Lidl Tomaszów

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 13:01

Gorąca prośba do kierownictwa Lidla w Tomaszowie, aby personel, również ten odkażający kasy i inne miejsca, zachowywał od klientów odległość jaką sami ustaliliście. Płaciłem za towar, a obok mnie stanęła pani z personelu sklepu gotowa do odkażania i czekała tuż przy mnie kilka minut żebym zapłacił i spakował zakupy i w końcu poszedł. Jeśli ta pani byłaby zainfekowana to 100% zaraziłaby klientów. Proszę zwrócić uwagę na prostą zdawałoby się kwestię.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 13:15

To zludne,że jak bedzie stała 2 m dalej to nic ci nie grozi.Aerozol z bakteriami i wirusami w pomieszceniach unosi sie wszędzie.Tylko handel na wolnym powietrzu i te 2 m wydaje sie bezpieczny.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 13:17

Gorąca prośba do kierownictwa Lidla w Tomaszowie, aby personel, również ten odkażający kasy i inne miejsca, zachowywał od klientów odległość jaką sami ustaliliście. Płaciłem za towar, a obok mnie stanęła pani z personelu sklepu gotowa do odkażania i czekała tuż przy mnie kilka minut żebym zapłacił i spakował zakupy i w końcu poszedł. Jeśli ta pani byłaby zainfekowana to 100% zaraziłaby klientów. Proszę zwrócić uwagę na prostą zdawałoby się kwestię.
Czekaj, jak się tak guzdrzesz że kilka minut zajmuje zapłacenie i spakowanie zakupów to się nie dziwię że mogła być zniecierpliwiona...? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 13:29

Jak juz musicie to chodzcie do PSS Gamy.!!!
A Gama niech sprzedaje chleb na zewnatrz sklepu!
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 14:45

Gorąca prośba do kierownictwa Lidla w Tomaszowie, aby personel, również ten odkażający kasy i inne miejsca, zachowywał od klientów odległość jaką sami ustaliliście. Płaciłem za towar, a obok mnie stanęła pani z personelu sklepu gotowa do odkażania i czekała tuż przy mnie kilka minut żebym zapłacił i spakował zakupy i w końcu poszedł. Jeśli ta pani byłaby zainfekowana to 100% zaraziłaby klientów. Proszę zwrócić uwagę na prostą zdawałoby się kwestię.
A nie prościej było grzecznie poprosić Panią żeby się odsunęła na co najmniej 2 metry? Dziś nie ma wstydu. Sam robiłem to już parę razy gdy kolejny klient prawie nie właził na plecy.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 16:36

Czekaj, jak się tak guzdrzesz że kilka minut zajmuje zapłacenie i spakowanie zakupów to się nie dziwię że mogła być zniecierpliwiona...? :panzielony:
chyba jesteś walnięty klient pisze że stała zbyt blisko a nie że była zniecierpliwiona Bareja ci się przypomniał i sprzątaczka ze szmatą? wyluzuj
Na górę

Postautor: Marzzena » 25 mar 2020, o 21:59

Jak juz musicie to chodzcie do PSS Gamy.!!!
A Gama niech sprzedaje chleb na zewnatrz sklepu!
Dlaczego na zewnątrz?
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 22:18

Bo
-Ludzie chca kupic tylko pieczywo bo wszystko inne nakupili wczesniej.
-Powietrze na zewnatrz jest świeższe niz w pomieszceniu i przez to ilość patogenow jest mniejsza.
-Ekspedientki i klienci bardziej zadowoleni.
-A nawet można wprowadzić usługę " Gama drive".

Gama na Lipowej ma takie możliwości.
-
Na górę

Postautor: Gosc1221 » 25 mar 2020, o 22:43

Sami sie pchacie, sami idziecie, sami zadacie odkazania wszystkiego, a jak wchodzicie do sklepu to plyny do dezynfekcji mijacie z daleka,macacie wszystko, nie zachowujecie zadnej ostroznosci, a na forum pracownicy najgorsi, bo dbaja o zdrowie swoje i wasze. Siedziec w domu, nie pchac sie miedzy ludzi, nie spacerowac po sklepach. Taki prosty pracownik ma dopiero przesrane. Skad ma wiedziec z kim rozmawia? Ile gląbów nie stosujr sie do kwarantanny?! Dzisiaj pod mrowka i media caly parking. Gdzie Wy macie rozum?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2020, o 11:57

Sami sie pchacie, sami idziecie, sami zadacie odkazania wszystkiego, a jak wchodzicie do sklepu to plyny do dezynfekcji mijacie z daleka,macacie wszystko, nie zachowujecie zadnej ostroznosci, a na forum pracownicy najgorsi, bo dbaja o zdrowie swoje i wasze. Siedziec w domu, nie pchac sie miedzy ludzi, nie spacerowac po sklepach. Taki prosty pracownik ma dopiero przesrane. Skad ma wiedziec z kim rozmawia? Ile gląbów nie stosujr sie do kwarantanny?! Dzisiaj pod mrowka i media caly parking. Gdzie Wy macie rozum?
Szkoda Twojego pisania, żeby milion razy tłumaczyć to i tak nie zrozumieją. To jak grochem o ścianę...
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2020, o 11:59

Pisać,pisać,pisać jedyne wyjście.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”