Nasze sady

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Lecz » 6 gru 2019, o 18:20

Czy teraz po stwierdzeniu sądu pelowskiego że nie wszyscy mogą orzeka.. Chcę zapytać czy teraz ja jako zwykły szarak mam też prawo sędziemu powiedzieć że nie wiem jak został wybrany i czy ma prawo orzekac i czy wogole może sądzić i chce żeby odroczyl sprawę aż do wyjaśnienia przez tsue
Na górę

Postautor: Gość » 7 gru 2019, o 11:58

Czy teraz po stwierdzeniu sądu pelowskiego że nie wszyscy mogą orzeka.. Chcę zapytać czy teraz ja jako zwykły szarak mam też prawo sędziemu powiedzieć że nie wiem jak został wybrany i czy ma prawo orzekac i czy wogole może sądzić i chce żeby odroczyl sprawę aż do wyjaśnienia przez tsue
Idź do pisowskiego sądu, ten zawsze orzeknie sprawiedliwie.
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2019, o 00:14

Nasze sądy. Cokolwiek to znaczy już niedługo może oznaczać co innego.
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2019, o 07:42

Nasze sądy. Cokolwiek to znaczy już niedługo może oznaczać co innego.
I całe szczęście.
Na górę

Postautor: Gość » 25 gru 2019, o 02:02

Nasze sady są ekologiczne.
Na górę

Postautor: Tylko » 29 gru 2019, o 19:51

Ekologiczne jak randup w kaszach i owocach itp.
Na górę

Postautor: Gość » 29 gru 2019, o 20:48

Ekologiczne jak randup w kaszach i owocach itp.
i w oleju rzepakowym
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 13:34

Ja tam lubię gruszki. Ale w sadach coraz mniej grusz.
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2019, o 11:11

Ja tam lubię gruszki. Ale w sadach coraz mniej grusz.
Ulęgałki też lubisz?
Na górę

Postautor: Tylko » 2 sty 2020, o 22:54

Już wiem że zwykły szarak nie musi stawiać się przed sądem jeśli nie ma biało na czarnym tz sędzia musi być przeswietlony od momentu powołania do chwili obecnej także z zaznaczeniem która partie reprezentuje. Ja jako zwykły obywatel moge zaakceptować lub nie i dopiero wtenczas może odbyć się moja sprawa a nawet podczas mogę poprosić o odwołanie się do tsue lub komisji weneckie. I to jest sprawiedliwe.
Na górę

Postautor: Sen » 11 sty 2020, o 16:46

Od dzisiaj płaszcze w formie tog sedziowskich jak najbardziej na miejscu modne. Patent został uchylony. Nikt nikogo nie może za to skazać ani zabronić. Dali nam nowa Mode. Huuuurrrrra mamy nową niszę na czasie.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sty 2020, o 17:09

Na wiosnę w sadach jest najprzyjemniej. Kwitną i pachną.
Na górę

Postautor: Tylko » 11 sty 2020, o 20:41

Jutro zbiórka sędziów jadą do Francji na pomoc prawników są ta bici przez za darmo bo nie wolno im demonstrowac
Na górę

Postautor: Sen » 13 sty 2020, o 20:13

Już można kupić togi w każdym sklepie. Niedługo beda togi w sklepikach wszystko za 5 zl
Na górę

Postautor: Gość » 13 sty 2020, o 20:48

Już można kupić togi w każdym sklepie. Niedługo beda togi w sklepikach wszystko za 5 zl
Co to za owoc - toga. W jakich sadach rosną?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”