ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 lut 2020, o 21:19

A ile by pieniędzy za oszczędzono. Policz 4 lata i co można było za to zrobić?
Słusznie!
przez 4 lata ok. 1 milion 180 tysięcy złotych
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2020, o 22:21

Przecież na to wszytko było i za poprzedników,tylko nie było tak dużej subwencji na oświatę ,tak drastycznej podwyżki na wywóz śmieci, i tak małych rat kredytowych do spłaty,żyjecie chwilą dla siebie bez wizji dla Gminy.Wszystkie dzieci miały miejsce i wcześniej w przedszkolu ,bo o ile wiem jedyne prywatne przedszkole u nas przed wyborami zostało zamknięte z braku dzieci ,przynajmniej tak oficjalnie mówią fachowcy od przedszkoli.To ile pozyskaliście środków z zewnątrz oprócz złupienia mieszkańców Gminy podwyżkami podatków i co takiego zrobiliście więcej że nastąpił taki dobrobyt w Gminie? Marazm i równia pochyła.Na wiosnę na pewno się zmieni,świat się zazieleni to przykryje trochę tą szarą rzeczywistość i ruszy traktor do koszenia.OT I CAŁY SUKCES.Propaganda sukcesu w waszym wydaniu jest jak bańka mydlana.
O ile wiem nigdy w Łaszczowie nie było prywatnego przedszkola, byl punkt opieki nad dziećmi do lat 3. Czyli byl prywatny żłobek tak w skrócie pisząc.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2020, o 23:43

Ty to wiesz tylko celowo prawdy nie piszesz. Bo ja wiem , że były tam też dzieci starsze niż 3 latki
Na górę

Postautor: Kier » 27 lut 2020, o 07:40

Dobrze ze GZUK wozi drzewo z placi przed gmina. bo jeszcze okoliczni mieszkancy by je sprywatyzowali
doswiadczenie maja w wyciaganiu lap po nie swoje
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2020, o 07:53

Kogo masz na myśli pisząc okoliczni mieszkańcy?
Na górę

Postautor: Kier » 27 lut 2020, o 08:59

Okolicznych miesKancow. Chba nie ludzi z koloni czy domaniza
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2020, o 13:02

Bo właściciel się zmienił a poganiaczy bydła zostawił tych samych, nie polecam tam pracy bo bardzo szkodliwa!
Gdyby nowy właściciel wiedział ile te poganiacze wynieśli z firmy to by minuty tam ich nie trzymał, ale to starzy pracownicy tylko wiedzą jak to było . Nikt kto pracuje tego nie powie bo strach, każdy zaciskał kciuki, że nowy właściciel skończy z tym, a tu dalej łapy w kieszeniach, plucie słonecznikiem i ciągłe kombinacje jak za bramę coś wynieść i wywieść. :oops: :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2020, o 14:19

Dobrze ze GZUK wozi drzewo z placi przed gmina. bo jeszcze okoliczni mieszkancy by je sprywatyzowali
doswiadczenie maja w wyciaganiu lap po nie swoje
uważaj, bo cię okoliczni pozwą kłamco i hejterze
Na górę

Postautor: Kier » 27 lut 2020, o 14:27

Czy ja kogos obrazilem? Wymienilem z nazwiska imienia przezwiska? Dlacze czujesz sie dotknieta? Przeciez nikt porzadny nie bedzie kradl drzewa gminnego..........
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2020, o 15:07

Czy ja kogos obrazilem? Wymienilem z nazwiska imienia przezwiska? Dlacze czujesz sie dotknieta? Przeciez nikt porzadny nie bedzie kradl drzewa gminnego..........
tyś to porządny bo zakładasz że wszyscy kradną pewnie masz doświadczenie skoro wyciągasz takie wnioski
Na górę

Postautor: Kier » 27 lut 2020, o 15:22

Tak tak ja je zlodziej wszystko co mam to kradzione je. Pamietaj zlosc pieknosci szkodzi; :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2020, o 16:03

a myslenie negatywne do depresji :shock:
Na górę

Postautor: Kier » 27 lut 2020, o 17:17

Tatoooo bedzie renta.....
Na górę

Postautor: Lol » 28 lut 2020, o 11:37

Takie pierdzielenie a co by było gdyby.... obecnie mamy liceum które powinno być zlikwidowane i koniec ! Niech się wstydzi ten kto mówi, że do dla dobra mieszkańców, bzdura. Gdyby tak było to nagle kadra by się nie rozsypała i nie rozwiala po powiecie. Chodziło tylko o stołki i ciepłe posady na miejscu. Ogromnym błędem burmistrz była niewytrwalosc w temacie, ot co. Trzeba było to zamknąć i tyle. Z resztą, zaraz będą wytyki, że zimno i nabróż też trzeba zamknąć... niestety nie, dlaczego ? Bo te szkoły zamknął się same, jeszcze jest trochę uczniów ale to kwestia 2-3 lat.

Kogoś boli że kupili traktor, jeszcze do tego stary. A ja sie zapytam jak mogło dojść do tego, że stary traktor, który był kiedyś nowy był tak dogladany i tak o niego dbano, że trzeba było to sprzedać bo naprawa była nieopłacalna ? Traktor prosty jak cep, mechaniczny, części eksploatacyjne tanie a mimo to chłopaki z gzuku to zjechali. Jak można oszczędzać jak nikt za nic nie ponosi odpowiedzialności.

Co do inwestycji. Ludzie, weźcie w końcu zrozumcie że pomników w stylu gazyfikacja itp. Za ktora z resztą zaplacilyby wszystkie okolicze wsie nie będzie. Poprzedni rządzący brał co się dało, nie zwarzal na to że trzeba będzie to oddać. I właśnie trzeba to teraz oddać !

Osobiście nie liczę na jakieś duże inwestycje bo myślę racjonalnie. Tak samo nie zadluzylbym swojego gospodarstwa domowego wiedząc że mam już duży kredyt do spłacenia.

Jednak sufu o bałaganu nie znoszę. Pani burmistrz proszę wziąć się za gzuk i porządek w gminie.
Na górę

Postautor: Gość » 28 lut 2020, o 14:31

...".nie wytrwałość w temacie, ot co..." Ta burmistrz nie radzi sobie z kontaktami z ludźmi, nie potrafi pokierować zespołem ludzi, nie jest konsekwentna swoich decyzji i kieruje się sugestiami ludzi, którzy utopią ją w odpowiednim momencie, to tylko kwestia czasu! A ten GZUK to ten traktor też załatwi i to szybko..bo to państwowe, czyli do zajechania!! A brudo, no brudno, nabrudziło się to się ma brudno!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”