Jest nas 321 w Tomaszowie

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 20:20

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - 321

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/ ... m/gm/61811

Może jakieś koło?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 20:28

Przyjmując za podstawę liczbę posłów to 160 narodowców, 160 korwinowców i jeden zwolennik Brauna
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 20:30

Przyjmując za podstawę liczbę posłów to 160 narodowców, 160 korwinowców i jeden zwolennik Brauna
Tylko ten Korwin ... :roll: :P
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 20:34

Przyjmując za podstawę liczbę posłów to 160 narodowców, 160 korwinowców i jeden zwolennik Brauna
Tylko ten Korwin ... :roll: :P
No jest jaki jest. Jedyny plus , że zawsze taki sam. Mówi to samo od 30 lat. Małżeństwo z rozsądku. Korwin miał subwencję bo w 2015 przekroczyli 3% a narodowcy struktury do zbierania podpisów. I wyszedł komitet ogólnopolski
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 07:25

Jak PISowi nie przeszkadza prokurator stanu wojennego to mi Korwin wcale. Pozostali za to patryjoci z Konfederacji przypominają mi talibów, albo tych z partii Sektor, czy z włoskiej Forza Nuova z którą utrzymują bliskie kontakty. Przecież to jest extra skrajnie narodowa prawica brrrrrrrrrr. Historia zweryfikowała do czego prowadzi skrajnie narodowy nacjonalizm.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 07:40

Zweryfikowała też skrajne lewactwo. Komunizm spowodował tyle samo a może i więcej ofiar. A to Zandberg paradował z Marksem na koszulce

Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość

https://strajk.eu/jestem-komunista-z-ra ... ona-ilosc/


Ot logika forumowego. Marsz ku czci UPA i Waffen SS Galizien to taki patriotyzm. Marsz Niepodległości to taki faszyzm.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 07:42

Zweryfikowała też skrajne lewactwo. Komunizm spowodował tyle samo a może i więcej ofiar. A to Zandberg paradował z Marksem na koszulce

Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość

https://strajk.eu/jestem-komunista-z-ra ... ona-ilosc/


Ot logika forumowego. Marsz ku czci UPA i Waffen SS Galizien to taki patriotyzm. Marsz Niepodległości to taki faszyzm.
321 lwaków za duzo
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 07:46

A w powiecie tomaszowskim 1963 :P

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/ ... /pow/61800

Jakaś alternatywa dla tych którzy nie chcą się dać zamknąć w getcie pisowskim czy pełowskim a nie są lewakami
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 08:00

A w powiecie tomaszowskim 1963 :P

https://wybory.gov.pl/sejmsenat2019/pl/ ... /pow/61800

Jakaś alternatywa dla tych którzy nie chcą się dać zamknąć w getcie pisowskim czy pełowskim a nie są lewakami
„...Opinia publiczna jest zdezorientowana propagandą i coraz poważniejszymi oskarżeniami rzucanymi w debacie publicznej. Towarzyszące temu emocje sprawiają, że jest bardziej podatna na manipulacje niż kiedykolwiek wcześniej. Co więcej, opinia publiczna jest podzielona na dwa odseparowane od siebie obiegi informacyjne. Główne telewizje informacyjne przedstawiają tak odmienne rzeczywistości, iż można mieć wrażenie, że chodzi o dwa różne kraje. Ba, dwa różne światy. Są w Polsce ludzie, którzy szczerze martwią się ingerencją Brukseli w wewnętrzne sprawy kraju, i tacy, którym sen z powiek spędza budowa państwa autorytarnego na wzór putinowskiej Rosji..”.

"...To jest istota polskiej polityki lat ostatnich. Co gorsza, obie formacje utworzyły w państwie polskim dwa wielkie getta, zamieszkałe przez wyznawców jednie słusznej linii obu partii i wierzących we wszystko co im się podsunie. Życie w takim państwie jest gehenną przede wszystkim dla tych, którzy nie chcą być mieszkańcami ani jednego, ani drugiego getta..."
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 09:37

Zweryfikowała też skrajne lewactwo. Komunizm spowodował tyle samo a może i więcej ofiar. A to Zandberg paradował z Marksem na koszulce

Jestem komunistą z Razem. I jest nas niezliczona ilość

https://strajk.eu/jestem-komunista-z-ra ... ona-ilosc/


Ot logika forumowego. Marsz ku czci UPA i Waffen SS Galizien to taki patriotyzm. Marsz Niepodległości to taki faszyzm.
Może trzeba wzajemnie zaakceptować swoje istnienie? Tak jak głupie są oskarżenia obecnych zwolenników Konfederacji o faszyzm, tak samo głupie są oskarżenia Razem o komunizm. Historia dobitnie pokazała, że w obu przypadkach do strasznych zbrodni doprowadziło ideologiczne zaślepienie i dążenie do wprowadzenia swojego porządku za wszelką cenę. Jeżeli dałoby się rozmawiać, spierać to udałoby się coś zmienić na lepsze. Inaczej popisowa wojna wcześniej czy później doprowadzi do jakiejś tragedii!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 09:42

Zgodnie z tą logiką musimy zaakceptować istnienie POPIS :roll: Jedni kupują wyborców rozdawnictwem bo nie wiem czy bez 500+ i 13 emerytury mieliby z 20% a drudzy nawet nie pomyśleli o zwykłych ludziach przez 8 lat.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 10:12

Zgodnie z tą logiką musimy zaakceptować istnienie POPIS :roll: Jedni kupują wyborców rozdawnictwem bo nie wiem czy bez 500+ i 13 emerytury mieliby z 20% a drudzy nawet nie pomyśleli o zwykłych ludziach przez 8 lat.
Oczywiście, że trzeba zaakceptować, a co zrobisz? Bardziej chodzi o podgrzanie tego popisowego golema z różnych stron!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 10:18

Zgodnie z tą logiką musimy zaakceptować istnienie POPIS :roll: Jedni kupują wyborców rozdawnictwem bo nie wiem czy bez 500+ i 13 emerytury mieliby z 20% a drudzy nawet nie pomyśleli o zwykłych ludziach przez 8 lat.
Oczywiście, że trzeba zaakceptować, a co zrobisz? Bardziej chodzi o podgrzanie tego popisowego golema z różnych stron!
Miało być "podgryzanie"!
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 12:49

Konfederacja,hmmm...nie wszyscy mi sie tam podobają.Korwiniści to jednak nie moja bajka.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 13:28

Konfederacja,hmmm...nie wszyscy mi sie tam podobają.Korwiniści to jednak nie moja bajka.

Konfederacja i lewactwo to same DNO
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”