Gmina Rachanie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Zibi 77 » 7 sty 2020, o 15:19

....
kto robi błazenade w domu Bożym " nie ludzie lecz ksiądz Kłos.Normalny ,,pasterz" który służy Bogu i wspólnocie nie. robi tego co robi ksiądz Kłos ,,,,,,, NIE UPOMINA SIĘ O OFIARY ",, nasuwa się pytanie czy ksiądz ten służy Bogu , czy ,,mamonie", czy innym ,, pokusom".
Prawda...Jednym wyjściem z tej chorej sytuacji jest Dymisja Księdza Proboszcza...Widać gołym okiem ze dobrze za Jego rządów już nie będzie...To nie ma co mówić... Kto Co i Komu....i Dlaczego....Tylko trzeba było wziąść się za siebie i godnie z czcią i szacunkiem sprawować tą posadę Pasterza Parafii...a nie tylko myśleć tylko o sobie a ludzi mieć za nic...Teraz tego szumu by nie było...Nik nie jest idealny...Ale Duchowna Osoba powinna trochę inaczej żyć...Ja jak bym był w takiej sytuacji to sam bym odszedł....Choć na pewno takim księdzen bym nie był.... :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2020, o 19:48

Ludzie napiszcie do biskupa i tyle, o ile wiem w Szarowoli odpoczęli po jego odejściu i mają teraz fajnego księdza.Ludzie się zmieniają, kiedys jak był wikariuszem był spoko ale pycha to grzech wielu księży,zapominają co przysiegają
Na górę

Postautor: Zibi 77 » 7 sty 2020, o 21:10

Ludzie napiszcie do biskupa i tyle, o ile wiem w Szarowoli odpoczęli po jego odejściu i mają teraz fajnego księdza.Ludzie się zmieniają, kiedys jak był wikariuszem był spoko ale pycha to grzech wielu księży,zapominają co przysiegają
Tak...Szarowola ma fajnego Proboszcza. Z takim księdzem można konie kraść.... Oczywiście to żart, ale jest Oki.... :roll:
Na górę

Postautor: lapa » 8 sty 2020, o 06:26

..pycha to grzech wielu księży , zapominają co przysięgaja "".Jak by Biskup Marian Rojek stanął na wysokości swojej posługi to by skierował owego księdza na odpoczynek do ,,,klasztoru na Bielany"" gdyż ksiądz Kłos jest ,,wypalony duchowo w swojej posłudze.
....
Na górę

Postautor: rrrrrrrr » 8 sty 2020, o 18:48

co ta mamona robi z ludzi, a o osobie duchownej nie wspomnę.....cóz jak tylko o tym gada się po katach jak człowiek chciał cos powiedziec głosno to nagle staje się zły ot rachańcy, pleść po katach każdy potrafi, przewidywać , gadać, ale brak im odwagi powiesz głośno , masz odwagę to cie zglebią , ale za to jak spiewają


..pycha to grzech wielu księży , zapominają co przysięgaja "".Jak by Biskup Marian Rojek stanął na wysokości swojej posługi to by skierował owego księdza na odpoczynek do ,,,klasztoru na Bielany"" gdyż ksiądz Kłos jest ,,wypalony duchowo w swojej posłudze.
....
Na górę

Postautor: Kris » 10 sty 2020, o 13:33

Wystąpienie tego pana pokazało jakim jest człowiekiem. Może o sobie powie prawdę bo nie sądzę, że jest człowiekiem nieskazitelnym. Kto za tymi pomówieniami stoi jest tajemnicą poliszynela...Ja sam wiem co mam robić ze swoimi pieniędzmi i nikt mi nie będzie narzucał komu mam dać. Dlaczego nie pojedziecie do biskupa ha ha ha bo co powiecie ,że ksiądz was okradł, że się uśmiecha. Ludzie macie swoje rodziny,swoje problemy nie możecie się tym zająć. Ale powiedzenie mówi prawde: ,,pies jak nie ma.co robić to ..."
Na górę

Postautor: pan » 20 sty 2020, o 23:49

..wystąpienie tego pana ukazało jakie jest napięcie między parafianami a proboszczem KŁOSEM .Może o SOBIE PAN KSIĄDZ powie prawdę, bo nie sądzę że jest nieskazitelnym ,,pasterzem duchowym" .Nie sądzę że powiedzenie że. ,,,...miałem OBJAWIENIE ""świadczą o JEGO prawdomówności i podejściu do WIARY i do Wiernych. . A ofiary złożone w czasie wizyty duszpasterskiej są własnością wspólnoty a nie ,, WSPÓLNOTOWEGO" ,RADA parafialna ma cokolwiek do powiedzenia..Oczywiście ludzie mają swoje rodziny, i swoje problemy . Ale problem PARAFII i PARAFIALNEGO też jest ich problem !!!
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2020, o 22:42

Ja się chcialem zapytać co to za nowe stowarzyszenie czy fundacja powstała w gminie ? Czylalem ze w Falkowie.? Komu ma pomagać i i kto utworzył b o widziałem tylko piękne zdjęcia na stronie gok u.
Na górę

Postautor: Gość » 29 sty 2020, o 08:01

Ja się chcialem zapytać co to za nowe stowarzyszenie czy fundacja powstała w gminie ? Czylalem ze w Falkowie.? Komu ma pomagać i i kto utworzył b o widziałem tylko piękne zdjęcia na stronie gok u.
Szczytna idea i szczytny cel :P
Na górę

Postautor: rrrrrrrr » 2 lut 2020, o 14:44

ponoć to wielka idea stowarzyszenia falków ma pomagac tym najzdolniejszym, dobrze, dobrze się nastało bedom dzielić - zawsze to jakas okazja




quote=Gość post_id=860913 time=1580281278]
Szczytna idea i szczytny cel :P
[/quote]
Na górę

Postautor: Rymcym » 5 lut 2020, o 13:55

Piękny artykuł w "Kronice Tygodnia " :P
Na górę

Postautor: Zibi 77 » 6 lut 2020, o 20:41

Piękny artykuł w "Kronice Tygodnia " :P
Piękne to są bramy cmentarza....Ale to wszystko takie jest piękne jak Gospodarz tej Parafii.... :(
Na górę

Postautor: Rymcym » 7 lut 2020, o 11:13

Ciekawe ile długu zaciągnie i jak bardzo ogołoci plebanię przed zmianą :roll:
Na górę

Postautor: Zubel » 7 lut 2020, o 16:26

Nie tylko Szarowola odetchnęła ale parafia w której pełnił rolę proboszcza pozniej (Nabróż) rowniez, jak widać jest to ksiądz bardzo medialny i łasy na kasę
Na górę

Postautor: gog » 9 lut 2020, o 04:44

czy medialny. ,,PROBOSZCZ W OPAŁACH" Tygodnik Zamojski ,,bałem się , to było straszne -wyznaje ksiądz Krzysztof Kłos . .....
.tłum przyszedł rozprawić się z Synem jak z księdzem Popiełuszka .""


Czy. duchowa Osoba tak powinna się zachowywać w każdej ,,PARAFII" !!!
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”