Kto Wójtem w Bełżcu?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: pan » 18 gru 2019, o 16:29

Poemat pod tytułem pytania jakie mi zadawali part.2
Pytania które zadawały mi nauczycielki i reszta osób brzmią następująco: to żart więcej nie pamiętam i raczej już nic mi się nie przypomni :P
Na górę

Postautor: pan » 21 gru 2019, o 13:08

Szanowny pan Bartłomiej, poemat pod tytułem rozbicie gangu magistrów Bełżeckich na ulicy stawowej blisko grunwaldzkiej.
Tam był cyrk jak sąsiad wyjechał samochodem z włączonymi reflektorami, spierdzielali szpagatami jak by węgiel kradli z rampy kolejowej :lol:
Na górę

Postautor: pan » 21 gru 2019, o 17:46

Poemat pod tytułem godność.
Mogę puścić płazem zadawanie pytań i przesłuchania nie obraża mnie to, ale teksty typu spotkamy się w sądzie już naruszają moją godność osobistą, do kąta cię stawiam, masz za karę sto razy napisać na tablicy słowo godność.
Na górę

Postautor: Leii » 28 gru 2019, o 19:04

Dobre.............
Na górę

Postautor: pan » 4 sty 2020, o 19:42

Poemat pod tytułem ninja japan w akcji pod kryptonimem świt.
Rozkminiłem nieudaną próbę zgładzenia mnie, brała w niej udział A.O jedna z trzech.
Rozkminiłem też cztery kolejne nauczycielki które brały udział w zgromadzeniu i trzy osoby
które mogą być świadkami.
Na górę

Postautor: Belferka » 4 sty 2020, o 22:54

Przed "które" stawiamy przecinek drogi Panie. Pozdrawia nauczycielka.
Na górę

Postautor: gosc567 » 23 sty 2020, o 16:40

Na górę

Postautor: pan » 3 lut 2020, o 06:25

Szanowny pan Bartłomiej, stowarzyszenie umarłych poetów, skąd ja to wiedziałem? :lol:
Na górę

Postautor: gosciu » 21 lut 2020, o 19:40

Co tak cichutko? Czyżby mieszkańcy nie zauważyli przeprosin Pana Vice Przewodniczącego Rady Gminy? W Kronice Tygodnia, na stronie 34 są przeprosiny w stosunku do osoby Pana Wójta Andrzeja Adamka. Przeprosiny dotyczą znieważenia i zniesławienia Pana Wójta przez Pana Janusza Cywkę. Brawo za odwagę Panie Wójcie i doprowadzenie sprawy do końca.
Na górę

Postautor: Arab » 21 lut 2020, o 20:21

Co tak cichutko? Czyżby mieszkańcy nie zauważyli przeprosin Pana Vice Przewodniczącego Rady Gminy? W Kronice Tygodnia, na stronie 34 są przeprosiny w stosunku do osoby Pana Wójta Andrzeja Adamka. Przeprosiny dotyczą znieważenia i zniesławienia Pana Wójta przez Pana Janusza Cywkę. Brawo za odwagę Panie Wójcie i doprowadzenie sprawy do końca.
😮 A o co poszło?
Na górę

Postautor: gosciu » 22 lut 2020, o 17:46

Trzeba pytać Pana Vice jakim epitetami nazwał Pana Wójta na zebraniu sołeckim. Panie z KGW powinny pamiętać. :lol:
Na górę

Postautor: Wako » 23 lut 2020, o 18:29

Aż strach się odezwać , jakie czasy mi to przypomina (bez komentarza), jak się jest osobą publiczną to trzeba liczyć się z tym, że nie tylko są same pochwały. Mieszkańcy mają prawo (choć w Bełżcu widać to zabronione bo zaraz straszą sądem)aby powiedzieć swoje uwagi , wyrazić swoje niezadowolenie z działań wójta, trzeba umieć honorowo przyjąć krytykę a anie stosować takie metody. Widzę , że niektórzy napawają się jątrzeniem tego jadu, tej nienawiści, traktują drugiego człowieka z pogarda, bo jego zawsze musi być na wierzchu a nie widzi winy w sobie.
Dla tych wszystkich katolików co w niedzielę składają ręce i wyciągają języki dzisiejsza ewangelia to dla Was, chyba ,że macie problemy ze zrozumieniem.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 20:42

Moim zdaniem nikt nie broni krytyki, tylko że krytykujący często zapominają że nie wolno używać słów powszechnie uważanych za obelżywe i chyba tym tropem poszedł sąd.
Na górę

Postautor: Yahu » 23 lut 2020, o 21:34

Moim zdaniem nikt nie broni krytyki, tylko że krytykujący często zapominają że nie wolno używać słów powszechnie uważanych za obelżywe i chyba tym tropem poszedł sąd.
Aha. I to rozumiem. Ma sens.👍
Na górę

Postautor: Alo » 23 lut 2020, o 22:19

Nie dajmy się zwariować, bo wielu za plecami a nie w oczy różne rzeczy opowiada , sądy nie przestawały by się zajmować bzdurami. Jest to tylko chęć pokazania swojej wyższości i dokopania aby próbować uciszyć tych co mają odwagę powiedzieć w oczy a nie szuć za plecami. Dla mnie człowiek , który powie mi w oczy , że coś źle robię to jest o wiele wart niż taki fałszywy przyjaciel. :lol: :lol: Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”