Pijacy z Tomaszow

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 lis 2019, o 11:06

Nowy rok przyniesie odwyk.Nie martw się.Jak podwyższą akcyze, skończy się pijaństwo zacznie się robota. :lol:
widzę, że najbardziej to ty się martwisz o wszystkich dookoła. My damy radę, na jakimś winku/piwie własnej roboty pociągniemy. A ty zajmij się sobą i udoskonalaniem siebie. Wszyscy będziemy szczęśliwsi :)
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2019, o 11:57

Dobrze że wyjechałem z tego miasteczka i już nie pije
Radecznica, Abramowice, Tworki. Światowiec z ciebie :P Tutaj by ciebie zmarnowali. Latałbyś po ulicach Tomaszowa zaczepiając wszystkich
A tak sobie siedzisz wygodnie na V piętrze w Tworkach :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2019, o 12:02

Już się boje😆i to bardzo
Nikt nie mówi,że masz się bać ale filmy z tobą jak pijesz ukradkiem są bardzo śmieszne .
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2019, o 15:11

Mają pieniądze i piją,kto bogatemu pijakowi zabroni. Teraz można pić i nie pracować tzw." darmowy dobrobyt".
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2019, o 15:21

Mają pieniądze i piją,kto bogatemu pijakowi zabroni. Teraz można pić i nie pracować tzw." darmowy dobrobyt".
Przepijają zasiłek z MOPSu.
Na górę

Postautor: kilki » 21 lis 2019, o 15:40

za swoje pije koncze flaszke i ide spac :lol:
Na górę

Postautor: Gangster » 21 lis 2019, o 17:49

Współczuje kaca alkoholowego i finansowego :roll:
Na górę

Postautor: Marta881 » 21 lis 2019, o 19:25

On za swoje pije więc co za problem a kaca nie ma bo do niego nie dopuszcza :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Mopsygop » 21 lis 2019, o 19:30

Pijakow przybywa a co rząd robi????
Na górę

Postautor: Daniel33 » 22 lis 2019, o 13:28



Radecznica, Abramowice, Tworki. Światowiec z ciebie :P Tutaj by ciebie zmarnowali. Latałbyś po ulicach Tomaszowa zaczepiając wszystkich
A tak sobie siedzisz wygodnie na V piętrze w Tworkach :panzielony:
Ja wyjechałem Ty zostałeś nie żałuję tej decyzji bo Tomaszów to dziura zabita dechami bez żadnych perspektyw gdzie ludzie jak mają ulop to nigdzie nie wyjeżdżają tylko dorabiają na boku.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2019, o 14:29



A tak sobie siedzisz wygodnie na V piętrze w Tworkach :panzielony:
Ja wyjechałem Ty zostałeś nie żałuję tej decyzji bo Tomaszów to dziura zabita dechami bez żadnych perspektyw gdzie ludzie jak mają ulop to nigdzie nie wyjeżdżają tylko dorabiają na boku.
Ty nie musisz dorabiać, bo masz zasiłek.
Na górę

Postautor: Daniel78 » 22 lis 2019, o 16:43

Jeszcze takiej biedy w Tomaszowie nie było
żeby na alkohol i papierosy nie starczyło.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2019, o 16:53



A tak sobie siedzisz wygodnie na V piętrze w Tworkach
Ja wyjechałem Ty zostałeś nie żałuję tej decyzji bo Tomaszów to dziura zabita dechami bez żadnych perspektyw gdzie ludzie jak mają ulop to nigdzie nie wyjeżdżają tylko dorabiają na boku.

Ty to bardziej odleciałeś niż wyjechałeś :P Masz swój świat, Nic mi do tego jak ci w nim dobrze :panzielony:
Na górę

Postautor: Gangster » 22 lis 2019, o 16:57

Starcza na ten szit ukraiński chyba.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”