O co zapytacie Sasina, jak przyjedzie na jajko ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 10:51

Wolałbyś Tuska na białym koniu? Widzisz jak ciebie olał. Wybrał kasę jako szef EPL. Kidawa ma zagrozić Dudzie? Wolne żarty
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 12:30

a my uczniowie LO poprostu pokażemy mu FUCKa na pięknym transparencie aby się odwalił od ludzi o innej orientacji, poglądach i przestał w naszym mieście siać pisowska paranoje władzy - ciekawe co powie młodym ludziom ? Że oczyszcza sądy i pogoni naszych kolegów o innej orientacji seksualnej ? Po co on tutaj wogóle przyjeżdża ? Niech da ludziom spokój !
Forumowy tobie już wali w dekiel totalnie. Dlaczego piszesz w imieniu uczniów LO i robisz z nich siedlisko LGBT? Stary chłop jesteś i LO widziałeś jedynie na patrolu
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 13:31

Wolałbyś Tuska na białym koniu? Widzisz jak ciebie olał. Wybrał kasę jako szef EPL. Kidawa ma zagrozić Dudzie? Wolne żarty
Co nie zmienia faktu, że jesteś tym pelikanem łykającym bajeczki Sasina.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 14:05

Co nie zmienia faktu, że jesteś tym pelikanem łykającym bajeczki Sasina.
głosowałem na Konfederatów, wcześniej na Kukiza. teraz może na Kamysza ale na pewno nie na POPIS.

robię bekę z takich durniów lemingów jak ty. tak jak wy łykaliście bajeczki jak to PIS UE będzie karać za brak praworządności to nikt nie łykał. dziś handele odchodzi. jest na onecie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 21:56

Ale analfabeta z Ciebie, masakra
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 08:26

Ale analfabeta z Ciebie, masakra
Ale w bulu i nadzieji jak Komorowski na pewno bym nie napisał :lol: :lol: Widzisz jaki analfabeta prezydentem był?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 09:15

Bo głosujecie na partyjniaków i wychodzi na wierzch to co wychodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 09:48

Bo głosujecie na partyjniaków i wychodzi na wierzch to co wychodzi.
A kto jest bezpartyjny w wyborach prezydenckich? W parlamentarnych "bezpartyjny" Kukiz startował z list PSL.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 20:14

Wracając do temu - jako uczeń LE zapytałbym o to kiedy skończy do nas przyjeżdżać prać umysły naszym emerytom w tym znacznej części mojej rodziny z którą od dwóch lat nie mam kontaktu ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 22:04

Idź się leczyć pedrylu. Teraz udajesz ucznia Liceum Ekonomicznego? Tej szkoły już nie ma zboczony debilu.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 22:28

Wracając do temu - jako uczeń LE zapytałbym o to kiedy skończy do nas przyjeżdżać prać umysły naszym emerytom w tym znacznej części mojej rodziny z którą od dwóch lat nie mam kontaktu ?
Ale ty jesteś poj.ebany :P 18 lut 2020, o 20:25 byłeś uczniem LO :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 22:33

Poje.ny to jest ten zatwardzialy pisior, nie wiedząc przyszłości i sensu zycia bez partii
Na górę

Postautor: Gość » 21 lut 2020, o 22:39

Poje.ny to jest ten zatwardzialy pisior, nie wiedząc przyszłości i sensu zycia bez partii
Jesteś jbnięty i to ostro. w ciągu 3 dni z LO przeszedłeś z LO do LE które zresztą nie istnieje . Po jakiego podszywasz się pod różne osoby i grupy to tylko ty wiesz w swoim durnym łbie

Masz problemy ze swoją orientacją seksualną? A co ty chcesz robić w Tomaszowie. Latać z gołym tyłkiem na paradzie równości? Co robisz i z kim pod pierzyną twoja sprawa. Co kto lubi. Moim zdaniem nie pcha sie tłoka w rurę wydechową.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 07:49

A ja go zapytam, czy aby zostać dyrektorem jednej z tomaszowskich instytucji trzeba być zawsze w PiSie lub dobrym ziomalem lokalnych pisowców ?
No nie wszędzie, jeszcze zostały instytucje w których wchodzi się tylko w gumofilcach jak za dobrych czasów :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 09:37

Przede wszystkim trzeba mieć cokolwiek w głowie. Żadna legitymacja partyjna nie pomoże skoro się twierdzi, że rozmawiało się z Zelnikiem który przyleciał na latającym dywanie. Co najwyżej można z tym startować do samorządu pacjentów w Radecznicy.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”