiedziała, ze się nie da!! To paranoja !!! w innych miastach się dale ale w Tomaszowie żaden sklep tego nie wprowadził. Niech zrobi jeden to zobaczycie co się stanie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 14:36

własnie ,kurde :evil: chociaż spróbujcie!
Gama na Lipowej -BĄDZCIE PREKURSOREM!
Chrońcie swoich pracowników i sklepy!!!

zbierajcie info co ludzie kupują i twórzcie pakiety.
Wiem,że macie w głowach to co wtłaczali wam managerowie i ludzie od strategii sprzedazy.
To,że ktoś zanim trafi na półkę z chlebem na końcu sklepu i tym samym skusi sie aby nabyć mniej potrzebny towar jest teraz głupie.
Ludzie teraz będa szanowac gotówkę i z tym trzeba sie pogodzić.
Ludzie teraz będą sie bali chodzic do sklepu bo jesteśmy dopiero na poczatku tego wszystkiego!!! :idea:
Teraz mamy sytuację podbramkową i nalezy wdrożyć inny model sprzedazy.

Musimy być przygotowani a nie działać na zasadzie impulsu info z tv czy ratusza.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 15:32

własnie ,kurde :evil: chociaż spróbujcie!
Gama na Lipowej -BĄDZCIE PREKURSOREM!
Chrońcie swoich pracowników i sklepy!!!

zbierajcie info co ludzie kupują i twórzcie pakiety.
Wiem,że macie w głowach to co wtłaczali wam managerowie i ludzie od strategii sprzedazy.
To,że ktoś zanim trafi na półkę z chlebem na końcu sklepu i tym samym skusi sie aby nabyć mniej potrzebny towar jest teraz głupie.
Ludzie teraz będa szanowac gotówkę i z tym trzeba sie pogodzić.
Ludzie teraz będą sie bali chodzic do sklepu bo jesteśmy dopiero na poczatku tego wszystkiego!!! :idea:
Teraz mamy sytuację podbramkową i nalezy wdrożyć inny model sprzedazy.

Musimy być przygotowani a nie działać na zasadzie impulsu info z tv czy ratusza.
Mają taka sprzedaż, że maja nas i swoich pracowników gdzies.
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 17:38

trzeba,trzeaba,trzeba naciskac!
Na górę

Postautor: Gość » 1 kwie 2020, o 22:04

Markety walczą,Wszystkie maja byc czynne 24 h na dobe z niedzielami włacznie!
Tam myślą :idea: tylko to nie Polacy.Tam Polacy sa od roboty.
Wepchną ludziom swój towar a wy będziecie sie zastanawiać i zastanawiać i na koniec ...sorry nie dajemy rady.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”