Wolno z psami po parku, ale sprzątać po pupilach :)

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 gru 2019, o 19:00

Sąd w Poznaniu wydał wyrok unieważniający zakaz spaceru z psem po parku.
Decyzję samorządu uznano za niezgodną z Konstytucją ponieważ park jest miejscem publicznym. - Wydarzenia - Polsat
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2019, o 00:46

Wcześniej były woreczki i nie było problemu.
W zamościu wolno chodzić, tylko uwaga, sprzątać.
W lublinie też wolno po parku, tylko sprzątać, no nie licząc botanicznego ale to ogród nie park.
Wiec tylko w naszej metropolii nie wolno ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2019, o 08:04

czy słyszeliście o kimś kto zapłacił mandat za swojego 'pupila'? Ja nie, ale dużo się mówi o problemie
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2019, o 11:47

No jasne, 50 złotych kosztuje taka przyjemność.
Za zaśmiecanie mienia publicznego.
To moze nie duża kwota ale dla emeryta to praktycznie obiad na dwa dni więc troche słabo :| .
Na górę

Postautor: Gość » 22 gru 2019, o 16:49

NSA uznał za trafny zarzut, że rada miasta miała prawo jedynie do określenia zasad i trybu korzystania z gminnego obiektu użyteczności publicznej, jakim jest park, a nie wprowadzania zakazu.
Policjanci próbowali kiedyś wyegzekwować ode mnie pięć dych, lecz gdy poprosiłem ich o podstawę prawną, nie potrafili jej podać. Rozeszliśmy się, każdy w swoją stronę. :P Więc bez obaw, nie zwracajcie w ogóle uwagi na te znaki przed wejściem do parku. Tylko sprzątajcie po swoich pupilach!!!
Na górę

Postautor: Gość » 27 gru 2019, o 16:02

Zakaz powinien dotyczyć tych wielkich psów bo to własnie ci właściciele za nimi nie sprzątają.
A mandat dostaje jakaś babcia z cziłałą gdzie to może trzy kuleczki wyleciały :lol: .
Zaś te wielkie za przeproszeniem walą kupsko nie raz jak człowiek.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2020, o 07:49

Dlaczego w ogóle wprowadzono ten zakaz, i na jakiej podstawie ?
Rada miasta od tak może sobie zabraniać czego chce ?
Czy po prostu jeden z nich wszedł w psią kupe w parku i powiedział "o nie, basta" ? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2020, o 12:13

Czyli tak po prostu wedle "widzi mi sie" wprowadzili sobie zakaz bez podstawy prawnej ?
To jak małe dzieci im będą przeszkadzać też będzie ZAKAZ WPROWADZANIA DZIECI DO 4 ROKU ŻYCIA :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2020, o 14:03

Bardzo dobrze że nie można wprowadzać psów do parku.

Masz psa co sra i chce pobiegać to twój problem, a nie miasta.
(o ile jest zarejestrowany i płacisz jeszcze podatek za tego psa) bo to też warto sprawdzić ! nawet przy patrolu Policja czy straż powinna sprawdzać właśnie czy jest płacony podatek za PSA!

Ludzie i tak leją na ten zakaz i nawet przy festynach wchodzą do parku z Psami, bez kagańców i często bez smyczy.
Nikt im nie zwraca uwagi.. a taki mandacik zdecydowanie wspomoże budżet miasta za wprowadzanie psów do parku, i czysto bez psich kup będzie. Same plusy.

Mają pimpusie w blokach tylko zwierzęta marnują, upasają jak świnie.. tego nie widzą, a czepiają się zakazu w parku..

Zakaz to jedna z najlepszych rzeczy jakie to miasto zrobiło dla obywateli, ja nie chce PSA w parku, to dzikie zwierzę nigdy nie wiadomo czy nie podleci taki do dziecka czy coś.. urwie wyrwie się itp. To JEST SUPER ŻE JEST TEN ZAKAZ !!

ps. Lubię zwierzęta, ale w parku ich nie toleruję tam jest zawsze kupa dzieci nie chce kup psów..
Na górę

Postautor: Gość » 7 sty 2020, o 15:34

Mają nieopodal las, to niech sobie z psami tam chodzą!!!
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2020, o 22:50

A jak wasze dzieci srają tuż za placem zabaw, mimo że toaleta jest blisko i darmowa to wszystko w porządku tak ?
Nie raz widziałem jak wręcz przez ogrodzenie dziecko przenoszone jest bo chce mu się siku czy kupę i wcale ale to w ogóle się tym nie kryją bo przecież dziecku wszystko wolno tak ?

PS
Nie żebym nie lubił dzieci, ale wychowanie daje sporo do życzenia przez, no nazwijmy to "rodziców".
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2020, o 12:07

A jak wasze dzieci srają tuż za placem zabaw, mimo że toaleta jest blisko i darmowa to wszystko w porządku tak ?
Nie raz widziałem jak wręcz przez ogrodzenie dziecko przenoszone jest bo chce mu się siku czy kupę i wcale ale to w ogóle się tym nie kryją bo przecież dziecku wszystko wolno tak ?

PS
Nie żebym nie lubił dzieci, ale wychowanie daje sporo do życzenia przez, no nazwijmy to "rodziców".
To też racja że rodzice za dużo pozwalają swoim dzieciom, co nazywają "bezstresowym wychowaniem", czyli w praktyce brak wychowania.
Moim zdaniem powinno sie wprowadzić zakaz wprowadzania dzieci do 10 roku życia bo to one załatwiają się gdzie popadnie mimo że toaleta jest niedaleko i ktoś słusznie zauważył że za darmo w dodatku.

Zresztą co te psy z życia mają, to chociaż pozwólcie im się spokojnie wysr.... :lol:
Na górę

Postautor: mojezda » 17 sty 2020, o 16:47

Zgodzę się z przedmówcami, do tego biegają, krzyczą, ogolnie hałasują nie dadzą człowiekowi odpocząć. Dodam jeszcze to, że biegają bez nadzoru i sie wpierdalaja pod nogi, ja nie bede patrzeć cały czas czy mi jakiś brajanek co mi siega do piszczela nie biegnie pod noge... DOŚĆ MÓWIE!! DOŚĆ WYCHOWANYCH BEZSTRESOWO, BIEGAJACYCH BEZ NADZORU BACHOROW !! ALBO PILNUJCIE ALBO SMYCZ I KAGANIEC DLA BRAJANKA :lol: :lol: albo sie jedno z drugim dzieckiem kuzwa zajmij a nie dziecko na plac zabaw i leb w telefon.... se do lasu dziecmi idzcie:D
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 18:41

DOŚĆ MÓWIE!! DOŚĆ WYCHOWANYCH BEZSTRESOWO, BIEGAJACYCH BEZ NADZORU BACHOROW !! ALBO PILNUJCIE ALBO SMYCZ I KAGANIEC DLA BRAJANKA
Na górę

Postautor: Gość » 28 sty 2020, o 21:53

zakaz wprowadzania dzieci do 10 roku życi
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”