Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Ternit » 16 lut 2020, o 14:22

Chodywance prawdopodobnie zostają a Gródek do likwidacji. To wszystko przez wystepy medialne i odwołanie wójta.
Na górę

Postautor: Agat » 16 lut 2020, o 18:24

Wójt porozumiał się z ko. Szkoła w G. zostaje a w Ch. do zamknięcia.
Jedna ,,ważna,, Pani z gminy mówi że to salomonowe wyjście bo w G. ludzie mocno wkurzeni a w Ch. radny głosował za zamknięciem i nie ma problemu.
Czyli Gródek zostaje I odkręcanie tego nic niezmieni. Moje na wierzchu. Moje informacje są pewne!,
Na górę

Postautor: Szokkk » 16 lut 2020, o 18:55

Czytaj wyżej ze zrozumieniem, a nie tak jakbyś chciał usłyszeć
Na górę

Postautor: Rym » 16 lut 2020, o 19:01

Salomonowe to jest podkręcanie tu tematu...
😀😀. Widać że ktoś nie wytrzymuje presji i już zaczyna strzelać na oślep między szkołami.
Obydwie szkoły są w tej samej fazie a rozstrzygnięcie nastąpi za jakiś czas.
A to niby pszczółka Maja napisała!
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2020, o 19:05

Ta Pani mówi prawdę. Szkoła w Ch jest zamykana. Tam od dawna jakiś biznesmen robi remonty. W G żadnych remontów się nie robi. Tam zostanie tak jak było.
A ten biznesmen będzie znowu próbował interesu z domem weselnym? Pytam bo nie wiem. Może ta dobrze poinformowana pani wie.
Na górę

Postautor: Gosssc » 16 lut 2020, o 19:09

Zapytaj jego. Na pewno Ci odpowie
Na górę

Postautor: Ten » 16 lut 2020, o 19:13

Zapytaj jego. Na pewno Ci odpowie
To jakaś grubs rybaaaa!
Na górę

Postautor: felepo » 17 lut 2020, o 16:45

"Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą!" To zaskakujące wezwanie zawarł w swoim przemówieniu Aleksander Kwaśniewski podczas konwencji wyborczej SLD w Szczecinie 9 października 2007 r Wójcie i ordynansie nie idźcie tą drogą p. polska nie podlega waszej jurysdykcji :lol:
Na górę

Postautor: Tyfus » 17 lut 2020, o 18:27

"Ludwiku Dorn i Sabo, nie idźcie tą drogą!" To zaskakujące wezwanie zawarł w swoim przemówieniu Aleksander Kwaśniewski podczas konwencji wyborczej SLD w Szczecinie 9 października 2007 r Wójcie i ordynansie nie idźcie tą drogą p. polska nie podlega waszej jurysdykcji :lol:
Za tego ordynansa to masz prze..bane.
Na górę

Postautor: fel » 17 lut 2020, o 18:49

Zapraszam do spotkania ordynansie Uderz w stół a odezwą się nożyce. Prawda boli wróć tam gdzie pracowałeś. Zawiodłeś do Rady Powiatu ORDYNANSIE :shock:
Na górę

Postautor: lwow » 17 lut 2020, o 19:15

Sam piszesz i sam odpowiadasz, Napisz jeszcze tylko imię i nazwisko Ordynansa będzie łatwiej. Chodź i tak dużo już napisałeś. :lol:
Na górę

Postautor: fik » 17 lut 2020, o 19:24

Ordynans W....ta pociągający jest mieszkam daleko, widziałem twarz na cmentarzu oczy błyszczące i td. ale nie wiem jaka reszta LGBT moje wyznanie
Na górę

Postautor: Ufo » 17 lut 2020, o 23:03

Ordynans W....ta pociągający jest mieszkam daleko, widziałem twarz na cmentarzu oczy błyszczące i td. ale nie wiem jaka reszta LGBT moje wyznanie
Wszyscy, co tak wulgarnie piszą to zwykli popaprańcy, którzy chowają się za ,,kotarą internetu,,. W życiu brakuje im odwagi, umieją tylko obrażać I poniżać. A ten ostatni to z pewnością pacjent szpitala dla czubków w Radecznicy. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia, oczywiście zdrowia psychicznego.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2020, o 23:54

Akurat ten ostatni to chyba naprawdę ma takie preferencje i było to swoiste wyznanie. No, cóż i takie przypadki chodzą po świecie, co nie znaczy,że to pochwalam. Natomiast ta wymiana zdań dwóch panów powyżej była rzeczywiście nie na miejscu, ani tym bardziej potrzebna. Zarówno obrażanie, jak i grożenie są poniżej pewnego poziomu. Dlatego apeluję o odrobinę kultury i rzeczową dyskusję. A na początek na ostudzenie emocji proponuję pooglądanie zdjęć do przemyślenia.
Zobaczcie jaki piękny REMONT W SZKOLE w Chodywańcach.
https://www.facebook.com/gminajarczow/p ... =3&theater
Na górę

Postautor: Kur » 18 lut 2020, o 06:53

Nie w szkole tylko pomieszczenia niby dla wsi chociaż nie każdemu ze wsi dają klucz i remont z funduszu sołeckiego więc nie ma się czym chwalić.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”