szwajcaria stoll freres kontrakt od1 kwietnia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: lipian19 » 18 mar 2017, o 18:18

Witam wszystkich. Dostałem kontrakt od 1 kwietnia do 30 grudnia 2017. Czy mógłby mnie ktoś poinformować jak tam jest co zabrać itp ?
Jestem nowy i jadę do tej firmy pierwszy raz, byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.
Mam na mysli aby ktos podał nr tel i opowiedział mi telefonicznie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
Na górę

Postautor: gosc2 » 19 mar 2017, o 12:07

Witam wszystkich. Dostałem kontrakt od 1 kwietnia do 30 grudnia 2017. Czy mógłby mnie ktoś poinformować jak tam jest co zabrać itp ?
Jestem nowy i jadę do tej firmy pierwszy raz, byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.
Mam na mysli aby ktos podał nr tel i opowiedział mi telefonicznie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam :)
667917341 dzwon
Na górę

Postautor: Heerda » 1 maja 2017, o 22:49

Cześć.
Powie mi ktoś jak u stolla z mieszkaniem ?
Ja chcę tam jechać i to był by mój pierwszy raz w tej firmie mogł by mi ktoś pomóc ?
Na górę

Postautor: crx7 » 23 cze 2017, o 22:45

g.wno sie zarabia dziady w wiekszosci sa dluznikami bankow wszystko maja na kredyt i groszem nie smierdza do tego wykorzystuja jakby placili 2000-2500 tys fra na czysto i ja jako orzel nie polecam kozo..bcow co tyraja w alpejskich regionach ,gdzie jest brak łacznosci no chyba ,ze ktos ma skeypa ,a jak nie to zapier.c trzeba kilometr pod gore zeby zasieg złapac ja tylko ostrzegam nie dajcie sie wpie....c w jakas zakuta wioche ,wasza sprawa eldorado sie skonczylo w Szwajcarii mOWIE O FARMACH KROW,kolejna sprawa to wyzywienie ,ich nie stac nawet na dostatek chleba dzem ser szklanka mleka raz na dzien gora dwa na obiad miesa tyle co w czasac h kiedy kartki byly u nas wiec 10deko max i jak tam pracowac np 1rok ?czym te zapyzialce roznia się od niemcow ,a no tym ,ze u chlopa w niemczech masz jedzenia pod dostatkiem jeszcze browar obowiazkowy ,ogolnie totalny wyzysk ,ale jak frank spadnie do 3,5 to sam,i beda je...c w tym ciezkim terenie bo nikt nie jest samobojca zeby tyral za 1300-1350 frankow przy 280 godz ,i zaden jezyk nie pomoze czy znasz go lepiej czy gorzej to sa kretacze oszusci i to sie potwierdza zaczynaja sie slizgac na malo kumatych praktykantach z ukrainy to tyle tak w skrocie pisac mozna wiecej temat rzeka przy czym rotacja duza ale bardziej stabilna sytuacja jest w niemczech i taniazywnosc nie tak jak u nich
Na górę

Postautor: Gość » 25 cze 2017, o 08:55

a wy dalej i durni i naiwni Eldorado szukacie a niestety nikt za darmo nie daje . zeby zarobic trzeba sie narobic jak wszedzie na swiecie nic za darmo . a jak nie znacie jezyka to jask sie tam dogadac W kraju jest doisyc roboty tylko z tego zadupia trzeba by sie ruszyc . no i jakies wyksztalcenie miec -dzisiaj najlepiej byc jakims fachowcem od rzemiosla .
Na górę

Postautor: Ppit » 5 lut 2018, o 08:08

Witam ... Robie tu i objasniam wam sytuacje ... Jak widze to ja ... Jest tu przeje...bane traktuja cie jak cygana ... kogo cosnie z pieniedzmi to moze zacisnac zeby i przyjechac zobaczyc jak samukje chleb z tej piekarni... na polu takim szefem jest rudy ..h..u...j ktory jest tasistowsko nastawiony do polakow procz jednego podlizucha o ksywie na Peee ... gosc wlazi mu w dupe bez wazeliny ale sami zobaczycie ocb .. pracujac na polu zgiety jestes w kabak i zeby sie wyprostowac musisz poczekac do przerwy bo zaraz dra ryja jeden z drugim .. wracaja do rudego to rasistowska sz...m...ata ..(kiedys padnie kosa na kamien) drugim aparatem jest gedes (portugal) ktory kiedys w przyszlosci za malego musial byc bity po glowie bo bo jest takim samym jeleniem i rasiasta jak ten rudy hu....j tylko mniej moze ... jak ktoremus siadzie na dekiel potrafi kopac w skrzynki i wyzywac np putana pologne czy ( kur...wa polska ) nie do wszystkich i nie zawsze zeby bylo jasne ... nastepnie na ogorkach kolejny pajac szef kryptonim pedał gosc tak samo z zaburzeniami psychiki i ryja drze non stop ... nastepne szef Antek 4 . Szyderczym usmiechem najpierw podgaduje z toba i na pierwszy rzut oka wydaje sie ze jest spoko a tak naprawde wbija ci noz w plecy i podpierdala do pedala ze zle robisz druga rzecz na jaka trzeba zwrocic uwage to ze podbija do polskich dziewczyn i klepie je po tylku (niektore osoby sobie pozwalaja na to )... tak ze uwazajcie ... nastepnie szefowa 5 kryptonim zebata. Jak sama nazwa wskazuje wada uzebienia . Tej gosciuwie poszlo w zeby a nie w mozg . Tak samo drze ryja ... jeden wielki krzyk i gaz i gps czyli sprawdzanie pracy przez kapa .. pracujesz jak na akord czyli jak poje...bany a placa ci minimum . Choc jest to wiecej niz w innych kantonach w szwajcari to nie ma co porownywac do innych firm .. czasami warto zarobic mniej w innym kantonie i miec psychiczny luz co kazdy pracodawca powienien zapewnic
. Tak ze zastanowcie sie czy macie mozliwosc gdzie indziej pojechac.. a jak nie zaspraszamy do jednostek specjalnych ...i
Na górę

Postautor: Tommy200 » 17 lut 2018, o 17:48

Witam wszystkich dostałem wczoraj kontrakt na 12stego kwietnia, czy wybiera się ktoś również z TL lub okolic???
Byłbym chętny się z kimś zabrać. Oczywiście dorzucam się na wache.. :panzielony:
Na górę

Postautor: Tommy200 » 17 lut 2018, o 19:45

Witam wszystkich dostałem wczoraj kontrakt na 12stego kwietnia, czy wybiera się ktoś również z TL lub okolic???
Byłbym chętny się z kimś zabrać. Oczywiście dorzucam się na wache.. :panzielony:
Pomylka, chcialem powiedziec na 12stego Marca, dajcie znac kto tez sie wybiera na marzec do tej firmy,...
Na górę

Postautor: Tommy200 » 22 lut 2018, o 16:58

Hey, "Ppit" Czy ty tam nadal pracujesz w tym momencie czy jesteś już w pl z powrotem? Można jakiś kontakt do cb?
Na górę

Postautor: Bebus184 » 2 maja 2019, o 03:59

Czy ktoś wyjeżdża teraz w maju ? Mam kontrakt od 15 maja. Nie wiem czy wyjechać we wtorek 14 maja i być na miejscu 15 nad ranem czy wyjechać 10 w piątek i być w sobote. A może ktoś jedzie swoim autem ?
Na górę

Postautor: Xxxzzz » 10 maja 2019, o 06:01

Nie jedz wogole :D tam złodzieje i szubrawcy... Wszyscy "swoi" z okolic a jak ostatnie sz m a ty się zachowują... Za 50fr premi matkę by sprzedali... Porobia trochę i już każdy by szefowa... Coś wiem na ten temat robiłem kilka lat...
Na górę

Postautor: Sebaa » 7 lis 2019, o 13:55

Witam! Jak się dostać Do firmy stool freres ? Ktoś może poda ich namiary aby wysłać CV ? 😊 Będę bardzo wdzięczny
Na górę

Postautor: Karolekk » 9 gru 2019, o 09:11

Pomoże ktoś dostać się do stoll freres? :shock:
Na górę

Postautor: Jan00 » 11 gru 2019, o 17:49

Pomoże ktoś dostać się do stoll freres? :shock:
Witam, a czy pan ma już zaproszenie, bo ja dziś od kolegi dostałem namiary na tę firmę i mam zamiar pisać CV.
Na górę

Postautor: Karolekk » 13 gru 2019, o 11:01

Tzn wiem tylko że firma nazywa się stoll freres, i mam e-mail? A tak po za tym to nic więcej, i właśnie też bym wysłał CV .
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”