Obrona Cywilna

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Danka » 13 mar 2020, o 06:42

Kto dzisiaj trzyma ksiazki w domu?Biblioteki sa zamkniete.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2020, o 10:07

Jakiś gościu, tez chyba głupi napisał coś w 84 roku ale ja nie pamietam bo oczy juz nie te.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2020, o 11:56

Zapamiętajcie :idea: kanał 22.
pozdrawiam wszystkich bez wzgledu na poglady.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2020, o 15:13

Odnośnie maseczek.
Wbija nam sie do głowy,że one nic nie dają i w ogóle po co one sa nikt nie wie :panzielony:
Ja mam inne zdanie.Jeżeli wrota zarażenia jest nos i usta to logiczne jest,że maseczka jest dla drobnoustrojów przeszkodą.
Problem jest z ich zakupem (kto winny?)ale może sami sobie coś wymyślmy.
Pamietam jak smiali sie z gościa co zaproponował biustonosz :panzielony: w ekstremalnych sytuacjach to jest nawet zalecane.Widocznie miał szkolenie i mu sie wypsnęło.
Macie czas dzieciaki to ogłoscie konkurs na fejsie kto uszyje najfajniejsze maski!

Druga sprawa to płukanie ust naparem szałwi czy rumianku wydaje sie logiczne i przyjemne.
Tu chodzi o to,że taka maseczka szybko traci swoje właściwości i nie jest wielorazowa,dlatego trzeba miec ich więcej.Okulary.

Tak myślę.
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2020, o 15:23

A tak na marginesie to kto u nas dowodzi?
file:///C:/Documents%20and%20Settings/W%C5%82a%C5%9Bciciel/Moje%20dokumenty/Downloads/Wytyczne%20SOCK%20do%20dzia%C5%82alno%C5%9Bci%20w%20dziedzinie%20OC%20w%202020%20r.pdf
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2020, o 21:17

Kto u nas dowodzi?
Na górę

Postautor: Gość » 13 mar 2020, o 21:29

A tak na marginesie to kto u nas dowodzi?
file:///C:/Documents%20and%20Settings/W%C5%82a%C5%9Bciciel/Moje%20dokumenty/Downloads/Wytyczne%20SOCK%20do%20dzia%C5%82alno%C5%9Bci%20w%20dziedzinie%20OC%20w%202020%20r.pdf
Wszystkim chcesz pokazać swoje pliki? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 22:07

Mamy w kraju wiele instytucji nikomu nie potrzebnych ktore głownie służą do zatrudniania w nich osób protegowanych. Ale wydaje się że Obrona Cywilna Kraju to stwór pierwszej potrzeby. Doświadczył ktoś aktywności OC w związku z epidemią koronawirusa?

https://nathanel.neon24.pl/post/153708, ... -ani-sladu
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 22:16

Ta formacja to jedno wielkie nieporozumienie tak samo jak ich twórca Antoni
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 22:19

Ta formacja to jedno wielkie nieporozumienie tak samo jak ich twórca Antoni
A ten znowu swoje. Aby doprdolić PIS-owi. Obronę Cywilną stworzył Macierewicz? Czy Wojska Obrony Terytorialnej? Dlaczego ty taki głupi jesteś? :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 22:41

A ten znowu swoje. Aby doprdolić PIS-owi. Obronę Cywilną stworzył Macierewicz? Czy Wojska Obrony Terytorialnej? Dlaczego ty taki głupi jesteś? :roll:
To forumowy. Jemu wszystko się prdoli. Efekt lobotomii w Radecznicy
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 07:21

A kto Twoim zdaniem jest uważany za twórcę WOT? Czyj to byl wymysl? Kto ustalal na podlaskich dyskotekach dowódców WOT? Ktos tu ma problemy z pamięcią czy usiłuje zapomnieć na silę?
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 07:23

A kto Twoim zdaniem jest uważany za twórcę WOT? Czyj to byl wymysl? Kto ustalal na podlaskich dyskotekach dowódców WOT? Ktos tu ma problemy z pamięcią czy usiłuje zapomnieć na silę?
To temat o Obronie Cywilnej debilu :P A nie o WOT. A od razu wyskoczyleś z Macierewiczem.I dalej w to brniesz. Ty taki walnięty jesteś od dziecka?
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 08:23

Forumowy nie ma zdolności logicznego myślenia (jak zresztą wszyscy lewacy). WOT, OC czy WC :lol: , to dla niego bez różnicy. On jest po prostu matołem, który nie wiedzieć czemu, uważa się za partnera do dyskusji z ludźmi myślącymi sensownie. Na jakimś etapie jego życia spdlono mu umysł i tak pozostalo.
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 08:54

Czy Wojska Obrony Terytorialnej będą włączone do walki z epidemią , w jakim zakresie i co one potrafią oprócz maszerowania ? A właściwie do czego one zostały powołane przez Macierowicza?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”