Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 07:52

Ogarnijcie się w tym Krysznie! Wiem że czujecie się bogami życia i z tych względów nic Wam nie grozi, ale nie trzeba być z Waszej wioski i zwracać się do prokuratury, żeby ustalić kto pisze to komentarze. Więc może zamiast trzepać tutaj sobie wzajemnie do fasoli, to zrobilibyście coś w celu polepszenia imienia tej wioski gdzie jak krowa zdechnie to dwa tygodnie łańcuch doją?Ile można czytać tych bzdur kto po ile coś kupuje lub sprzedaje i jakie ma długi. To co robi to jego sprawa i jeśli ma z tego hajs i szczecie to chwała mu bo dzięki temu że ogarnia, płaci podatki i Ty jeden z drugim lecicie później do gminy bo wiadomo świadczenie. Koniec pitolenia o fasoli i czekam na merytoryczne komentarze. Pozdrawiam twórca tematu.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 08:15

Ogarnijcie się w tym Krysznie! Wiem że czujecie się bogami życia i z tych względów nic Wam nie grozi, ale nie trzeba być z Waszej wioski i zwracać się do prokuratury, żeby ustalić kto pisze to komentarze. Więc może zamiast trzepać tutaj sobie wzajemnie do fasoli, to zrobilibyście coś w celu polepszenia imienia tej wioski gdzie jak krowa zdechnie to dwa tygodnie łańcuch doją?Ile można czytać tych bzdur kto po ile coś kupuje lub sprzedaje i jakie ma długi. To co robi to jego sprawa i jeśli ma z tego hajs i szczecie to chwała mu bo dzięki temu że ogarnia, płaci podatki i Ty jeden z drugim lecicie później do gminy bo wiadomo świadczenie. Koniec pitolenia o fasoli i czekam na merytoryczne komentarze. Pozdrawiam twórca tematu.
Super kolego napisałeś dodałbym tylko że oczerniacie kogoś zupelnie bezpodstawnie tylko ja bym się bardzo bał pisać nieprawdę wiedząc jakie ktoś kogo oczerniacie ma znajomości. Bo ja widzę kto z kim trzyma, i tu bym się głęboko zastanowił zanim bym napisał jakieś bzdury na te rodzinę. Chcesz coś napisać, pisz prawdę,
Na górę

Postautor: Gość » 29 lut 2020, o 08:45

Znowu gorąco. Ale do rzeczy. Jak Ty się dziewczyno nie boisz tu pisać te kłamstwa, gdyby się Twoi przełożeni dowiedzieli że tu piszesz miałabyś ciekawie w pracy, czy satysfakcja że kogoś zniszczysz jest tego warta? Chyba zazdrość odbiera Ci rozum. Ręce opadają.
Na górę

Postautor: Kryszyn » 29 lut 2020, o 08:51

Zamykamy temat Kryszyna i ludzi z Kryszyna.
Na górę

Postautor: Sssss » 1 mar 2020, o 17:34

Szukam dzierżawy w kruszynie place 1900 zł opłacam podatek plus dopłaty właściciela . Płacę z góry
Na górę

Postautor: Hennryk » 1 mar 2020, o 17:45

Mam niecałe 7ha w dwóch kawałkach w sąsiedniej wsi (z powodów zdrowotnych nie jestem w stanie tego uprawiać) , niech kolega pisze na priv i się dogadamy... Klasa I i II, pole czeka na nowego dzierżawcę. Za rok będzie możliwość wzięcia kolejnych 13 ha w jednym kawałku.
Na górę

Postautor: Staso » 4 mar 2020, o 14:11

I nudą powiało.
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 08:32

Wiem tyle że sytuacja zmieniła się bardzo . To może faktycznie ludzie nakręcili temat jak twierdzi pani od przebieraczki . Podobno była przyacilka do niej dzwoniła i mówiła że oni nigdy nic do nich nie mieli i nie mają , że to wszystko wymyślili ludzie żeby ich skłócić . Ze mogą przebierac kupować a oni nigdy nic nie mówili i nie pisali to. Może faktycznie ludzie dajcie dobie spokój i nie nakręcajcie niepotrzebnie afery FASOLAGATE??
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 08:54

Jprdl weźcie z tym Kryszynem skończcie! Może coś na Temat Urzędu Gminy? Bo cisza coś taka? A ponad rok już minął a gdzie obietnice?
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 09:52

No właśnie co tam u pary królewskiej? Księżna dalej udaje księżna?
we wsztstkim trzeba znać granice.... w plotkach tez,.... jak ktoś codziennie u kogoś parkuje na kawie to o czym gadają???? jechałem i znów samochód stoi.... a udaja prxyjsciol jaki oni z całą wsią dobrze zyja.... i pamiętajcie.... nie ten wrogiem kto ci powie prosto w oczy i ten co krzyczy i przeklina..... tylko ten co udaje przyjaciela a za plecami ci d....obrabia.... i napuszcza jeden drugiego.. aby coś się działo... i faktycznie więcej oliwy do ognia dolali ludzie niż było naprawdę... takie są moje wnioski..
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 14:28

A tak zapytam Was... które z Was ma auto które warte jest minimum 200 koła... nie nie chodzi mi o Passata w leasingu. Czy wyznacznikiem cebulactwa nie jest właśnie to? A nie jakieś koszulki z Aliekspres?
I pokupili . Było krakać :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 16:15

I pokupili . Było krakać :lol:
Ktoś sobie kupił auto za 200 koła i od razu się chwali bo jeszcze nikt nie widział na wsi, więc jeszcze nie przyprowadziłeś. Miesiąc temu dodałeś ten komentarz żeby go teraz odkopać i się pochwalić. Masakra. Ciekawe kto to? Wyznacznikiem cebulactwa jest właśnie chwalenie się autem za 200. Cierpliwie czekamy kim jest ten szczęśliwiec. No cóż, gratulacje, wieś jest dumna z Ciebie kimkolwiek jesteś.
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 16:34

Ktoś sobie kupił auto za 200 koła i od razu się chwali bo jeszcze nikt nie widział na wsi, więc jeszcze nie przyprowadziłeś. Miesiąc temu dodałeś ten komentarz żeby go teraz odkopać i się pochwalić. Masakra. Ciekawe kto to? Wyznacznikiem cebulactwa jest właśnie chwalenie się autem za 200. Cierpliwie czekamy kim jest ten szczęśliwiec. No cóż, gratulacje, wieś jest dumna z Ciebie kimkolwiek jesteś.
Dlaczego myślicie ze to chodzi o Kryszyn?? Jesteście pępkiem świata??
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 17:58

I pokupili . Było krakać :lol:
A cus wincej? Jakie to auto kto i co?
Na górę

Postautor: Gość » 5 mar 2020, o 18:27

,,Majo rozmach Sk......ny,,
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”