ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 10:15

To tylko kwestia czasu, bo im bliżej daty wyborów to i strach zajrzy na konto...a apetyt na piniendzy rośnie, chyba będzie PIS :?:
Doradczyni nie pozwoli, a wiadomo że nie jest samodzielna. Ciekawe jak nie będzie im już potrzebna, czy będzie nadal „ przyjaźń”? Czy takie podśmiewanie za plecami jak teraz jest np. „ z zaciągania, z kartki itp. „ ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 10:24

Jest ok. Będzie jeszcze lepiej. Super.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 12:30

Doradczyni nie pozwoli, a wiadomo że nie jest samodzielna. Ciekawe jak nie będzie im już potrzebna, czy będzie nadal „ przyjaźń”? Czy takie podśmiewanie za plecami jak teraz jest np. „ z zaciągania, z kartki itp. „ ?
Ciekawe,ciekawe...rozwin temat.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 13:06

Ciekawe,ciekawe...rozwin temat.
A kim jest doradczyni, bo nie za bardzo wiadomo o kim piszesz? Jakoś doradzanie chyba jest kiepskie bo kompletnie nic się nie dzieje... chyba że w kampanii doradzali inaczej, a teraz inaczej, bądź teraz już nie doradzają, a może rady są marne i szkoda ryzykować. Było nie było REFORMY leżą, kasa płynie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 13:21

A kim jest doradczyni, bo nie za bardzo wiadomo o kim piszesz? Jakoś doradzanie chyba jest kiepskie bo kompletnie nic się nie dzieje... chyba że w kampanii doradzali inaczej, a teraz inaczej, bądź teraz już nie doradzają, a może rady są marne i szkoda ryzykować. Było nie było REFORMY leżą, kasa płynie.
Może są marne ale kto nie ryzykuje,nie pije szampana;)
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 17:25

Jak było na nartach. Nic się ci nie stało chorusku? Oj biedulek.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 21:43

Nienawiść doprowadziła wielu do samozagłady!
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 21:49

Karma wróciła. Amen.
Na górę

Postautor: Monty » 20 sty 2020, o 22:26

Liczyłem ostatnio Wasze gminne ptaki nad rzekami i stawami. Na koniec wygonił mnie o zmierzchu ze wschodniej grobli na Zimnie ogromny odyniec- być może to ten słynny tutejszy 200kg Bartek, którego nie chcą zjeść myśliwi bo mięso ma "niesmaczne".
Po jego pomruku ciepło mi zrobiło się i po prostu pojechałem do domu- bez wdawania się w dyskusje gminne.
Pisze bo przejeżdżając przy nieczynnej szkole w Pukarzowie zauważyłem smutny widok zaniedbanego budynku gminnego. Teraz to pusta szkoła, ale okna wymieniono kilka lat temu. Dlaczego ludzie i Gmina teraz nie widzi, że brakuje jednego okna w sali lekcyjnej i jeszcze pewnie znalazłby trochę innych usterek. Przecież za jakiś czas znajdzie się pomysł i kasa na zagospodarowanie tego obiektu, a nawet sprzedaż po lepszej cenie niż zdewastowany Wasz gminny majątek.
Dla przykładu np. w Łykoszynie, Lubyczy są w byłych szkołach rehabilitacja i ośrodek dla starszych.
Na teraz --- Gmina, radni wysłać do szkoły w Pukarzowie ekipę z młotkiem, gwoździem, pianką i płytą OSB aby zasłonili przynajmniej to jedno okno lub dawajcie szklarza.
A potem to kłućta się ile wejdzie- szkoda marnować tego majątku co macie.
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 23:21

Przestań , o czym piszesz. Żeby o coś dbać to trzeba osoby zaradnej, zainteresowanej majątkiem gminnym a nie swoimi wpływami na konto.Na wykorzystanie takich budynków nawet nie licz, bo do tego trzeba mieć pomysł i żyłkę.Dla niektórych to najlepszą inwestycją jest nic nie robienie za pieniądze podatników. Te budynki zresztą cała ich lista przeznaczone są do sprzedania i przejedzenia. A przez 4 lata to jeszcze nachapać się trzeba
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 23:28

Karma wróciła. Amen.
To po co te żale na fb jak to źle piszą o was na tym forum
Czyżby karma wrócila?
A jacy obrońcy...... hahaha
Szkoda, że niektórzy chcą wypowiadać się publicznie, ganiąc tych anonimowych, a błaznują, bo nawet poprawnego zdania nie umieją sklecić..... żałosne
Na górę

Postautor: gosciu » 21 sty 2020, o 21:50

Doradczyni nie pozwoli, a wiadomo że nie jest samodzielna. Ciekawe jak nie będzie im już potrzebna, czy będzie nadal „ przyjaźń”? Czy takie podśmiewanie za plecami jak teraz jest np. „ z zaciągania, z kartki itp. „ ?
Nie wiedziałeś jak się z niby niesamodzielnej podśmiać to wymyśliłeś historyjkę,ze ktoś to za plecami robi.No chamski jesteś i zepsuty do szpiku kości.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2020, o 21:53

Liczyłem ostatnio Wasze gminne ptaki nad rzekami i stawami. Na koniec wygonił mnie o zmierzchu ze wschodniej grobli na Zimnie ogromny odyniec- być może to ten słynny tutejszy 200kg Bartek, którego nie chcą zjeść myśliwi bo mięso ma "niesmaczne".
Po jego pomruku ciepło mi zrobiło się i po prostu pojechałem do domu- bez wdawania się w dyskusje gminne.
Pisze bo przejeżdżając przy nieczynnej szkole w Pukarzowie zauważyłem smutny widok zaniedbanego budynku gminnego. Teraz to pusta szkoła, ale okna wymieniono kilka lat temu. Dlaczego ludzie i Gmina teraz nie widzi, że brakuje jednego okna w sali lekcyjnej i jeszcze pewnie znalazłby trochę innych usterek. Przecież za jakiś czas znajdzie się pomysł i kasa na zagospodarowanie tego obiektu, a nawet sprzedaż po lepszej cenie niż zdewastowany Wasz gminny majątek.
Dla przykładu np. w Łykoszynie, Lubyczy są w byłych szkołach rehabilitacja i ośrodek dla starszych.
Na teraz --- Gmina, radni wysłać do szkoły w Pukarzowie ekipę z młotkiem, gwoździem, pianką i płytą OSB aby zasłonili przynajmniej to jedno okno lub dawajcie szklarza.
A potem to kłućta się ile wejdzie- szkoda marnować tego majątku co macie.
Święte słowa z tą szkołą, niszczeje a pani burmistrz ni nosa nie wystawi, ni ekipy nie wyśle żeby dojrzeli co pasowałoby zrobić, gospodarna u siebie jest inwestuje. A ta szkoła to bardzo dobra baza do zrobienia czegoś pożytecznego dla mieszkańców całej gminy.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2020, o 22:07

Chce wam się pisać? Na tą szkołę już były 2 przetargi, chcą ją sprzedać i pozbyć się problemu
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2020, o 07:02

Kto to kupi? Na takim odludziu. Poprzednik nie mógł sprzedać. Za darmo może ktoś weźmie. Do pisarza z pomysłami. Masz pomysł na ten budynek to kupuj i działaj a nie szczekaj.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”