Wybory Samorządowe 2019, Gmina Jarczów.

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gosccc » 14 sty 2020, o 21:24

Panie radny jeżeli można wiedzieć ,kiedy to radni podjęli taką decyzję bo chyba na sesji nie było takiej dyskusji ani uchwały
To chyba radny poprzedniej kadencji- próbuje teraz zaistnieć :lol: :lol:
Na górę

Postautor: 123 » 14 sty 2020, o 21:38

A dlaczego tak myślisz.przecież mieszkańcy gminy oglądają transmisję z obrad i widzą co się dzieje
Na górę

Postautor: Kret » 14 sty 2020, o 21:48

A dlaczego tak myślisz.przecież mieszkańcy gminy oglądają transmisję z obrad i widzą co się dzieje
Byłeś na komisjach? Znasz się na kuchni politycznej? Więc nie ściemniaj!
Na górę

Postautor: Dejka » 15 sty 2020, o 21:20

Oj Przemuś namierzyli ciebie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2020, o 11:06

Po co utrzymywać duże szkoły z kilkoma dziećmi, lepiej zamknąć i kasę przeznaczyć na inwestycje w szkole Jarczów, gimbus i tak jeździ wiec w czym problem. Też mam 2 dzieci dojeżdżające do szkoły i nie płaczę, a wręcz przeciwnie popieram ten pomysł. Jestem za zamknięciem.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2020, o 12:55

Też uważam, że dzieci z tak małych szkół można dowieść do Jarczowa, ale zobaczymy co zrobi Wójt. Na logikę to się nie opłaca, ani gminie, ani dzieciom z tych szkół, tylko nauczycielom, ale pożyjemy, zobaczymy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2020, o 19:44

Wczoraj wygrał zdrowy rozsądek. Gmina staje na nogi.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2020, o 22:11

Oglądałem ,radni podjęli słuszną decyzje.Brawo .
Na górę

Postautor: Gość » 18 sty 2020, o 13:28

Ale jak nauczyciele się nie wstydzą, wmawiają rodzicom, że ich dzieci uczą się w fantastycznej szkole, w której jest 17 osób. Przyjechali na sesję, wstyd,jak tak dobrze uczą to wszędzie znajdą pracę. Ludzie tracą pracę tylko nikt tak nie histeryzuje jak nauczyciele.
Na górę

Postautor: Tania » 19 sty 2020, o 18:36

Ale jak nauczyciele się nie wstydzą, wmawiają rodzicom, że ich dzieci uczą się w fantastycznej szkole, w której jest 17 osób. Przyjechali na sesję, wstyd,jak tak dobrze uczą to wszędzie znajdą pracę. Ludzie tracą pracę tylko nikt tak nie histeryzuje jak nauczyciele.
Już złożyłam CV do sklepu z dewocjonaliami I wiem, że inne dwie koleżanki idą na kasę do Biedronki. A więc spokojnie.
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 21:48

Oj, nie będzie tyle wolnego co w szkole. Ale powodzenia,.
Na górę

Postautor: Kibic » 19 sty 2020, o 22:32

Oj, nie będzie tyle wolnego co w szkole. Ale powodzenia,.
Widać, że coś z tobą nie jest w porządku. Ale powodzenia.
Na górę

Postautor: Cebularz » 20 sty 2020, o 22:53

Jeżeli są takimi wybitnymi pedagogami i reprezentują tak wysoki poziom nauczania, to niech dają korepetycje dzieciom i młodzieży z "gorszej" jarczowskiej szkoły. 😀 A tak na serio to normalny zjadacz chleba to w przeciągu życia wykonuje najczęściej wiele prac, a nauczyciel może być wyłącznie nauczycielem bo nic innego nie może robić, żenada.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2020, o 06:33

Nauczyciel nic innego nie chce robić, bo mu ambicja nie pozwala.
Na górę

Postautor: MMK » 21 sty 2020, o 10:49

A może Wasze problemy z utrzymaniem szkół mają głębszą, globalną przyczynę. I może trzeba przyłączyć się do apelu Wójta gm. Zamość.
Prosze poczytać -
https://roztocze.net/pl/19_wiadomosci_z ... _gm_zamosc 340735_list_otwarty_wojta_do_parlamentarzystow_rp_w_sprawie_o_wiaty.html
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”