Nigdy nie pracowali a po nowym mieszkaniu dostana - czwartaczki z koszar

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 lut 2020, o 19:28

Na naszych koszarach powstaja piekne nowe mieszkania, socjalne z tego co mi wiadomo. Maja byc do nich przesiedleni ludzie z barakow. Wsrod nich kwiat piwny (bo nie wszyscy) koszarowych czwartaczkow. To w nagrode za lata pracy ?
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2020, o 19:31

"wizytówke" naszego miasta musza gdzieś przenieść, to im buduja po nowym ciepłym nowoczesnym mieszkanku. Jestem ciekawa czy już jest lista przyszłych lokatorów. Wie ktoś ? Nie jeden by się połasił na nowka mieszkanko przy tomaszowskich poborach.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2020, o 19:34

"wizytówke" naszego miasta musza gdzieś przenieść, to im buduja po nowym ciepłym nowoczesnym mieszkanku. Jestem ciekawa czy już jest lista przyszłych lokatorów. Wie ktoś ? Nie jeden by się połasił na nowka mieszkanko przy tomaszowskich poborach.

Czwartaczków tam już niewielu zostało. Powymierało towarzystwo.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2020, o 19:39

Przecież mieszkania socjalne w mieście sa o różnym standardzie.To logiczne jest,że można zaproponować zamianę.To istotnie nie jest sprawiedliwe ,gdy nówkę dostają ludzie które tego ani docenią ani sa w stanie utrzymać.Ludzie ciężko pracujący się wściekną.
Na górę

Postautor: Gość » 2 lut 2020, o 22:04

Ja już sobie wyobrażam jaką zrobią w tych blokach ( na ul Moniuszki też ) PARAPETÓWĘ !!!!!!!!!!!! Coś mi się wydaje że jeden z nich rano będzie do odbudowy lub do generalnego remontu !!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 07:15

Ja już sobie wyobrażam jaką zrobią w tych blokach ( na ul Moniuszki też ) PARAPETÓWĘ !!!!!!!!!!!! Coś mi się wydaje że jeden z nich rano będzie do odbudowy lub do generalnego remontu !!!!!!!!!!!
Używanie więcej niż 3 znaków interpunkcyjnych świadczy o zaburzeniach osobowości.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 15:26

Nie rozmydlaj tematu.Ma kobieta rację.Myślę,że temat trzeba przemyśleć i przeanalizować.Trzeba zachować jakąś przyzwoitość i sprawiedliwość.Życie na czyjś koszt nie musi być luksusowe.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 16:15

Ty forumowy masz jakis problem z koszarami?
Na górę

Postautor: asdfq » 3 lut 2020, o 16:56

Chociaż mogli by ich zagnać przy budowie tych bloków. Do czegoś by się przydali
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 18:10

ZŁY POMYSŁ. ZA WYPADKI NA BUDOWIE ODPOWIADA KIEROWNIK EKIPY BUDOWLANEJ.
JAK ODDADZĄ BUDYNEK BUDOWLAŃCY- TO MOŻE ICH ZAPROSIĆ DO WYKONANIA TRAWNIKÓW I POSADZENIA KRZEWÓW.
KRZEWY MUSZĄ BYĆ POD ICH OKNAMI, BO AMORTYZUJĄ EWENTUALNE UPADKI Z OKIEN.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 18:21

To jest chore.Ludzie to widzą.To nie jest motywujące.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 18:28

Jak ludzie mogą mówić takie rzeczy o innych ludziach. Mieszkali tyle lat w trudnych warunkach, niech poczują trochę lepszego życia. To są tacy sami ludzie jak my, a przez własne doświadczenia często mądrzejsi i lepsi. To, że życie obeszło się ze mną łaskawie, nie znaczy, że mam potępiać tych, którym się gorzej wiedzie.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 18:29

Rządzi w kraju niesprawiedliwość. Takie mamy czasy. Jakby Janosik żył, to by się uśmiał.
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 18:53

wniosek prosty, rzuć pracę , stań się klientem mops, uzależnij się od alkoholu, dobrze abyś miał za sobą przeszłość kryminalną i dostaniesz mieszkanie , dopłaty na to mieszkanie z mops, ubrania dostaniesz też a co ukradniesz to masz na wino a może nawet zostanie coś z zasiłku bo jak dobrze żebrzesz to i jedzenie ci zapewnią. Takie wartości promuje pis i wielebny burmistrz, jak tu nie głosować na 1 i 2- gie
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2020, o 19:01

wniosek prosty, rzuć pracę , stań się klientem mops, uzależnij się od alkoholu, dobrze abyś miał za sobą przeszłość kryminalną i dostaniesz mieszkanie , dopłaty na to mieszkanie z mops, ubrania dostaniesz też a co ukradniesz to masz na wino a może nawet zostanie coś z zasiłku bo jak dobrze żebrzesz to i jedzenie ci zapewnią. Takie wartości promuje pis i wielebny burmistrz, jak tu nie głosować na 1 i 2- gie
Ty wszystkich tam mieszkających mierzysz jedną miarą, chyba mieszkasz tam, że wiesz .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”