smog w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Many » 29 lis 2019, o 10:55

kiedy w naszym miasteczku zrobią zakaz palenia w piecach węglem? Ludzie.trujecie siebie i innych!
W Krakowie jakoś poradzili sobie a w naszej mieścinie nie można tego zrobić! Wieczorem dym jest taki ,że trudno oddychać .
Do dzieła Panie Burmistrzu!!
zróbcie faktycznie coś klimatu.
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 12:12

A czym mądralo mają palić? Nie wszystkich stać tak jak ciebie na gaz
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 12:33

A czym mądralo mają palić? Nie wszystkich stać tak jak ciebie na gaz
a czy on kiedykolwiek palil w domu i go miał aby miec pojecie o paleniu?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 14:16

On siedzi w jakieś klitce w bloku i udaje ekologa.
Jak ci śmierdzi to nie szwendaj się wieczorami, bo oprócz smogu możesz dostać od jakichś niedopitych w gębe.....
Ps uważaj, bo jutro Andrzejki!
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 19:58

Dzisiaj media informowały że smog w Krakowie nic się nie zmniejszył
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 11:08

kiedy w naszym miasteczku zrobią zakaz palenia w piecach węglem? Ludzie.trujecie siebie i innych!
W Krakowie jakoś poradzili sobie a w naszej mieścinie nie można tego zrobić! Wieczorem dym jest taki ,że trudno oddychać .
Do dzieła Panie Burmistrzu!!
zróbcie faktycznie coś klimatu.
Załóż sobie reklamówkę na Łeb i zawiąż na szyi , a będziesz miał własne powietrze i tym oddychaj " ekologu " zafajdany !!! Byłeś może na proteście Eko-terrorystów w Warszawie jak Trzaskowski lał KAŁ do Wisły i do Bałtyku ??? - czy może TAKA ekologia cię nie interesuje ? I zapytaj się mamy ile płaci miesięcznie w czynszu za ogrzewanie !
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 15:58

kiedy w naszym miasteczku zrobią zakaz palenia w piecach węglem? Ludzie.trujecie siebie i innych!
W Krakowie jakoś poradzili sobie a w naszej mieścinie nie można tego zrobić! Wieczorem dym jest taki ,że trudno oddychać .
Do dzieła Panie Burmistrzu!!
zróbcie faktycznie coś klimatu.
Nie chcesz smogu jest na to sposób zakaz jazdy samochodami ale wszystkimi , zero jakichkolwiek samochodów przesiądziemy się na konie , będziemy chodzić pieszo i nie będzie smogu. W czasach naszych pradziadków nie było motoryzacji palono w piecach węglem i drzewem i smogu nie było . Zakaz lotów samolotami , statki tylko na żagiel i będzie czyste powietrze .
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 16:03

kiedy w naszym miasteczku zrobią zakaz palenia w piecach węglem? Ludzie.trujecie siebie i innych!
W Krakowie jakoś poradzili sobie a w naszej mieścinie nie można tego zrobić! Wieczorem dym jest taki ,że trudno oddychać .
Do dzieła Panie Burmistrzu!!
zróbcie faktycznie coś klimatu.
Nie chcesz smogu jest na to sposób zakaz jazdy samochodami ale wszystkimi , zero jakichkolwiek samochodów przesiądziemy się na konie , będziemy chodzić pieszo i nie będzie smogu. W czasach naszych pradziadków nie było motoryzacji palono w piecach węglem i drzewem i smogu nie było . Zakaz lotów samolotami , statki tylko na żagiel i będzie czyste powietrze .
Ot i prawda, czepili się pieców i kominów a nie widzą jak każdy siada w samochód nawet mając do pokonania kilkaset metrów....
Nie wystarczy jeden pojazd na rodzinę. Ilu kierowców tyle aut.
Na górę

Postautor: Gość » 30 lis 2019, o 16:37

kiedy w naszym miasteczku zrobią zakaz palenia w piecach węglem? Ludzie.trujecie siebie i innych!
W Krakowie jakoś poradzili sobie a w naszej mieścinie nie można tego zrobić! Wieczorem dym jest taki ,że trudno oddychać .
Do dzieła Panie Burmistrzu!!
zróbcie faktycznie coś klimatu.
Załóż sobie reklamówkę na Łeb i zawiąż na szyi , a będziesz miał własne powietrze i tym oddychaj " ekologu " zafajdany !!! Byłeś może na proteście Eko-terrorystów w Warszawie jak Trzaskowski lał KAŁ do Wisły i do Bałtyku ??? - czy może TAKA ekologia cię nie interesuje ? I zapytaj się mamy ile płaci miesięcznie w czynszu za ogrzewanie !
Dobrze lewakom odpowiedziałeś...
Na górę

Postautor: Dekarbon » 1 gru 2019, o 07:35

Ciemnota wie swoje. Jak nie palisz węglem, to jesteś lewak. Od kilku lat zrezygnowałem z węgla na rzecz gazu i poza kosztem instalacji nie ma różnicy w cenie.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2019, o 07:45

Jak ktoś twierdzi, ze ogrzewanie gazem kosztuje tyle co węglem, to nie ma pojęcia co pisze i są to bzdury. Jesli ma się dom koło 200 m2 różnica jest znacząca. Zaraz jeszcze gaz zdrożeje i będzie tu płakał niech tylko troche mrozu chwyci.
Na górę

Postautor: marica » 1 gru 2019, o 08:05

Bloki mieszkalne ogrzewane są gazem, czy tam mieszkają bogatsi ludzie ?/




















b
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2019, o 08:35

Nie jest to zbyt mądre, pewnie to ten udzielający się dowcipniś z 3 działu
Na górę

Postautor: Gienek » 1 gru 2019, o 12:04

Ja mam gaz, a miałem ogrzewanie drewno-węgiel. i musze powiedzieć, ze płacę teraz w zasadzie tyle samo. A ile mniej łażenia, doglądania, nie potrzeba juz kotłowni, ani składzika, nic nie trzeba nosić czy pilnować by sie paliło. I jak policzę cały ten czas, jaki spedzalem chodzac do kotlowni, to mysle, ze jestem jednak do przodu finansowo. bo nikt mi nie powie, że warto sie tak bawić. Mój znajomy, który przeszedł na gaz twierdzi, że koszty wzrosły u niego 10%, ale nie liczy własnej robocizny, więc jest bardzo zadowolony. Jego dom to 150 m2 powierzchni.
Na górę

Postautor: Gość » 1 gru 2019, o 12:10

Przy jesiennych temperaturach i w domu 19 stopni zapomniałeś to dopisać.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”