Sokoły z PSLu....

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 00:15

Już niedługo królowie mamony zapłaczą.

https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 07:02

A co obiecują panowie z PSL. może cofną wiek emerytalny co tak z Ryżym bez konsultacji społecznych ochoczo podwyższyli. Obłuda kwiczy bo koryto uciekło :panzielony:
Docelowo wiek i tak pójdzie w górę bo za 10 czy 20 lat nie będzie komu pracować na obecnie wypłacane emerytury. To wiedzą wszyscy ale trzeba przyznać, że numer z obniżeniem wieku się wam udał

Do 2030 roku przewiduje się, że liczba osób w wieku produkcyjnym spadnie o kolejne 2,1 mln. – To zmiany, które wpływają na przyszłość polskich emerytur. Jeżeli liczba osób w wieku produkcyjnym będzie spadać, a liczba emerytów będzie wciąż rosnąć okaże się, że nie będzie wystarczającej liczby osób, które będą mogły pracować na nasze emerytury. Sytuację kryzysową w tym obszarze będzie pogarszać fakt, że coraz mniej osób w wieku produkcyjnym pracuje w oparciu o umowę o pracę i odprowadza składki do ZUS.

https://alebank.pl/emerytury-w-2030-rok ... -pracowal/

Powracając do tematu. Zgarnęliście ponad 50% poparcia na wsi i rządzicie. To rządźcie i wy myślcie o rolnikach.To nie tylko stołeczki i kasiorka to także odpowiedzialność
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 11:36

PSL w poprzednich wyborach zgarnął 50 proc poparcia i co zrobił dla rolnika. Podwyższył wiek emerytalny a teraz zgania to na PiSi nic więcej.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 13:29

PSL w poprzednich wyborach zgarnął 50 proc poparcia i co zrobił dla rolnika. Podwyższył wiek emerytalny a teraz zgania to na PiSi nic więcej.
Ty "rolnik" A ty przypadkiem przed reformą emerytalną nie miałeś prawa do emerytury po 60 latach? Dziś masz po 65. PIS zrobił ciebie w uja a ty nawet o tym nie wiesz
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 20:34

Ty "rolnik" A ty przypadkiem przed reformą emerytalną nie miałeś prawa do emerytury po 60 latach? Dziś masz po 65. PIS zrobił ciebie w uja a ty nawet o tym nie wiesz
Tak ja rolnik i wiem, że PSL zrobił mnie w pana.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 20:42

Tak ja rolnik i wiem, że PSL zrobił mnie w pana.
No. I pewnie zdajesz sobie sprawę , ze PIS i tak podwyższył tobie wiek emerytalny . Skrócił niby o 2 ale do 60 nie wrócił. No to teraz z wszystkimi pretensjami do PIS.Że nie można sprzedać, że bazary pozamykane.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 20:49

No. I pewnie zdajesz sobie sprawę , ze PIS i tak podwyższył tobie wiek emerytalny . Skrócił niby o 2 ale do 60 nie wrócił. No to teraz z wszystkimi pretensjami do PIS.Że nie można sprzedać, że bazary pozamykane.
Jeszcze bardziej po 4 literach od Ryżego i Kłamysza dostali nauczyciele. Prawa nabyte można sobie w buty wsadzić. I co na to rolnik powie.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 20:54

Jeszcze bardziej po 4 literach od Ryżego i Kłamysza dostali nauczyciele. Prawa nabyte można sobie w buty wsadzić. I co na to rolnik powie.
A PIS przywrócił? :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 08:36

Demokracja to jest gra która jednemu zabierze drugiemu da. :lol: 8)
Na górę

Postautor: korton » 28 mar 2020, o 11:08

Miała być tarcza dla ludzi, a mamy zmiany Kodeksu wyborczego żeby pis wygrał wybory.
Co to ma znaczyć. Jak tak można. Hańba. pan poseł tomasz zieliński dzisiaj głosował przeciw Demokratycznej Polsce.
mali ludzie, małe gnoje.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 17:09

A jak głosowali PSL-owcy
Na górę

Postautor: kern » 28 mar 2020, o 18:14

hieny pisowskie do poprawek wsadzili, że kaczyński ma być królem Polski. To jak mieli niby głosować.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 18:29

PSL głosował akurat przeciw. Platfusy głosowały jak PIS.

Jak na nim widać, projekt poparło w sumie 343 parlamentarzystów, w tym 115 ze 124 biorących udział w głosowaniu posłów Koalicji Obywatelskiej. Lewica i PSL-Kukiz'15 głosowały przeciw, Konfederacja wstrzymała się od głosu.

https://www.tvp.info/47316020/pomoglisc ... parciem-ko

Naprdalali cały dzień żeby zaglosować i tak za :roll: POPIS
Na górę

Postautor: bben » 28 mar 2020, o 18:50

nienawidzę was pisowcy.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 19:08

nienawidzę was pisowcy.
Ale to nie wystarczy. Trzeba wygrać wybory. A PIS wygrał po raz drugi mają większość w Sejmie. Może trzeba inaczej do ludzi docierać. Może nie wystarczy napisać, że sie ich nienawidzi?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”