Skąd tyle pogardy do mieszkańców Tomaszowa?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 lut 2020, o 14:00


Ach Smerf Się Cieszy Z Nieuniknionego Bankructwa Tomaszowskiego Ciemnogrodu.


viewtopic.php?f=25&t=71305

Smerf elita :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2020, o 19:48

Bydło zachowuje się jak bydło ale czego od bydła oczekiwać

https://www.tomaszow.lub.pl/forum/viewt ... 9&start=30
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 13:30

"... Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby..."

viewtopic.php?f=17&t=124159&start=15


To nie jest mowa nienawiści która powinna być ścigana? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 13:36

Na wniosek więc podaj.
Kibicuje ci.
Gdyby cie tu nie było byłby spokój. Wszystkich prowokujesz dostajesz dwubiegunowości, a potem płaczesz mazgaju,
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 14:37

Na wniosek więc podaj.
Kibicuje ci.
Gdyby cie tu nie było byłby spokój. Wszystkich prowokujesz dostajesz dwubiegunowości, a potem płaczesz mazgaju,

Ojej. Zostałeś sprowokowany żeby tak napisać o mieszkańcach Tomaszowa :roll: "... Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby..."
Na górę

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 17:03

Ojej. Zostałeś sprowokowany żeby tak napisać o mieszkańcach Tomaszowa :roll: "... Tomaszowski ludek jednak jak dotychczas nie zdał egzaminu z lokalnej demokracji. jak rogacizna była upośledzona i zakompleksiona tak zostało. jak wybierali debilów do rady, tak wybierają. a Ci tzwz radni mają za przeproszeniem w dupie tomaszowskie bydło i ich aktualne potrzeby..."

Rogacizna wybrała debili do Rady Miasta :roll: Każdy wie, że na wniosek. Ale też każdy wie, że masz immunitet.
Na górę

Postautor: Gość » 20 mar 2020, o 12:18

Władze ciemnogródu Tomaszewskiego nawołują holote, aby w okresie pandemi nie przychodziła do urzędu i nie płaciła na wyścigi podatków. Zdaje konsekwencje prawne nie zostaną wyciągnięte. Bydlu to jednak nie przeszkadza.

https://www.tomaszow.lub.pl/forum/viewt ... 7&t=135488

:roll:
Na górę

Postautor: bezprzes » 21 mar 2020, o 09:02

Tomaszowiacy papier WC wykupili w 2 dni ...ale spokojnie wiekszość była w Anglii to wie jak się podmywać
Tomaszowiacy wykupili podstawowe produkty na 2 lata ... to nic że starsi ludzie nie mają kogo wysłać i co kupić
Tomaszowiacy wykupili leki na 2 lata zapasy ...to nic że prawdziwi potrzebujący nie mają podstawowego zabezpieczenia
" Chłop ze Wsi wyjdzie ale wieś z chłopa już nie" :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2020, o 10:54

Tomaszowiacy papier WC wykupili w 2 dni ...ale spokojnie wiekszość była w Anglii to wie jak się podmywać
Tomaszowiacy wykupili podstawowe produkty na 2 lata ... to nic że starsi ludzie nie mają kogo wysłać i co kupić
Tomaszowiacy wykupili leki na 2 lata zapasy ...to nic że prawdziwi potrzebujący nie mają podstawowego zabezpieczenia
" Chłop ze Wsi wyjdzie ale wieś z chłopa już nie" :lol:

A ty zrobiłeś zakupy sąsiadce staruszce? Wywiesiłeś kartkę ze swoim numerem telefonu oferując pomoc? Więc o czym ty znowu prdolisz?
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2020, o 11:11

Tomaszowiacy papier WC wykupili w 2 dni ...ale spokojnie wiekszość była w Anglii to wie jak się podmywać
Tomaszowiacy wykupili podstawowe produkty na 2 lata ... to nic że starsi ludzie nie mają kogo wysłać i co kupić
Tomaszowiacy wykupili leki na 2 lata zapasy ...to nic że prawdziwi potrzebujący nie mają podstawowego zabezpieczenia
" Chłop ze Wsi wyjdzie ale wieś z chłopa już nie" :lol:
piszesz głupoty az nie chce sie czytac,nikt nie wypisze recepty na wiecej niz 3 miesiace, a piszac te idiotyzmy to zajrzyj do apteki, półki sie uginaja od lekow podobnie jest z produktami,-- jak wpis wczesniejszy, zrob cos od siebie ,pomoz starszym a jesli nie masz odwagi tego zrobic to zamknij jadaczke bo juz zaczynasz miec odchylki od normy
Na górę

Postautor: ewai » 21 mar 2020, o 11:59

:arrow: :panzielony: Boję się wyjść do sklepu. W domu mam pustki. Od wczoraj nie miałam nic ciepłego w ustach. Na pomoc sąsiadów i sąsiadek nie mogę liczyć! Co mam robić w tej sytułacji?

Czytaj więcej na https://menway.interia.pl/styl-zycia/zd ... ign=chrome
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2020, o 14:46

:panzielony: Boję się wyjść do sklepu. W domu mam pustki. Od wczoraj nie miałam nic ciepłego w ustach. Na pomoc sąsiadów i sąsiadek nie mogę liczyć! Co mam robić w tej sytułacji?

Czytaj więcej na https://menway.interia.pl/styl-zycia/zd ... ign=chrome
jak potrafisz pisac , masz internet ,masz troche inaczej pod włosami :lol: zamow przez internet
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2020, o 22:01

O 9.52 forumowy naprdalał na Polaków jako zwykły forumowy. O 11.52 został staruszką która boi się wyjść z domu :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2020, o 06:00

O 9.52 forumowy naprdalał na Polaków jako zwykły forumowy. O 11.52 został staruszką która boi się wyjść z domu :lol:
Może dziś będzie Monią która nie zarobiła na ZUS :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 09:31

O 9.52 forumowy naprdalał na Polaków jako zwykły forumowy. O 11.52 został staruszką która boi się wyjść z domu :lol:
Ostatnio założył temat w imieniu grupy ojców :P
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”