ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 18 sty 2020, o 13:43

Wy nie macie co robić po nocach tylko wklejać i pisać jakieś dyrdymałki? Zajmij się swoją kobietą a jak nie możesz jej sprostać to oglądaj tv. Frustraci, żale w internecie wylewają. Zamiast wyjść z inicjatywą, założyć stowarzyszenie i działać. Do boju rodacy do pracy żeby nasza Rzeczpospolita narodowa rosła w siłę.
Na górę

Postautor: Pisi » 18 sty 2020, o 15:48

Dokładnie, DO BOJU!!! rodacy.

Mamy naszą partię przy władzy więc czas rozliczyć Rosję z katastrofy i zwiezć TU 154 do ojczyzny.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 00:02

A ja sobie piję piwko i jutro od rana znowuż na narty i do wieczora. I wieczorkiem znowuż piwko i tak wkoło aż mi się znudzi. A co wolno mi.
Na górę

Postautor: AnnaMi » 19 sty 2020, o 00:31

To prawda.Niestety musimy przełknąć tą pomyłkę co nie oznacza,że mamy milczeć i nie wyrażać swojego niezadowolenia.Mamy nauczkę na przyszłość,więc wyciągnijmy wnioski.Nastała stagnacja i widać to na każdym kroku,trudno doszukać się pozytywów mimo najlepszych chęci.
Pomyłką to Ty jesteś... JAK MASZ problem lub pomysł na lepsze jutro to idź do Urzędu miasta i mów to co tutaj piszesz a nie jesteś cwany anonimowo KOZAK wielki. Widzę że masz niespełnione marzenia... Cienki bolek żale na forum he he he
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 07:40

Pomyłką to Ty jesteś... JAK MASZ problem lub pomysł na lepsze jutro to idź do Urzędu miasta i mów to co tutaj piszesz a nie jesteś cwany anonimowo KOZAK wielki. Widzę że masz niespełnione marzenia... Cienki bolek żale na forum he he he
Jak można doradzać takiemu „ekspertowi od ekonomii”??? Przecież tak podczas kampanii przedstawialiście? Nawet ludzie mieszkający za granicą czy też w „ ościeżnych” gminach , twierdzili że to najlepszy wybór. Ciekawe gdzie są teraz bo nawet chyba na święta nie przyjechali , bo nie było komentarzy na forum? Niestety „ jazgoty i inni trenerzy” wybraliście i to jest wasza „żaba którą musicie połknąć” a my mieszkańcy mamy prawo do krytyki.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 10:00

Krytykant się znalazł. Sam guzik wie a jaki ja tu mondry że hoho. Idź do kościoła pomódl się a potem do dzieła jaki ja mondry obsmaruj dalej. I nie pisz my. Pisz ja no jesteś jeden głupek piszący.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 10:26

Krytykant się znalazł. Sam guzik wie a jaki ja tu mondry że hoho. Idź do kościoła pomódl się a potem do dzieła jaki ja mondry obsmaruj dalej. I nie pisz my. Pisz ja no jesteś jeden głupek piszący.
Krytyka boli i kłuje prawdą w oczy.A tak na marginesie mądry nie ,,mondry".Chcesz błysnąć to rób to chociaż z klasą.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 13:32

Mondry to jest mądry ale inaczej hehe.... Uruchom te swoje zwoje wszystkie dwa jak ci to nie sprawi dużego wysiłku. Obrońca ludu. Hehe......
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 13:50

Nie jest tą osobą, za którą się miała i podawała w kampanii, trochę srebrników zgarnęła i Karinktonami się porobili. Ten czas szybko minie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 14:39

Jest super. Będzie jeszcze lepiej.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 15:18

Jest super. Będzie jeszcze lepiej.
Ciekawe komu?! :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 19:11

Super nawet superowo. Dobry rząd mądre rządzenie. Wszystko ok. Tak trzymać.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 21:39

A nasza burmistrz już zasiliła szeregi partii rządzącej??
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 22:32

4 latka szybko zlecą, a jak się chce dalej nic nie robić to najbezpieczniej byłoby skryć się za partią. Za tym idą ciepłe posadki, a zaangażowania nie potrzeba
Na górę

Postautor: Gość » 20 sty 2020, o 09:47

To tylko kwestia czasu, bo im bliżej daty wyborów to i strach zajrzy na konto...a apetyt na piniendzy rośnie, chyba będzie PIS :?:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”